شرکت های طراحی سایت
15/10/2018
طراحی سایت
تاثیر کلمات کلیدی در طراحی سایت
15/10/2018
نمایش همه

هزینه طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

هزینه طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

در مشخص کردن هزینه طراحی سایت عوامل زیادی تاثیرگذار هستند. در ابتدای شروع همکاری با کافرما باید اطلاعات لازم در مورد انواع مختلف سایت ها داد تا با آگاهی کامل هر کدام از آپشن هایی که مورد نیازش است را انتخاب کند. مثلا اکثر اوقات طراحی سایت ایستا از پویا کمتر انجام شده و در طراحی یک سایت فروشگاهی آپشن های مختلفی وجود دارد که می تواند در کاهش یا افزایش تعرفه ی آن تاثیرگذار باشد. از آنجایی که سایت های فروشگاهی همیشه باید آنلاین باشند رعایت مسائل امنیتی در آنها ضروری است. طراحی سایت های ایستا همه ی صفحاتشان قابل تغییر و ویرایش نیست. این نکته در سایت های فروشگاهی ضعف محسوب می شود. زیرا گاهی پیش می آید که مدیریت سایت بخواهد قسمت های جدیدی به طراحی سایت خود اضافه کند که در صورت ایستا بودن سایتش باید هزینه ی بیشتری را پرداخت نماید.

 

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

شاید اگر کارفرما به دنبال یک سایت فروشگاهی خیلی معمولی باشد سایت ایستا کافی باشد. در مقابل طراحی سایت‌های فروشگاهی ایستا، طراحی سایت های فروشگاهی پویا قرار دارد که در این نوع سایت ها امکان اضافه کردن اطلاعات را به کاربر می دهد و مدیریت کردن محتوای سایت برای کارفرما آسان تر خواهد بود. کارفرما برای داشتن یک طراحی سایت پویا باید هزینه ی بیشتری پرداخت نماید به دلیل اینکه تعداد ماژول های این سایت ها بیشتر است و امنیت بالاتری دارند.

 

هزینه طراحی سایت های اختصاصی

به شما خواننده ی این مقاله توصیه می گردد که هرگز به خاطر کمتر بودن هزینه ی سایت ایستا آن را انتخاب نکنید زیرا در آینده برای آنچه که می خواهید در طراحی سایت خود تغییر دهید و یا اضافه کنید باید متحمل هزینه ی بیشتری شوید. از دیگر عواملی که در هزینه طراحی سایت تاثیر می گذارد نام دامنه و پسوند آن است. هزینه ی دامنه و پسوند آن با توجه به تغییرات ارز هر سال متفاوت است. همچنین در ابتدای راه اندازی طراحی سایت باید هاست یا فضای مورد نظر را خریداری کرد که با توجه به حجم آن سالیانه دارای هزینه خواهد بود.