طراحی سایت
طراحی سایت باربری
18/08/2018
طراحی سایت
امنیت طراحی سایت خود را تامین نمایید
19/08/2018
نمایش همه

هدر طراحی سایت را چگونه طراحی نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

هدر طراحی سایت را چگونه طراحی نمایید

 

 

هدف من برای این مقاله این است که نمونه هایی از هدر صفحه اصلی طراحی سایت، عکس های قهرمان و سرفصل ها را به نمایش بگذارید. من می خواهم شما را درک کنید که چرا آنها موثر هستند، بنابراین من بر آنچه که من باور دارم کار می کند ردیف است. من به شما می گویم که نوشتن یک پست کاری بود. در عوض، من تصمیم گرفتم صفحات خانگی ضعیف را که من در یک دهم آن زمان انجام می دادم، ارائه دهم. متاسفانه اکثر کارهای شما را سخت می کند تا دریابید که آیا در جای مناسب هستید.

 

آیا صفحه اصلی شما یک تصور قدرتمند را ایجاد می کند

طراحی سایت

طراحی سایت

شمار افرادی که امروز صبح از خواب بیدار شده اند قصد دارند در طراحی سایت خود به رقابت بپردازند دقیقا صفر است. مگر اینکه آنها قبلا مشتری های وفادار هستند، آنها به اینجا می آیند. سپس آنها نسخه ای از آنچه را که نیاز دارند تایپ می کنند یا می گویند. اگر در بازاریابی موتورهای جستجو (تبلیغات پرداخت شده) یا بهینه سازی موتور جستجو (جستجو ارگانیک) خوب هستید، آنچه که آنها بعدا انجام می دهند عبارتند از:

 

 

خوش آمدگویی در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت شما اکنون در حالت سرویس است این فقط موفق می شود اگر آن را اولین تصور قدرتمند می سازد. این باید سریع انجام شود. سرگردان وب برای صبر و شکیبایی خود شناخته نمی شوند.و همینطور … برخی از قسمت های بالای صفحه اصلی شما قبل از آنها چشمک می زند. آنها چیزی را که بر روی تلفن، رایانه یا رایانه لوحی آنها ظاهر می شود، می گیرند. هر چه دستگاه کوچکتر باشد، کمتر مشاهده می شود.هدر، تصویر قهرمان و عنوان شما چه چیزی را می خواهید ببینید.آنچه شما می خواهید آنها را درک کنید این است که شرکت شما می تواند برای آنها انجام دهد.

 

طراحی سایت ها به نیازهای انواع شرکت ها خدمت می کنند، اما نیازمندی های بازديد کنندگان اول را خدمت نمی کنند، مگر اینکه به سرعت و به وضوح برآورد ارزش آن را داشته باشند.

 

 

هدف طراحی سایت خود را تعیین نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

هدف شما این است که آنها را در اطراف نگه دارید و در اطراف کلیک کنید. صفحه اصلی موفق می شود بازدید کننده به عمیق شیرجه رفتن به طراحی سایت شما. کارت های اعتباری آنها در غیر این صورت بیرون می آیند. این ما را به بحث در مورد اولین تصور منتهی می کند. چه چیزی باید نشان دهید و در بالای صفحه بگویید؟ ممکن است یک میلیون و یک پاسخ وجود داشته باشد، اما موارد صحیح آن چیزی است که:آنها را به درک ارزش پیشنهاد کسب و کار خود می پردازد

 

ایا طراحی سایت شما مفید است ؟

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت هایی که دارای نوار سرصفحه مجزا هستند اغلب حاوی آرم ها، لینک های ناوبری، اطلاعات تماس، پیشنهادهای جستجو، پیشنهادات و موارد دیگر هستند. منظورم این نیست که این موضوع را رد کنم ناوبری طراحی سایت بسیار مهم است، بنابراین در این هفت روش و راهنمایی برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر. با این حال، این پست واقعا درباره تصویر و عنوان قهرمان است. طراحی طراحی سایت مدرن اغلب یکپارچه از بین می رود.

 

پس از فرود بر روی صفحه اصلی رسانه ها، هیچ تعریفی بین هدر و قهرمان وجود ندارد. با این حال، هنگام پیمایش، سرصفحه طراحی سایت جدا شده است تا دسترسی آسان به ناوبری اصلی طراحی سایت را فراهم کند. “فضای” در بالای صفحه طراحی سایت ممکن است به عنوان قهرمان، تصویر قهرمان یا حتی هدر نامگذاری شود. به هر حال، من همچنین می بینم که آن را بنر تصویر یا بنر تصویر می دانم. هر آنچه که شما آن را می نامید، این چیزی است که ما در اینجا برای بررسی آن هستیم.

 

طراحی وب

طراحی وب

هدر طراحی سایت خود را زیبا طراحی نمایید

 

بدون حکومت یک سرصفحه طراحی سایت باید بر روی تصویر قهرمان خود اعمال شود. گاهی اوقات سرصفحه بالا یا پایین است. گاهی اوقات هیچ عنوانی وجود ندارد. اغلب ترسیم صفحه اصلی به شکل قهرمان طراحی شده است. اغلب یک زیر عنوان به شرح زیر است. گاهی اوقات اجزاء حتی بیشتر می شوند. این پست به معنی بررسی هدر صفحه اصلی، قهرمان و به عنوان یک چیز بزرگ، بسیار مهم و (معمولا) یکپارچه است. باشه؟ باز هم، نقطه این است که یاد بگیرند که چگونه مردم را در طراحی سایت خود نگه دارید.

 

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

استراتژی طراحی سایت تجارت الکترونیک خود را تعیین نمایید

 

درس های ارزشمندی را می توان از مارک های پیشرو SaaS استخراج کرد زیرا آنها تمایل زیادی به آزمایش در مورد آنچه که دارند انجام می دهند. به این ترتیب، شرکت ها یک هدف خاص را ایجاد می کنند، یک تماس برای اقدام (CTA) ایجاد می کنند تا بازدیدکنندگان را مجبور به اقدام کنند، نتایجشان را تجزیه و تحلیل کنند و بر اساس آن تجدید نظر کنند.

 

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

در یک پست در طراحی سایت من، به تعداد زیادی از فروشندگان اتوماسیون بازاریابی سخت بود، زیرا بسیاری از آنها نتوانستند به وضوح و سریع خود را بیان کنند. Act-On عمل خود را با هم در اینجا با هدر طراحی سایت خود داشته باشید. نه با شرکتهای تجارت الکترونیک. آنها با استفاده از روشهای گوناگون و اغلب صفحات طراحی سایت خود را به روز می کنند، بسیار شبیه یک خرده فروش فیزیکی نمایش های خود را در طول سال تغییر می دهد.

 

 

 

محصولات Beardbrand بر روی صفحه ظاهر نمی شوند. آنها با ارائه یک مسابقه با یکدیگر کاملا متفاوت عمل می کنند. من طرفدار محتوا از مطالب تعاملی هستم و یک نام تجاری را به اندازه کافی جسورانه برای ارائه مسابقه قبل از هر چیز دیگری تقدیم می کنم. به نظر می رسد. بعد، از شما سپاسگزاریم، گفتیم که چه نوع ریش دار هستی، دعوت شده برای مشاهده محصولات، تشویق به اشتراک گذاشتن از طریق اجتماعی و ارائه فرصتی دیگر برای پیوستن به لیست ایمیل. اول و مهمتر از همه، آنها در حال حاضر با ارائه مجموعه ای از محصولات برای افتخار Champs Super Bowl در حال فروش هستند. ابزارهای مختلف به شما کمک می کنند تا سریعا آنچه را که می خواهید پیدا کنید: جستجو، ورودی جدید، فروشگاه سفارشی، اقلام ترخیص کالا، فروشگاه توسط تیم و دسته بندی های طراحی سایت محبوب می باشد.

 

پس از ورود، شما نشان می دهد یک هدر و قهرمان گلوله با دو نوع محصولات پیشرو خود را داشته باشید. بعد از چند ثانیه یک صفحه ظاهر می شود و از شما دعوت می شود تا پیروز شوید. چرخش من به من ۱۰٪ تخفیف داد. سادگی طراحی سایت تجارت الکترونیک هستم و می خواهم نشان دهم داشتن یک فروشگاه، شما را از ارائه یک تیتر قوی جلوگیری نمی کند. در اینجا چیزی است که من در انبار آشپزخانه پیدا کردم:

 

طراحی سایت ساده جذاب تر می باشد

 

طراحی سایت گسترده است من به چاپ و نشر، رستوران، خرده فروشی و تعداد زیادی از مقوله های کسب و کار دیگر در اینجا و در حال حاضر دسترسی ندارم. من بخش نمایش و گفتگو را با قهرمانان صفحه اصلی از تعدادی از شرکت های مختلف خدمات و ارائه دهندگان محصولات را نتیجه گیری می کنم.

 

 

و اکنون برای یک نگاه سریع به یک سایت برند شخصی، یک رده سریع رشد می کند. سایت کریس داکر نیز در مورد نام تجاری شخصی خود می باشد. باز هم می بینیم که یک هدر، قهرمان و یک عنوان به عنوان یک قهرمان ترکیب می شوند. این تصادفی نیست کریس در این تیتر نگاهی به خود دارد. این یک ترفند چشم است که زمان موثر اثبات شده و دوباره با تجزیه و تحلیل نقشه های حرارت ارائه شده است. همه چیز دیگر (زیرشاخه، گلوله، فرم، دکمه و پیام خصوصی) به عنوان یک CTA بزرگ عمل می کند. شما ممکن است مورد را نقاط گلوله بیش از حد، اما کار می کند و ارائه یکی دیگر از ایده های سرد برای بالای صفحه اصلی طراحی سایت می باشد.خط پایین برای آنچه بر روی صفحه اصلی طراحی سایت شما می گذرد، ترکیبی از کپی و طراحی است که اطمینان از نوع مناسب مشتری را در جای مناسب قرار می دهد. بدیهی است، من به هر نوع صفحه خانگی دسترسی نداشتم. بدیهی است که من به تمام طراحی سایت های ۱ میلیارد دلاری طراحی سایت نگاه نکردم.