طراحی سایت و توسعه وب سایت یکی نیستند بخش اول
24/11/2016
آموزش نصب جوملا در cPanel در طراحی سایت لیموترش بخش ۱
26/11/2016
نمایش همه

وب سایت ها چه مزایایی دارند؟

طراحی سایت

قبل از این که بخواهیم طراحی سایت انجام دهیم بهتر است بدانیم که وب سایت ها چه ویژگی ها و مزایایی برای ما دارند. طبیعتاً همان گونه که در مقالات متعددی که قبلاً در سایت قرار داده ایم اشاره کردیم، با شکل گیری و طراحی وب سایت محدودیت هایی فراوانی در زمینه های مختلف از بین رفته است و مزایای بسیاری برای ما به ارمغان آمده است.

مزایای ارزشمند وب سایت ها

اطلاع رسانی گسترده
به خوبی کارکرد وب سایت ها در اطلاع رسانی به صورت ملموسی قابل مشاهده است. بزرگترین خبرگزاری های دنیا اکنون در مدت زمانی کمتر از ثانیه می توانند خبرهای خود را در سرتاسر دنیا نشر دهند که هم از لحاض هزینه و هم وسعت و سرعت نشر خبر بسیار مقرون به صرفه تر هر شیوه ی دیگری است. طراحی سایت خوب و شهرت یافتن آن سایت باعث می شود که بازدید کنندگان فراوانی در سراسر جهان از آن بازدید نموده و خبرهای آن را بخوانند.

دسترسی آسان

در هر زمانی اعم از تعطیل و غیر تعطیل و در هر ساعتی از شبانه روز در صورتی که به اینترنت دسترسی داشته باشیم می توانیم اطمینان داشته باشیم که می توانیم اطلاعاتی را در اختیار دیگران قرار داده و یا از اطلاعات دیگران بهره ببریم که این در دسترس بودن همیشگی با وسایلی نظیر کامپیوتر و لب تاب و گوشی ها و تبلت ها یکی از مزیت های بزرگ سایت ها می باشد. البته باید در طراحی سایت به نکاتی که باعث می شود سایت ما در دستگاه های مختلف قابل مشاهده باشد توجه کنیم.

طراحی سایت؛ تبلیغات

طراحی سایت

یک محیط ایدئال برای تبلیغات سایت ها هستند. تعداد بیشماری از کاربران در آنجا حضور دارند
و در صورتی که شما یک طراحی سایت مناسب داشته باشیم که بازدید کنندگان زیادی را جلب کند، علاوه بر اینکه شرکت های گوناگون و بزرگ برای تبلیغات به شما مراجعه می کنند خود هم می توانید از همین طریق به انجام تبلیغات بپردازید و محصولات خود را معرفی نمایید.

طراحی سایت؛ بازاریابی

بازاریابی در طراحی سایت امری بسیار مهم است. زیرا اصل بر این است که بازدیدکنندگان سایت شما بالا برود. به همین دلیل باید ابتدا از موتورهای جستجویی نظیر گوگل کمک بگیرید. به این صورت که سایت خود را به این موتورهای جستجو معرفی می کنیم و آنها نیز سایت ما را به کاربرانی که به دنبال اطلاعات هستند معرفی می کنند. در گام بعد طراحی سایت برای بالا رفتن در رتبه های موتورهای جستجو باید نکاتی را که در مقالات مربوط به سئو سایت به آنها اشاره کردیم رعایت کنیم. نکاتی که به بهینه سازی سایت و CSS سایتمان مرتبط می شود.