طراحی سایت
زبان های پرکاربرد طراحی سایت کدامند؟
05/08/2018
طراحی وب
تعامل کاربران با طراحی سایت خود را افزایش دهید
05/08/2018
نمایش همه

نکات طراحی سایت که باید رعایت نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

نکات طراحی سایت که باید رعایت نمایید

 

 

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران طراحی سایت خود را به آنچه که آن را به آن روی آورده اید، رشد دهید، اما با داشتن این پنج مطلب می توانید سایت خود را به یک کابوس برای بازدیدکنندگان تبدیل کنید.

 

 

طراحی سایت ها مانند گل هستند. شما نیاز به تغذیه آنها با محتوای خوب و آب آنها را با طراحی تمیز. اطمینان حاصل کنید که ساختار شما اجازه می دهد تا آن را به درستی رشد کند و شما با دقت کوره زدن که می تواند آن را اداره کند. با این حال، در باغ گل همیشه علف های هرز وجود دارد – گاهی اوقات به طور تصادفی توسط ما کاشته می شود. در اینجا ۵ مورد بزرگترین مسائلی است که باعث تعطیلی طراحی سایت می شوند.

طراحی سایت

طراحی سایت

ربات ها را در طراحی سایت خود به صورت مزاحم طراحی ننمایید

 

رباتهای گپ می تواند سود زیادی برای طراحی سایت شما داشته باشد، به خصوص اگر اطلاعات زیادی از طریق حرکت به آنجا وجود داشته باشد. با این حال، هیچ چیز ترساندن بازدید کنندگان دورتر از یک جعبه گپ ظاهر بالا به محض رسیدن به طراحی سایت شما. آنها می توانند سریعتر از یک سیستم پاشش آب نامناسب زمانی که شما در حال عبور از یک پارک زیبا هستند، سریعتر حرکت کنید. شما آنها را انتظار ندارید، نمیتوانید از آنها فرار کنید و شما ناراحت نشوید. رباتهای گپ باید به خوبی و در مناطقی که بازدید کننده ممکن است نیاز به کمک کمی دارد.

 

محتوای با کیفیت در طراحی سایت خود منتشر نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

شما می توانید ساعت ها در حال ساخت یک بالشتک موثر باشید. شما می توانید صفحات فرود A / B را برای هفته ها تست کنید. اما اگر طراحی سایت شما افراد را هدایت نکند، اطلاعات را جمع آوری می کند. اطمینان حاصل کنید که صفحات شما در نهایت به تعامل باز گردند. برای راهنمایی هایی در مورد ایجاد میله های اطلاعات جذاب، این مقاله را بررسی کنید.

 

 

ترافیک طراحی سایت خود را افزایش دهید

 

طراحی سایت هر کس نیازمند توانایی اداره صدها هزار نفر در یک زمان است. با هماهنگی باغبانی، بعضی از مردم در حال رشد کوکتی هستند، بعضی دیگر گیاهان پونه هستند، و بعضی دیگر درخت گل رز هستند. هر نوع نیاز به گلدانهای مختلف دارد تا بدون خفه شدن زندگی کنند. با این حال، تخمین زده می شود که ترافیک شما اغلب ویرانگرتر از ارزش گذاری بیش از حد است. اطمینان حاصل کنید که برای شلوغترین زمان ها میزبانی می کنید در Solodev، طراحی سایت ها برای سنسور ها و خشکسالی ها در ترافیک بوسیله AWS Cloud تهیه می شود.

 

طراحی سایت موبایل فرندلی را فراهم نمایید

 

طراحی سایت

طراحی سایت

دستگاه های هوشمند عملا به دست میلیون ها نفر چسبیده اند. داشتن یک طراحی سایت که در iPhone به نظر نمی آید، فقط کاربر را ناراحت نخواهد کرد. این بدان معنی است که شما هنوز در یک دوران که در آن گوشی های تلفن همراه و موهای با حجم زیاد هنوز عالی هستند، گیر کرده است. گیر نکنید

 

اطمینان حاصل کنید که طراحی سایت شما هنگام خواندن در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی جذاب است. تصاویر پاسخگو و طراحی بدون درز را فراموش نکنید تا ظاهر شود که شما برای همه تلفن همراه برنامه ریزی کرده اید. در Solodev ما ذهنیت تلفن همراه را درک می کنیم. استراتژی های ما را برای بهینه سازی برای دستگاه های هوشمند برای کمک بیشتر بررسی کنید.