آشنایی با راهکارهایی مهم در راستای انتخاب نام دامنه
29/12/2016
طراحی سایت و اهمیت دسترسی سایت
01/01/2017
نمایش همه

هر آنچه باید در طراحی سایت شخصی بدانید

طراحی سایت شخصی

 

هر آنچه باید در طراحی سایت شخصی بدانید : در دنیای تجارت الکترونیک که امروزه بسیار رونق یافته است ، طراحی سایت به امری الزامی برای هر کسب و کاری تبدیل شده است . اگر شما نیز خواهان انجام طراحی سایت شخصی می باشید تا انتهای مقاله با همراه باشید تا با نکاتی شگفت انگیز در این حوزه آشنا شوید .

تعیین اهداف از طراحی سایت شخصی :

پیش از انجام هر گونه فعالیتی برای شروع پروژه طراحی سایت ، ابتدا می بایست اهداف خود از راه اندازی یک وب سایت را مشخص نمایید ، سعی کنید هر آنچه در ذهن تان است را روی کاغذ پیاده کنید و در نهایت تمام ایده ها و اهداف تان را در اختیار طراح سایت قرار دهید .

اهمیت زیبایی سایت در طراحی سایت شخصی :

اگر می خواهید در بازار رقابتی حوزه ی کسب و کارتان به بهترین شکل حضور داشته باشید ، می بایست نسبت به رقبا سریعتر پیش بروید هم چنین اگر به تازگی می خواهید در این راستا قدم بگذارید می بایست برای نزدیک شدن به رقبا انرژی و وقت بیشتری صرف نمایید . ظاهر زیبا یکی از مهم ترین و موثر ترین کاراکتر ها در جلب اعتماد کاربران و افزایش درآمد می باشد . این نکته را همیشه به خاطر بسپارید که همواره مشتریان یک سایت با زیبایی ظاهری طراحی سایت ارتباط برقرار می نمایند . از این رو یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی سایت شخصی ، افزایش زیبایی ظاهر وب سایت می باشد .

طراحی سایت شخصی

ارتباط هزینه ها و زمان :

برای دست یابی به موفقیت در طراحی سایت شخصی ، می بایست به یک اندازه زمان و هزینه صرف کنید چراکه این دو کاراکتر دارای ارتباطی مستقیم با یکدیگر می باشند . لذا اگر زمان کافی ندارید می بایست این زمان را با پول بخیرید . اگر قصد دارید از طراحی وب سایت کسب درآمد داشته می باشید می بایست در نتایج بالای موتور های جستجو قرار بگیرید . یک طراحی وب سایت هرچقدر هم که به خوبی انجام شده باشد اما اگر از جایگاه پایینی در نتایج گوگل برخوردار باشد نتیجه ی مطلوبی به همراه نخواهد داشت از این رو برای موفقیت طراحی سایت شخصی می بایست در کنار طراحی وب سایت به سئو سایت نیز توجه ویژه ای داشته باشید .