طراحی سایت
آموزش جوملا در طراحی سایت لیموترش _بخش دوم :
19/11/2016
آموزش جوملا در طراحی سایت لیموترش_بخش سوم
20/11/2016
نمایش همه

نکاتی در طراحی سایت جهت افزایش بک لینک ها

طراحی سایت

قطعا پس از ساخت سایت و انجام سئو و بهینه سازی سایت کار شما به پایان نرسیده است و جهت داشتن موقعیت مناسب در رتبه بندی موتورهای جستجو علاوه بر حرکت با پیشرفت های سئو باید به صورت مرتب مطالب جدید در سایت خود گذاشته و مطالب قدیمی را نیز به روزرسانی کنید. یکی از راه های دستیابی به موقعیت مناسب در موتورهای جستجو ساخت مستمر بک لینک برای وب سایت است. برای این کار در اینجا نکاتی را برای شما یادآوری می کنیم که در طراحی سایت جهت افزایش بک لینک ها اهمیت دارند.

نکته اول؛ نویسنده خوبی باشید

زمانی که شما وارد یک حوزه می شوید و در رشته یا زمینه خاصی قصد فعالیت و طراحی سایت دارید، طبیعتاً باید اطلاعات و دانش شما در آن حیطه بیشتر از حد معمول باشد. شروع به نوشتن و تایپ کردن کنید و سعی کنید مقالات و نوشتارهای کوتاهی را بنویسید. این مقالات به طُرق مختلفی قابل انتشار است. در صورتی که مقالات شما در سایت های معتبرتری منتشر شوند نتیجه بهتری خواهد داشت. بسیاری از این سایت های معتبر در صورت نشر مقاله امتیاز نشر رایگان بک لینک را به شما خواهند داد. پس شروع به نوشتن کنید و در طراحی سایت خود از بک لینک های آن سود ببرید.

نکته دوم؛ ارتباطات

در زمینه ارتباطات باید به یافتن حوزه های اجتماعی بوک مارکینگ بپردازید زیرا گرفتن لینک از این حوزه ها نیز به مانند سایر شبکه های اجتماعی، ممکن است. با توجه پتانسیلی که اینگونه شبکه های اجتماعی دارند و ارتباط لینک ها در آنها بسیار زیاد می باشد پس باید نهایت تلاش خود را جهت ارتباط رایگان و سود آور با آنها به کار بگیرید. طراحی سایت شما زمانی یک سایت رنکینگ بالا برای شما به ارغوان می آورد که زمان کافی را برای بهینه سازی آن کنار بگذارید.

نکته سوم؛ دسترسی داشتن به تالارهای گفتمان است

علاوه بر نکاتی که در بالا جهت ارائه بک لینک در طراحی سایت به شما ارائه دادیم، تالارهای گفتگوی فراوانی در مورد زمینه فعالیت شما وجود دارد که با ثبت نام کردن در آنها و داشتن مشارکت فعال علاوه بر استفاده از مباحث مطروحه در آن خیلی سریع می توانید بک لینک هایی برای وب سایت خود در آن قرار دهید، البته مسلماً باید قوانین تالار را نیز مد نظر قرار دهید. قرار دادن این فایل ها در تالار در واقع امضای شما است. هر چند میزان سئو لینک هایی که قرار می دهید متفاوت است و بعضاً ممکن است به خاطر این کار از تالار پیغام هشدار دریافت کنید ولی تالارها به سختی کسی را اسپم می کنند و می توانید به تلاش خود و ادامه فعالیت جهت گذاشتن بک لینک ادامه دهید.

نکته چهارم؛ استفاده از وبلاگ ها در طراحی سایت و گذاشتن بک لینک

یکی از رایج ترین راه های افزایش بک لینک استفاده از وبلاگ ها می باشد. استفاده از وبلاگ ها به مراتب آسان تر از دیگر روش ها می باشد. شما به راحتی می توانید از وبلاگ هایی که در راستای زمینه کاری شما فعالیت می کنند استفاده کنید و با ارائه نظرات و مطالب مناسب به همراه لینک وب سایت خود در آنها فعالیت داشته باشید. البته قبل از هر فعالیتی از dofollow بودن وبلاگ اطمینان حاصل کنید که زحمت شما نتیجه خوبی داشته باشد و وقت خود را تلف نکنید.

نکته پنجم؛ تعهد شما به لینک ها

طراحی سایت

اهميت و نقش بک لينک در سئو سايت در گوگل

از تمام نکاتی که ارائه دادیم مهم تر همین نکته است.  داشتن ثبات و تعهد در تعداد لینک های مورد نظر خود برای پیوند به صورت ماهیانه را حتماً معین و مشخص نمایید. و به صورت ماهیانه سعی کنید به این هدف معین برسید و برنامه بلند مدتی را در نظر بگیرید و حسابی برای رسیدن به نتیجه صبور باشید. تمامی این نکات در کنار طراحی سایت و سئو و بهینه سازی مناسب باعث ارتقای رتبه سایت شما در نتیجه جستجوها خواهد شد.