طراحی سایت ساده
۴ راهبرد مهم در طراحی سایت ساده و مناسب
25/12/2016
راهبرد های طلایی در تولید صفحات خدمات بهتر
25/12/2016
نمایش همه

نکات کلیدی در راستای موفقیت وب سایت

موفقیت وب سایت

 

نکات کلیدی در راستای موفقیت وب سایت ، موضوعی است که در این مقاله از سری مقالات آموزشی طراحی سایت لیموترش به آن بپردازیم . پس تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید .

تاثیر حذف سایدبار در موفقیت وب سایت :

در انواع وب سایت ها ، ساید بار ها موجب به وجود آمدن سردرگمی و آشفتگی برای کاربران می شوند . در اصل سایدبار ها ابزاری در جهت بهبود بخشیدن به پیمایش در طراحی سایت می باشند و کاراکتر هایی هم چون محبوب ترین مطالب یا آخرین مطالب را در خود جای می دهند ، اما با گذشت زمان سایدبار ها به ابزاری در راستای بازایابی تبدیل شدند و کاراکتر هایی هم چون عضویت در انواع خبرنامه ها را در خود جای دادند . در استفاده از ساید بار در طراحی سایت تان بسیار دقت نمایید زیرا زیاده روی در این زمینه موجب از بین رفتن کاربران وب سایت خواهد شد هم چنین سعی کنید رفته رفته این سایدبار ها را از سایت تان حذف نمایید به خصوص زمانی که نیاز چندانی به آن ها ندارید .

موفقیت وب سایت

استفاده از طراحی متریال Google :

در سال ۲۰۱۴ میلادی موضوع طراحی متریال از سوی شرکت گوگل مطرح گردید و بسیاری از طراحان وب سایت به سرعت از این روش پیروی نمودند . اگر شما نیز طرفدار طراحی سایت فلت می باشید زمان آن رسیده است که روند کار خود را به جدید ترین سبک تغییر دهید و برای موفقیت وب سایت پا به عرصه ی طراحی متریال بگذارید . یکی از مهم ترین امکانات سبک طراحی متریال افزودن سایه های ظریف به کاراکتر های وب سایت می باشد به صورتی که نتیجه کار به صورت لایه لایه به نظر می رسد .

موفقیت وب سایت

افزایش کیفیت عکس ها :

یکی از مهم ترین و تاثیرگذار ترین موارد در موفقیت وب سایت ، افزایش میزان کیفیت تصاویر موجود در وب سایت می باشد . سعی کنید در وب سایت تان از تصاویری استفاده نمایید که از صفر تا صد آن ها را خود انجام داده اید . استفاده از نوشتار جذاب نیز در کنار تولید تصاویر یکی دیگر از نکات مهم و تاثیرگذار در این راستا به حساب می آید .