طراحی سایت بازنشستگان
05/12/2018
طراحی سایت خدمات چاپ و تبلیغات در تهران
05/12/2018
نمایش همه

همبستگی اجزای طراحی سایت

طراحی سایت

همبستگی اجزای طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

همبستگی یکنواخت طراحی سایت ما عناصری را می بینیم که به صورت بصری به عنوان مرتبط تر از عناصر بدون ارتباط طراحی سایت هستند. اشکال در سمت چپ به نظر می رسد مرتبط تر از آنهایی که در سمت راست هستند، حتی اگر اشکال یکسان باشند در تصویر بالا در طراحی سایت مستطیل بزرگ آبی و دایره آبی کوچکتر در سمت چپ بیشتر مربوط به شکلهای سمت راست در طراحی سایت هستند حتی اگر تکرار آبی نیز ارتباط برقرار کند. توجه داشته باشید که عنصر طراحی سایت اتصال مستطیل کوچکی در بالا مجبور نیست طراحی سایت که دیگر اشیا را لمس کند تا این احساس رابطه را ایجاد کنند. این توضیح میدهد که چرا فلشها اغلب برای اتصال متن به یک تصویر طراحی سایت استفاده میشوند، همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید. فلش ب طراحی سایت ه ما کمک می کند تا کی و تصویر را به یکدیگر متصل کنیم تا پیام گرافیکی طراحی سایت را بهتر درک کنیم. بدون فلش، ممکن است اتصال به نظر می رسد خوب اینجا و اینجا به تصاویر طراحی سایت مربوطه، اما این نیاز به برخی از استنباط در قسمت بیننده به درک اینکه یکی از اینجا اشاره به قرص، طراحی سایت دیگر به تلفن است. فلش ارتباط بین نسخه کپی و تصویر طراحی سایت را روشن تر می کند، و همه چیز را آسان تر می کند. مناطق مشترک عناصر را بخشی از یک گروه می بینید اگر در همان منطقه محصور طراحی سایت شده باشند.

 

دسترسی راحت به طراحی سایت

وب سایت ها را با استفاده از این ترفند بصری طراحی سایت تمام وقت می بینید. در حقیقت، این یکی از نشانه هایی است که بسیاری از مردم به عنوان یکپارچگی فزاینده طراحی سایت کم می کنند. اما این قدرت تکنیک را در روشن ساختن ارتباط بین گروه های مختلف عناصر طراحی سایت کاهش نمی دهد. اصل مناطق مشترک به ما کمک می کند که سرصفحه طراحی سایت کپی بدن و تصویر را به یک داستان متصل کنیم. در تصویر بالا از طراحی سایت گوگل در حال حاضر طراح با استفاده از کارت های غول پیکر به ما کمک می کند تا درک کنیم که عنوان، تصویر و پاراگراف طراحی سایت همه مرتبط هستند. ما بلافاصله دریافت می کنیم که اطلاعات درست در زمان مناسب طراحی سایت موضوع موضوع هر دو تصویر و کپی زیر را تعریف می کند و کمک در اطراف ساعت یک گروه جدید از عناصر طراحی سایت را معرفی می کند.

 

طراحی سایت و ابزارهای دسترسی به آن

نزدیکی طراحی سایت اشیایی را می بینیم که به یکدیگر نزدیک ترند نسبت به اشیائی که دور از هم هستند. به صورت بصری، فاصله وابستگی را تعریف می کند. طراحی سایت که در کنار هم قرار دارند دیده می شود به عنوان مرتبط، در حالی که طراحی سایت که دور هستند  برای مثال، سایت گوگل را در زیر ببینید. متن به وضوح مربوط به تمام محتویات طراحی سایت کارت در زیر است حتی اگر آن را درون کارت قرار ندهد زیرا آن را به کارت طراحی سایت نزدیک تر از، به عنوان مثال متن نزدیکی به ما کمک می کند تا روابط پیچیده ای را در این تصویر به صورت مستقیم حفظ کنیم. شما طراحی سایت همچنین می توانید نزدیکی و مناطق مشترک را برای ایجاد اثرات پیچیده تر طراحی سایت ترکیب کنید. چگونه در  قالب وب جریان رایگان برای آژانس های خلاق طراحی سایت شده توسط تیم نوح و کشف آنچه که ما برای دیگران انجام داده ایم مرتبط هستند. همینطور برای واحد طراحی سایت استراتژی، کپی بدن و تصویر زیر است. ما عناصری را می بینیم که بر روی خط یا منحنی نسبت طراحی سایت به عناصری که بر روی خط یا منحنی طراحی سایت قرار نمی گیرند بیشتر مرتبط است. ما می دانیم که این سه نقطه به دلیل تداوم ارتباط دارند.همانطور که طراحی سایت زلزله نشان می دهد، خطوط و منحنی به ما در درک روابط نیز کمک می کند.

 

 

عناصر کاربردی طراحی سایت

همانطور که می توانید در تصویر بالا طراحی سایت مشاهده کنید، واضح است که نقاط در این حلقه خشن با یکدیگر نزدیک هستند طراحی سایت بیشتر از آنچه که در متن های دیگر در صفحه وجود دارد. سرنوشت مشترک ما عناصری طراحی سایت را می بینیم که در همان مسیر حرکت می کنند که نسبت به عناصر طراحی سایت ثابت یا حرکتی بیشتر مرتبط است در جهات مختلف قایق تصویر و متن را از طریق سرنوشت مشترک نگه می دارد. شما می توانید اصل طراحی سایت سرنوشت مشترک را با دراماتیزمی زیبا در ببینید، که از پیمایش پاراگراف طراحی سایت استفاده می کند تا هر دو را به طوفان های طوفان طوفان و حرکت پیش رو از داستان می گوید. طراحی سایت است، شما می توانید از دست دادن این واقعیت است که متن در مرکز صفحه طراحی سایت بالای بالا مربوط به دو تصویر پیش زمینه آن بین نشسته است.

 

وضوح تصاویر در طراحی سایت

اما چون طراحی سایت به طور کلی به سمت راست صفحه حرکت می کنند، ارتباط بین متن پیش زمینه و تصاویر، واضح تر می شود، زیرا آنها صفحه طراحی سایت را حرکت می دهند چند طراحان با داشتن متن و تصویر شیب و حرکت را به عنوان حرکت به شما اضافه کردند همبستگی ما عناصر طراحی سایت موازی را بیشتر نسبت به عناصر طراحی سایت غیر موازی مشاهده می کنیم. برای دیدن همبستگی در عمل، من نمیتوانم به یک مثال بهتر از ایتالیایی فکر کنم. شعر بصری کلاسیک طراحی سایت خطوط متن موازی به ما کمک می کند تا این طراحی سایت را درک کنیم. در میان این آشفتگی بی نظیر از متن، ارائه می دهد گاه به گاه نفس گیر نسبی وضوح طراحی سایت و وابستگی با قرار دادن چند خط از نوع موازی با یکدیگر است. این خطوط موازی طراحی سایت را با متن متفاوتی پراکنده ایجاد می کنند، اما به لحاظ تجدید حیات یک خواندن معمولی به ترکیب پویا طراحی سایت ، تسکین می دهد. شباهت ما عناصری را می بینیم که خصوصیات طراحی سایت را به گونه ای مرتبط تر از آنچه که نیستند، به اشتراک می گذارد.

شما قبلا چندین نمونه از شباهت در عمل دیده اید بخش طراحی سایت اتصال یکنواخت را ببینید و در طراحی در بخش اما برای بزرگنمایی بیشتر، نگاهی به این طراحی سایت آیکون دایره ای به ما کمک می کند تا درک کنیم که دو پست طراحی سایت مرتبط هستند یعنی همان نوع پست در اینجا، نماد صفحه وب با پس زمینه زرد، برای اتصال دو پست طراحی سایت طراحی شده است، و مشخص می کند که آنها همان نوع پست هستند. واقعیت این است که همان رنگ در دکمه برای سمت طراحی سایت راست به نظر می رسد، شما فکر می کنید که آن نیز به نوعی در طراحی سایت مرتبط است، اما شکل و متن متفاوت آن را متمایز می کند. نقاط مرکزی به عنوان کلید بسیاری از عناصر طراحی سایت که به نظر می رسد عجیب و غریب به آن اشاره می کند. اما این مركزیت مهمتر طراحی سایت آن است كه به طور هوشمندانه و هدفمند تاکید و اختلاف طراحی سایت را اعمال كنیم.