طراحی سایت
انتخاب عنوان مناسب برای طراحی سایت
06/04/2019
افزونه های گوگل کروم برای طراحی سایت
06/04/2019
نمایش همه

نکات مهم برای داشتن یک طراحی سایت دقیق

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران 

نکات مهم برای داشتن یک طراحی سایت دقیق من خودم طراح مهم است که ما با هنر طراحی به عقب بر گردیم. به خصوص زمانی که شما به یک دیوار خلاق ضربه زد. دلایل در طراحی سایت متفاوت است شاید شما بیش از  سریع و سخت کار کرده اید و سوخته اید. شاید در محیط غیر خلاقانه کار کنید و هر روز با مقاومت زیادی مبارزه کنید. شاید شما ناخودآگاه تبدیل به یک تکرار کننده در طراحی سایت، قرار دادن همان کار بارها و بارها. یا شاید شما فقط خسته هستید. فرایند طراحی سایت شما را قادر می سازد با اطمینان نوآوری کنید زیرا شما می توانید ابتکار یک ایده را به تکامل آن بسپارید.

فرایند شما هرگز نباید چنین ایده ای باشد که نمی تواند تغییر کند. هر پروژه طراحی سایت دارای محدودیت است این که آیا این منابع یا مهارت ها هستند، فرایند طراحی سایت شما باید با تمام این محدودیت های زندگی سازگار باشد. در اینجا نکته برای بهبود فرایند طراحی سایت خود را بر اساس آنچه که در حرفه خود تجربه کرده ام.

 

ردیابی مشکل در طراحی سایت

انیشتین یک بار گفت اگر یک ساعت برای حل یک مشکل داشتم دقیقه فکر میکردم و دقیقه فکر میکردم در مورد راه حل ها بسیاری از طراحان طراحی سایت نقصی کشنده در مشکلات تفکر آشکار دارند. اغلب مشکلات آشکار فقط علائم واقعی هستند. شما متوجه خواهید شد که مشکل واقعی را در طراحی سایت پیدا کرده اید زیرا در همان زمان بسیاری از مسائل دیگر را از بین می برد. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید.

شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! همانطور که در بهترین کتاب الکترونیکی تعریف شده است، تمام پروژه های طراحی سایت خود را با رویکرد تفکر طراحی چقدر می توانیم آغاز کنیم. به یاد داشته باشید قبل از اینکه محصول را به درستی طراحی کنید، ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که در طراحی سایت محصول درست را طراحی می کنید.

 

طراحی سایت

شناخت درست کاربران طراحی سایت

یک توسعه دهنده یک بار به من گفت که او یک محصول برای همه ساخت. این ممکن است منطقی برای محصول بازار توده ای باشد، اما شما نمیتوانید موارد کاربرد معناداری در طراحی سایت ایجاد کنید، اگر نمیتوانید یک کاربر خاص را دقیقا مشخص کنید. کاربر خود را مانند پشت دست خود می داند بدون استفاده از موارد معنی دار، در طراحی سایت دشوار است بدانیم که آیا شما حداقل محصول قابل اعتماد باید باشد یا اینکه چگونه یک برنامه استراتژیک محصول ایجاد کنید.

تمام محصولات بزرگ تلاش می کنند تا چندین مشکل را به سادگی حل کنند، به نحوی که به آسانی قابل درک توسط افرادی که به آن در طراحی سایت نیاز دارند. تحقیق کاربر را انجام دهید، شخصیت ها را ایجاد کنید و برنامه ها و جریان های کاربر را طراحی کنید. هر چیزی که شما را عمیق تر در ذهن کاربر قرار دهد سرمایه گذاری در طراحی سایت موفقیت آمیز است.

 

یافتن راه حل برای مشکلات در طراحی سایت

بخشی از سرگرم کننده در طراحی سایت، اندکی با پایان عمیق است. جشن گرفتن فرصت برای فکر کردن بزرگ. فقط به خاطر آن از کنوانسیون ها فرار کنید. فراتر از یک دستگاه واحد فکر کنید یک روز در زندگی یک کاربر در یک روزنامه در نظر بگیرید و ببینید که در آن همه نقطه ممکن است در طراحی سایت رخ دهد. نشانه ها و مداد رنگی را از بین ببرید آیا هر چه شما را الهام می دهد به غیر متعارف فکر کنید. هفته ها را صرف نکنید مگر اینکه بتوانید زمان را بپردازید اما مکثی خلاقانه برای اتصال ذهن ناخودآگاه خود به مشکلاتی که باید در طراحی سایت حل کنید.

نگاهی به این برنامه بیشتر شبیه یک بازی گوشی هوشمند از یک پلت فرم یادگیری زبان است. این کاملا در طراحی سایت غیر متعارف است و ممکن است بر روی کاغذ متضادی باشد، اما اثبات این است که تعداد آن از سال تا کنون به میلیون دلار رسیده است. الهام بخشیدن به خارج از صنعت فوری خود را، و شما را از چه موثر و خلاق راه حل های طراحی سایت خود را تبدیل به شگفت زده شده است.

 

طراحی سایت

 آزمایش یک پیش فرض در طراحی سایت

یک فرضیه راهی برای جستجوی حقیقت را در طراحی سایت معرفی می کند. هر طراحی سایت دارای یک پایه ای است که بر پایه چیزی است که به اندازه کافی قوی است. آن را مانند بیانیه ی پایان نامه ی مقاله در نظر بگیرید. این قلب طراحی سایت است و این جایی است که موارد استفاده شما در پیشبرد کار توسعه قرار دارد. چگونه بسیاری از سناریوها را ممکن است و تیم خود را با تخته سفید بسوزانید. یک استودیوی طراحی سایت را اجرا کنید که در آن شرکت کنندگان طرح های خود را برای چگونگی تکمیل وظایف خاص طراحی می کنند. شما همیشه باید فرضیه خود را به عنوان یکی از اولین گام های طراحی سایت در نظر بگیرید و تکرار کنید برای یک چارچوب مفید، از استفاده کنید اگر عمل سپس نتیجه به دلیل مشتری نیاز مشکل ذهنیت بسیار مفید است.

 

همکاری با یک گروه متنوع در طراحی سایت

اگر طراحی شما جامد باشد، باید منتظر نقد و بحث باشد. گروهی از افراد با زمینه های مختلف که دارای تجارب مختلف هستند، شما را به راه حل های بهتر در طراحی سایت هدایت می کنند. در نظر بگیرید ایجاد یک مخزن فکر ذینفعان برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های منحصر به فرد خود را در مورد چگونگی بهبود طراحی سایت خود را با مدیر طراحی خود کار کنید تا اطمینان حاصل کنید که تیم محصول هنوز نهایی شده است، در غیر اینصورت شما به دام طراحی سایت کمیته می روید.

 

طراحی سایت

 ایجاد یک داستان با اسناد در طراحی سایت

اسناد را تولید کنید که داستان را می گوید. شخصیت های شما بازیگران شخصیت ها هستند. موارد استفاده شما قسمت های اصلی بازی روی صفحه در طراحی سایت است. خطوط شما مرحله است. جریان های جریان و جریان های کاربر شما، رقص هستند. کیت شما طراحی سایت است همه چیز مربوط به یکدیگر است. بسیاری از مدارک مستندات نادیده گرفته می شوند، زیرا آنها متناقض ندارند. از دارایی و مصنوعات طراحی سایت خود به عنوان قطعات پازل استفاده کنید. قطعات خود را به تنهایی ارزش کمی دارند، اما با هم جمع می کنند، آنها یک عکس می نویسند که داستان را می گوید.

ديدن تونل را از دست ندهيد و سند طراحي سایت را تکميل کنيد. در عوض، مطمئن شوید که روابط بین هر مرحله طراحی به آسانی قابل درک است. به حداقل رساندن اسناد و مداركی كه طراحی سایت را پیش رو نمی كند. اگر مستندات شما قابل استفاده نیست، هیچ دلیلی برای ایجاد آن وجود ندارد.

 

 نمونه سازی و آزمایش روی کاغذ در طراحی سایت

نمونه سازی سریع کاغذ می تواند در هر مرحله طراحی سایت انجام شود و همیشه به تصمیم گیری های طراحی کمک می کند. به خود یا گروهی یک مقدار از زمان اختصاص دهید تا سریعا ایده هایتان را تکرار کنید. پس از تبدیل شدن به فرم پیکسل، بسیار راحت است که به یک طراحی سایت متصل شود. طراحی و نمونه سازی بر روی کاغذ، با این حال، ذهن خود را به دنبال فرصت ها می کند. طرح هایی را برای به دست آوردن ایده های خود طراحی کنید، سپس یک آزمون سهولت استفاده برای راهرو سریع را با نفر را در طراحی سایت اجرا کنید. همانطور که به زودی طراحی می کنید که فکر می کنید جامد است، شروع به آزمایش کردن آن با انجام یک پیاده روی مجازی کنید.

از طریق پرونده های مختلف استفاده از یک شریک صحبت کنید، بنابراین شما می توانید به هر یک از طرفین هر گونه شکاف یا نقص احتمالی را در طراحی سایت کمک کنید. هنگامی که شریک زندگی خود را درک می کند چگونه طراحی سایت کار می کند، آنها می توانند به عنوان کامپیوتر انسانی برای بهره برداری از نمونه اولیه کاغذ در طول آزمون قابلیت استفاده عمل کنند.

 

طراحی سایت

قرار دادن آثار هنری روی دیوار در طراحی سایت

ممکن است چندین پست از روی دیوار به نظر برسد، اما دلیل صحیحی در این روش طراحی سایت وجود دارد. فکر کنید در مورد همه کسانی که نشان می دهند کارآگاه هستند. هنگامی که یک کارآگاه در حال کار کردن یک مورد است، یک دیوار به یک نقشه جرم در طراحی سایت تبدیل می شود. تمام شاهدان و مظنونان با شواهدی که جمع آوری شده اند نمایش داده می شود. همان چیزی که هنگام طراحی سایت برای کاربران خاص اتفاق می افتد اتفاق می افتد.

همانند یک کارآگاه، طراح نیاز به نقشه اتصال مشکل به کاربران و سپس آن را به طور مستقیم به راه حل پیوند. مصنوعات فیزیکی برای نشان دادن نیست. داشتن یک محل مشترک برای یک تیم برای بازدید در هر زمانی کمک می کند روش های را به گردش کار همه در طراحی سایت وارد کند.

 

ایجاد یک نمونه اولیه برای تست در طراحی سایت

نمونه اولیه می تواند با و یا پاور پوینت برش های کاغذی، جلوه های صوتی و ابزارهای نمونه سازی تخصصی مانند در طراحی سایت ایجاد شود که من کاملا آشنا هستم. به محض اینکه به توسعه می روید، محدودیت های خاصی اجتناب ناپذیر هستند سازگاری مرورگر، عملکرد طراحی سایت، و غیره طراحی خود را قبل از توسعه تست کنید، زیرا بهتر است داستان کاربر خود را مطلع سازد و بیننده های زیادی را برای توسعه دهندگان در طراحی سایت فراهم کند.

نمونه اولیه با کمترین اعتبار به شما اجازه می دهد تا چندین جعبه را برای ایجاد جریان ایجاد کنید. به این ترتیب، شما می توانید اثربخشی نظم چیزها را آزمایش کنید، نه فقط عناصری که کاربر بر روی صفحه نمایش می دهد. شما می توانید تایید کنید که توالی تعاملات برای کاربران در طراحی سایت معنی دارد.

 

طراحی سایت

ایجاد همکاری در طراحی سایت

هیچ طراح جزیره نیست. اغلب افراد به مدت طولانی با خود کار می کنند. درست همانند کدگذاری جفتی به منظور کاهش خطای فنی به دلیل اینکه کد نویسی آسان است در طراحی سایت ثابت شده است، تکنیک طراحی جفت کوپر برای تجزیه و تحلیل بهتر و تکرار تلاش کنید. کار با شخص دیگری باعث ایجاد انگیزه برای بهبود خود می شود، حس کار گروهی را ایجاد می کند و با به اشتراک گذاشتن انرژی بهره وری را در طراحی سایت متعادل می کند.

ئاین مدرسه بسیار قدیمی است که تصور می کنید که فقط می توانید به راحتی طراحی کنید در حالی که به یک میز کنار یکدیگر متصل هستید. این ایده به عنوان سیگار کشیدن در دفتر منسوخ شده است. با پیروی از دستورالعمل های شرح داده شده در توسعه دهندگان متنفرم، پروژه های طراحی سایت شما می توانند سرگرم کننده و همکاری باشند. انتخاب عنوان مناسب برای طراحی سایت از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.