آموزش نصب جوملا در cPanel در طراحی سایت لیموترش بخش ۳
27/11/2016
آموزش نرم افزار artisteer در طراحی سایت لیموترش :
27/11/2016
نمایش همه

وب سایت ها چه مزایایی دارند – بخش دوم

طراحی سایت

در ادامه مباحثی که در بخش اول تحت عنوان مزایای وب سایت ها مطرح نمودیم و چهار مورد از مزایای وب سایت های در دنیای امروزی را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم اکنون دو مزیت مهم دیگر را نیز به صورت مختصر توضیح می دهیم.

طراحی سایت؛ درآمد زایی

 

طراحی سایت

در واقع می توان با قاطعیت گفت یکی از مهم ترین مزایایی که امروزه طراحی سایت های اینترنتی در اختیار کاربران گذاشته است کسب درآمد می باشد. کسب درآمد از این راه به صورتی بوده است که شرکت های بسیاری از طریق ورود به این عرصه و به وجود آوردن یک سایت نه تنها از خطر ورشکستگی نجات پیدا کرده بلکه توانسته اند پیشرفت قابل ملاحظه ای نیز داشته باشند. از طریق طراحی سایت می توانید خیلی زود کسب و کار خود را جهانی کنید و تبلیغات فراوانی را در بازده زمانی کوتاهی انجام دهید.

طراحی سایت؛ رفع محدودیت ها

آخرین مزیتی که در این بخش به آن اشاره می کنیم این است که سایت ها محدودیت های زمان و مکان را برداشته و یا نهایتاً بسیار کمرنگ کرده اند. مشتریان از دور دست ترین نقاط جهان با یک کلیک به تمامی اطلاعات محصول و کسب و کار شما دسترسی پیدا می کنند و حتی می توانند سفارش خرید بدهند. این شکل ارتباط باعث شده است که محدودیت زمان و مکان و مرزها کمرنگ شده و کسب و کار و تجارت بسیار رونق یابد.