اصطلاحات طراحی سایت
آشنایی با الگوریتم مرغ مگس خوار در طراحی سایت
18/06/2019
طراحی سایت دانشگاهی
بررسی ابزار UX در طراحی سایت
19/06/2019
نمایش همه

نکات مهم برای داشتن رمز عبور قوی برای طراحی سایت

طراحی وب

طراحی وب

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

نکات مهم برای داشتن رمز عبور قوی برای طراحی سایت احتمالا شما هم مانند اکثر استفاده کنندگان اینترنت از طراحی سایت های مختلف و از جمله طراحی سایت های اجتماعی و یا کارهای بانکی آنلاین طراحی سایت های بحث وت بادل نظر وغیره بازدید می کنید. حال به سوالات زیر پاسخ دهید آیا در طول سه ماه گذشته رمز عبورتان طراحی سایت خود را عوض کرده اید آیا رمز عبور شما شامل حروف بزرگ و کوچک و کارکتر و اعداد می باشد آیا شما یک رمز عبور متفاوت برای هر اکانت جداگانه ای دارید. برنامه نویسی طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

نموه کد طراحی سایت

افزایش امنیت طراحی سایت

اگر نتوانستید جواب بله به هر سه سوال بدهید به خواندن ادامه بدهید و اگر توانستید به راستی ما را شگفت زده کرده اید حفظ و نگهداری امنیت طراحی سایت شما درطی گشت و گذارهای اینترنتی آسان نیست فضای سایبری طراحی سایت مملو از هکرهای است که به طور مدام در جستجوی راه هایی هستند که برای دستیابی به اطلاعات شخصی شما بایک اشتباه ، اطلاعات ، عکس ها و تمام چیزهایی را که دراینترنت وارد می کنید را در دستان افراد غریبه قرار می دهد .

در اینجا چند نکته ساده ذکر می کنیم که شما بتوانید امنیت طراحی سایت خود را در فضای وب حفظ کنید. برای هر اکانت از رمز عبور جداگانه استفاده کنید اگر چه این طور به نظر می رسد که به یاد اوردن یک پسورد جدید برای هر اکانت در طراحی سایت عذاب آور می باشد ولی توجه نکردن به آن بهترین فرصت را به هکرها می دهد مثل این است که شما تمام تخم مرغ هایتان را در یک سبد قرار دهید .

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

رمز عبور طراحی سایت خود را طولانی بسازید

توصیه ما رمز عبوردر طراحی سایت  با حداقل ۸ کارکتر می باشد اما بالاتر وفراتر از این هم یک راه آسان برای بالا بردن امنیت رمز عبور شما است سعی کنید رمز عبور ۱۴ تا ۲۰ کارکتر داشته باشید از حروف ، اعداد وحروف مخصوص در رمز عبور در طراحی سایت استفاده کنید کارکترها واعداد را جایگزین حروف کنید این روش بسیار آسان برای محافظت رمز عبور شما در طراحی سایت خواهد بود و در ضمن هوشمندانه از رمز عبور آسان حدس زده می شود اجتناب کنید اسمتان ، اسم شرکتتان ویا اسم شهرتان از امثال اینها به شدت اجتناب کنید هرچند ماه رمزهای عبورطراحی سایت  را تغیر دهید .

اگر آخرین باری را که رمز عبورتان را عوض کردید به خاطر نمی آورید همین الان دست از همه کارهایتان بکشید بروید ورمز عبور را عوض کنید .هر سه ماه یکبار اینکار را انجام داده ودیگر هیچ گاه از رمز عبور قبلی استفاده نکنید هیچگاه رمز عبور را با کسی قسمت نکنید این به نظر کمی دور از عقل به نظر می رسد اما گاهی وقت ها این اتفاق می افتد .