طراحی سایت
رعایت اصول وبمستر در طراحی سایت
31/10/2018
طراحی سایت آموزش کار
01/11/2018
نمایش همه

نمایش طراحی سایت در صفحه اول گوگل

نمایش طراحی سایت در صفحه اول گوگل

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

یکی از دغدغه های تمامی کارفرمایان آوردن طراحی سایت خود در صفحه ی اول گوگل می باشد. این پروسه ی چند ماهه اصطلاحا سئو یا بهینه سازی طراحی سایت نامیده می شود. برای انجام مراحل سئو باید پارامترهای زیادی را در نظر بگیریم تا به واسطه ی آن طراحی سایت شما با کسب امتیاز بالا بتواند در صفحات نخست موتورهای جستجو خودنمایی کند.

 

 

اهمیت بهینه سازی صفحات طراحی سایت

لازم به ذکر است که بهینه سازی طراحی سایت شامل دو بخش بهینه سازی داخلی و بهینه سازی خارجی می باشد که بهینه سازی داخلی طی ۲-۳ هفته و بهینه سازی خارجی حداقل طی ۲ ماه انجام می گردد. زمانی که طراحی سایت در صفحات نخست موتورهای جستجو قرار می گیرد بیانگر این است که شما در حوزه ی کاری خود حرفه ای بوده و جزء ۱۰ نفر برتر می باشید. برای کسب جایگاه نخست طراحی سایت شما باید از سئو و بهینه سازی مطلوبی برخوردار باشد.

 

هزینه ی آوردن طراحی سایت در صفحه اول گوگل

برآورد هزینه ی طراحی سایت از طریق تعیین شدت رقابت و کلمات کلیدی موجود امکان پذیر است. از آن جایی که امروزه روش های بازاریابی سنتی و قدیمی کارایی قبلی خود را ندارند بنابراین شما می توانید با داشتن یک طراحی سایت از رقبای خود پیشی بگیرید و اگر در حوزه ی کاری شما هنوز رقابت شدیدی وجود ندارد براحتی طراحی سایت شما می تواند در صفحات اول گوگل قرار بگیرد. اما این راحتی به معنا این نیست که قرار گرفتن طراحی سایت در صفحات اول گوگل کار آسانی است بلکه شما باید حتما از کارشناسان خبره در زمینه ی سئو و بهینه سازی بهره مند گردید تا با طراحی سایت تخصصی و حرفه ای موفقیت روز افزون شما را به ارمغان بیاورند. البته فراموش نکنید که برآورد هزینه ی دقیق آوردن طراحی سایت در صفحه اول گوگل به طور دقیق ممکن نمی باشد و دلیل آن به خاطر الگوریتم های پیچیده ی موجود در گوگل می باشد.