طراحی سایت
قیمت طراحی سایت وردپرس
02/02/2019
الکسا چگونه کار می کند
03/02/2019
نمایش همه

وردپرس بهتر است یا ؟

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران 

امروزه با توجه به استفاده بیشتر کاربران از طراحی سایت وردپرس ، ما بر آنیم که دلایل استفاده شرکت ها از طراحی سایت وردپرس و تفاوت و وردپرس با سایر مدیریت محتوا را برای شما به نمایش بگذاریم. تفاوت تعداد سایت وردپرس با جوملا تعداد سایت های وردپرس بیشتر از جوملا است. وردپرس در ابتدا کار خود یک سیستم وبلاگ نویسی بوده و به مرور به سی ام اس تبدیل شده و جوملا رتبه دوم را دارد. جوملا مناسب سایت های پیچیده است. فرایند نصب وردپرس با جوملا نصب هر دو سایت مشابه وساده است. در جوملا نصب سایت بدون پیچیدگی قدم به قدم صورت می گیرد.در صورتی که نصب وردپرس با سرعت انجام می شود.

 

طراحی سایت

واسط کاربری وردپرس با جوملا

واسط کاربری وردپرس واقعا راحت است و بعد از چند ساعت تمرین کاربر به راحتی می تواند به تولید محتوا بپردازد . طراحی سایت جوملا دارای امکانات بیشتر و پیچیده تری است. تولید محتوا در وردپرس بدون افزونه ها همراه با محدودیت است در صورتی که تولید محتوا در جوملا دست کاربر را برای طراحی سایت باز تر می گزارد. ساختار افزونه وردپرس با جوملا معمولا ساختار افزونه های جوملا برای دسترسی به هسته سیستم مراتب دارد ،افزونه های جوملا پایدار تر هستند. در هر دو سیستم بروز رسانی با چند کلیک ساده صورت می گیرد.در وردپرس به دلیل در دسترس بودن آن مورد حمله هکرهای بیشتر قرار می گیرد نکات ضروری برای شروع طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی وب سایت

قالب ساختاری وردپرس با جوملا

هردو سیستم دارای قالب هایی برای تبدیل ظاهر به شکل دل خواه هستند به علت وجود امکانات بیشتر در جوملا به راحتی می توان شکل کاربری سایت را مطابق خواسته مالک تغیر داد.در صورتی که در وردپرس تعداد قالب ها بیش تر ورایگان است. زبان نوشتاری وردپرس با جوملا سیستم وردپرس به زبا ن فارسی ترجمه شده و به راحتی در دسترس کاربران قرار گرفته است .سیستم جوملا هم به زبان فارسی ترجمه شده ودر دسترس کاربران قرار گرفته ولی قالب های آماده وردپرس بیشتر از جوملا ترجمه شده است.