پلاگین ووکامرس در طراحی سایت
15/11/2018
طراحی سایت
طراحی سایت جوشکاری
17/11/2018
نمایش همه

نکات مهم در قرارداد طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

نکات مهم در قرارداد طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

در تنظیم عقد قرارداد رعایت یک سری نکات لازم و ضروری است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد محدوده خدمات در تنظیم قرارداد لازم است تمامی خدماتی که توسط شرکت طراحی سایت به مشتری ارائه می گردد به درستی درج شود. قیمت و نحوه ی پرداخت در این قسمت شما به عنوان توسعه دهنده ی طراحی سایت در صف مقابل با مشتری قرار می گیرید و باید نحوه ی پرداخت نقدی قسطی و همچنین قیمت دقیق مربوط به پروژه ی طراحی سایت را تعیین کنید.

 

مدت و فسخ قرارداد طراحی سایت

شرکت طراحی سایت موظف است در قرارداد خود به نکاتی از قبیل زمان تحویل پروژه، مجازات تاخیر در اجرا حتما اشاره نماید. این موضوع برای صاحبان مشاغلی که ایده های بزرگی در سر دارند بسیار حائز اهمیت است. لازم به ذکر است شرکت طراحی سایت نیز از حق و حقوقی در این راستا برخوردار می باشد. شرکت طراحی سایت باید در تخمین زمان به اتمام رساندن پروژه ی مربوطه دقت لازم را داشته باشد و خود را از معضل عدم تحویل به موقع پروژه نجات دهد. مالکیت پروژه طراحی سایت مالکان طراحی سایت می خواهند که تمام مالکیت معنوی طراحی سایت از آن خود آن ها باشد مانند کد، منبع، تمامی فایل های دیجیتال می باشد.

 

 

ثبت اطلاعات محرمانه در قرارداد طراحی سایت

بیشتر مشتریان طراحی سایت بر روی اطلاعات موجود در پروژه ی خود بسیار حساسیت نشان می دهند و می خواهند که این اطلاعات در طراحی سایت کاملا به صورت محرمانه باشد و به تعیین جریمه نیز در این راستا اشاره می کنند. گارانتی و گرفتن مسئولیت داشتن گارانتی در توسعه ی نرم افزار به عنوان یک استاندارد تلقی می شود. معمولا ۹۰-۳۰ روز گارانتی جهت اتمام پروژه تعیین می گردد. محدودیت مسئولیت یکی از حیاتی ترین قسمت قرارداد محدودیت مسئولیت می باشد که در آن شرکت طراحی سایت عدم مسئولیت خود را در قبال هر گونه ضرر و زیان به شکل مستقیم و غیر مستقیم به صراحت بیان می کند. متاستفانه برخی مشتریان موفقیت یا عدم موفقیت خود را به پای شرکت طراحی سایت می گذارند در حالی که شرکت طراحی سایت فقط موظف به انجام تعهدات خود می باشد و هیچ گونه مسئولیتی بر موفقیت یا عدم موفقیت شما ندارد.