تبلیغات نمایشی
تاثیر تبلیغات نمایشی در موفقیت وب سایت
08/01/2017
روانشناسی طراحی سایت
طراحی سایت و اهمیت روانشناسی
09/01/2017
نمایش همه

نکاتی مهم در طراحی سایت رزومه  

 

نکاتی مهم در طراحی سایت رزومه ،۳ موضوعی است که در این مقاله از سری مقالات آموزشی طراحی سایت لیموترش قصد داریم به تحلیل و بررسی آن بپردازیم . طبق آمار های به دست آمده وب سایت هایی که از تصاویر استفاده می کنند از موفقیت بیشتری برخوردار می باشند . نوع فعالیت شما تاثیری در اصل موضوع ندارد زیرا امروزه با رشد روز افزون کاربرا فضای مجازی ، اهمیت طراحی سایت و حضور در دنیای اینترنت افزایش می یابد .

مزیت های انجام طراحی سایت رزومه :

در دنیای تجارت امروز ، موفقیت شما به نحوه ی ارائه ی محصولات و خدمات تان بستگی دارید . طراحی سایت رزومه مناسب ترین روش برای ارائه نمونه کارهای تان در فضای اینترنت می باشد . یکی از مهم ترین فواید طراحی سایت رزومه این است که می توانید به کمک آن مخاطبینی که به خدمات تان احتیاج دارند را جذب نموده و آن ها را به مشتریان خود تبدیل کنید . یکی دیگر از ویژگی های این نوع از طراحی سایت ، جذب بالقوه ی کاربران می باشد ، به این شکل که با بهینه نمودن وب سایت تان برای موتور های جستجو مخاطبین می توانند به آسانی و تنها با یک جستجو به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند .

طراحی سایت رزومه

در ادامه ی مقاله با ۲ نکته مهم و تاثیر گذار برای طراحی سایت هرچه بهتر با شما همراه خواهیم بود .

بخش نمونه کار ها را مرکز توجه سایت قرار دهید !

یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت رزومه ، بخش نمونه کار ها و پروژه ها می باشد از این رو برای نمونه کار هایی که تا به حال انجام داده اید را به بهترین شیوه در طراحی سایت تان وارد نمایید که توجه کاربر به محض ورود به سایت تان به نمونه کار های شما جلب گردد . برای این منظور می توانید از تصاویری با کیفیت بالا استفاده نمایید .

دسته بندی نمونه کار ها در طراحی سایت رزومه :

اگر وب سایت شما دارای نظمی خاص و قابل درک باشد میزان بازدید از وب سایت تان افزایش چشم گیری خواهد داشت . یک وب سایت منظم حس خوبی را به بازدیدکنندگان منتقل می نماید و آن ها به درک بهتری از زمینه ی کاری شما خواهند رسید .