طراحی سایت
راهکار ساخت نام تجاری برای طراحی سایت
03/03/2019
طراحی سایت
افزایش بازدهی کار در طراحی سایت
03/03/2019
نمایش همه

نکات مهم و ضروری درباره سئو طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

نکات مهم و ضروری درباره سئو طراحی سایت سئو یکی از نکات مهم در طراحی سایت است گوگل هیچ الگوریتم مشخص و خاصی را به کاربران خود ارائه نمی دهد. با توجه به اینکه همه ما به دستورالعمل گوگل و وبلاگ آن دسترسی داریم. ولی به هر حال تجربه با آزمون و خطا در آموختن آموزه ها بی تاثیر نیست در این مقاله ما به مواردی که سئوکاران علاقه به یادگیری آن را دارند اشاره می کنیم. یکی از شرکت های طراحی سایت حرفه ای در تهران شرکت نونگار پردازش می باشد که با سابقه ی بی نظیر خود در حوزه ی طراحی سایت تاکنون پروژه های بسیار موفقی را در کارنامه ی درخشان خود داشته است.

 

طراحی سایت

عقاید مختلف در مورد سئو طراحی سایت

با توجه به این موضوع که گوگل هیچ قواعد خاصی را برای کاربران مشخص نکرده تا بوسیله آن بتوانندآنچه را که در رابطه با سئو نیاز دارنددر طراحی سایت  پیدا کنند و یک راه حل مشخص برای استفاده از الگوریتم ارائه شده از گوگل داشته  باشند اگر شما از ۵ نفر سئو کار در رابطه با سئو بپرسید ۵ راه حل مختلف در اختیار شما قرار می دهند. همین امر باعث شده کسانی که به تازگی وارد دنیای سئو شده اند دچار سر در گمی بشوند و نمی دانند به کدام راه حل باید اعتماد کنند.

 

طراحی سایت تهران

الگوریتم های طراحی سایت پویا و متغیر هستند

دقیقا زمانی که شما هدف خودرا در سئو و طراحی سایت مشخص کرده و تمام آموزه های الگوریتم را به خوبی درک کرده اید ناگهان همه چیز دچار تغیر و تحول می شود و به جرات می توان گفت این تغیرات در سال بارها و بارها اتفاق می افتد .حال سوال که پیش می آید این مورد است که چگونه می توانید خودرا با دستور االعمل گوگل هماهنگ کنیدکه دچار جریمه نشوید. بهترین پیشنهاد این مورد این است که کار خودرا با دستور العمل   (search engine guidelines)شروع کنید اصولی که در این دستور العمل ارائه شده بسی مطمئن است.

 

طراحی سایت

 

با ابزار های جدید طراحی سایت گمراه نشوید

با توجه به این موضوع که نمی توان بدون ابزارهای مختلف سئو کار بهینه سازی طراحی سایت را انجام داد ولی باید به این موضوع هم توجه کرد که همیشه ابزارها جدید بهترین گزینه نیستند چرا که سئو کارانی که تازه پا به این عرصه گذاشته اند فکر می کنند با استفاده از ابزار جدید می توانند به اهداف خود در طراحی سایت دست پیدا کنند در صورتی که یک سئو کار حرفه ای با لیست کردن ابزار سئو طراحی سایت به این موضوع پی خواهد برد که چه ابزاری چه کارایی دارد و اگر کمبودی در میان ابزار خود مشاهده کرد به دنبال ابزار جدید می گردد.

 

طراحی وب سایت

جذب سریع مشتری به طراحی سایت

اطرافیان شما متوجه کاری که شما انجام می دهید نمی شوند  با توجه به این که اطرافیان شما از طراحی سایت و سئو که انجام  می دهید مطلع نیستند و شما به عنوان یک سئو کار تازه کار دوست دارید با هیجان از کار خود برای آنها توضیح دهید. در صورتی که ممکن است آنها نسبت آنچه که شما می گویید آگاهی کامل نداشته باشند و حتی گاهی ممکن است احساس کنند کار شما غیر قانونی است پس بنابراین برای مواجه شدن با این افکار آماده باشید. قابلیت مواجه شدن با شک و تردید مشتریان را در داشته باشید از آنجایی که سئوقابل مشاهده نیست شرکت ها قبل از واگذاری سئو و طراحی سایت خود به سئو کاران ممکن است با شک وتردید این کار را انجام دهند و نیاز است شما قبل از شروع کار شک وتردید مشتری رابرطرف کنید.