طراحی سایت
قدیمی ترین شرکت طراحی سایت ایران
23/04/2019
طراحی سایت
رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت
24/04/2019
نمایش همه

ویژگی های فرم ورود در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

ویژگی های فرم ورود در طراحی سایت کاربرپسند آیا شما تا به حال به دنبال صفحه ورود به سیستم است که ظاهر می شود زمانی که شما برای ثبت نام برای یک طراحی سایت خاص اولین صفحه ای که هر بار که وارد می کنید، اولین تصور یک طراحی سایت است. طراحی فرم ورود به خود تعریف ماهیت طراحی سایت را تعریف می کند و از این رو باید بر اساس طراحی سایت که منجر به آن می شود، مناسب باشد. درست است که فرم های ورود به سیستم یا ثبت نام یکی از مهم ترین عناصری است که یک صفحه وب دارد و از این رو طراحی این فرم های آنلاین یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت است.

همچنین فرم ثبت نام با موفقیت ایجاد می کند و همچنین اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان به عضو، مشترک یا مشتری برای یک کسب و کار خاص در طراحی سایت تبدیل شوند. یک فرم ثبت نام جذاب، خلاق و بصری جذاب، مطمئنا یک نرخ سودمند تبدیل یک بازدید کننده را تشویق خواهد کرد اگر همه ویژگی های دیگر به درستی هماهنگ شوند. طراحی فرم موثر و همچنین ورود به سیستم ورود به سیستم مستلزم خلاقیت بسیار زیادی از طراح است زیرا برای طراحی سایت یک طراحی سایت مهم و حیاتی برای موفقیت و کارآیی لازم است.

 

طراحی سایت

انواع طرح های فرم ورود در طراحی سایت

برخی فرم های ثبت نام وجود دارد که شامل فرم های تماس اولیه هستند که با کمک برخی از مفاهیم طراحی سایت اولیه ایجاد می شوند. به غیر از این موارد ابتدایی، تعداد کمی از آنها ممکن است کمی متفاوت باشند. با این حال، برخی دیگر وجود دارد که بسیار چشمگیر و خلاق هستند که به طور قطعی بازدید کننده را برای ورود به طراحی سایت جذاب می کند. برخی از این فرم ها می توانند اطلاعات دقیق خود را با اطلاعات شخصی وارد کنند و شامل نام، ایمیل، شماره تماس و موارد دیگر می شوند. سبک این شکل ها بسیار فراتر از معمول است، و برخی از آنها حتی با گزینه ای از خوشنویسی در طراحی سایت دست نوشته اند.

صفحات ورودی چندگانه با سبک نوشتاری متن نوآورانه متن متنوع در کنار برخی از گزینه های بسیار نوآورانه یا منوها در طراحی سایت انتخاب می شوند. این نوع فرمها واقعا از طراحان خواستند سطح بالایی از خلاقیت را داشته باشند، مخصوصا وقتی که آنها به طراحی فضای بین لایه های مختلف، ساختن متن هایی که بزرگ و راحت قابل خواندن هستند، و ایجاد لینک های نوار کناری که به ایمیل هایشان در طراحی سایت متصل می شوند به طور مستقیم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

اهمیت ایجاد فرم ورود در طراحی سایت

نوع خاصی از فرم، بینش چشمگیر یک فیلد ورود اطلاعات جدید را در طراحی سایت فراهم می کند. کاربران توانایی ورود به لینک را از صفحه اصلی خود دارند و از جعبه ورود به سیستم جی کوئری پشتیبانی می کنند. این نوع خاص از فرم آژاکس است که آن را برای هدایت یک اسکریپت خارجی از پی اچ پی در طراحی سایت استفاده می کند. این اطلاعاتی را که یک کاربر در ورود به سیستم و یک بار پردازش کرده است، ارزیابی می کند، یا اجازه می دهد کاربر را مجاز یا آن را در طراحی سایت انکار کند. تعدادی از فرم های ورود به سیستم که امروز شاهد آن هستند واقعا پویا هستند و شامل برخی از آخرین طرح ها می شوند.

یکی از این طرح های سن جدید، بینش فوق العاده ای را در زمینه های داده های مختلف در طراحی سایت داده می کند. کاربران به راحتی می توانند به صفحه اصلی بروید و می توانید روی پیوند در صفحه ورود کلیک کنید تا یک جعبه ورود پویا توسط جی کوئری در طراحی سایت ایجاد شود. این فرم ورود به سیستم خاص با گزینه پیوند یک اسکریپت PHP خارجی که در ارزیابی اطلاعات ورود به سیستم مختلف و بسته به نتیجه کمک می کند، ارائه می شود. آن را به ورودی کاربر می دهد یا آن را در طراحی سایت انکار می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت با ورودی امپرسیونیست

گرچه در نگاه اول به نظر میرسد که ورودی ها در هوا کمی افزایش پیدا می کنند، زیرا گرادیدها و تحقق برداری بر روی یک بوم بافت منجر به یک هماهنگی اندکی در طراحی سایت می شود. با این وجود، این فرم ورود به سیستم راهنمای الهام بخش ابزار جالب و منحصر به فرد در طراحی سایت به نظر می رسد. طراحی سایت با ورودی طراح زمینه های در خط قرار می دهد، و اجزای کلی را برای هدرهای نسبتا باریک استاندارد در طراحی سایت مناسب می کند. در حالی که رنگ نرم و گرم قهوه ای همراه با سایه های داخلی به هر ظاهر دلپذیر، صاف و به پایان رسید.

نسخه تاریک ظاهر پیچیده تر طراحی سایت است. طراحی سایت با ورودی ستارگان اولین چیزی که چشم را جذب می کند پس زمینه است که می تواند یک مکمل عالی برای هر طراحی سایت پیچیده یا تصویری باشد که در آن بافت های طبیعی مانند چوب یا کاغذ نمایش را اجرا می کنند. در حالی که ورودی های براق و رنگ خاکستری به طور ایده آل برای بوم سبک نوت بوک در طراحی سایت مناسب هستند، دکمه عظیم آبی «ورود به سیستم» تمام توجه خود را با وزن بصری آن در طراحی سایت جذب می کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت با ورودی سرگئی شیمیت

این یک نمونه عالی از یک فرم ورود تیره در طراحی سایت است که تصویری از پیچیدگی بدون بی رحمی را به تصویر می کشد. دکمه قهوه ای براق بلافاصله به چشم می آید، به عمل می کشد. جابجایی فلزی کوچک، جادویی زیبا و جذاب را به ترکیب در طراحی سایت اضافه می کند. طراحی سایت با ورودی برای درخواست شخصی پس زمینه فرم تقریبا یک سطح نوت بوک مشترک است که ما معمولا یادداشت ها را در طراحی سایت می سازیم. بوم چوبی، زیبایی شناسی کلی را افزایش می دهد. اگرچه دکمه های شیب درخشان کمی از موضوع جدا می شوند.

در اینجا دکمه های صاف یا تزیینی ممکن است طبیعی تر باشند، اما هنوز هم جزء یک حس هماهنگی در طراحی سایت به دست میآید طراحی سایت با ورودی ویجت طراحی سایت فرم ظریف و ظریف را نشان می دهد، که فاکتور آن از طریق پس زمینه نیمه شفاف تولید می شود. این کنتراست مطلوب است که قلم ها و آیکون ها را از پس زمینه جدا می کند، و به طور معمول، تقریبا غیر قابل انعطاف CTA در طراحی سایت گسترده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت با ورودی آیفون

فرم ورود به سیستم آیفون در بهترین سنت های طراحی در سال های گذشته در طراحی سایت اعدام شده است. بسیاری از چیزهای براق، روبان های زینتی، آیکون های برجسته ای و البته، زمینه های بافت پیچیده ای وجود دارد. با این حال، به طور کلی، این جزء به نظر تمیز، تازه و با هوا در طراحی سایت زیاد است. طراحی سایت با ورودی نور ورود نور توسط ماکسول بارویان دقیقا همانطور که در پلاک نامیده می شود دقیقا همان است: نور، تمیز و واضح. رنگ های خاکستری و سفید با هم می توانند شگفتی ها را به راحتی به کاربران در طراحی سایت ارائه دهند و تجربه ای عالی داشته باشند.

همانطور که مناسب است، برای تبدیل بهتر، دکمه اصلی عمدا بیش از حد بزرگ است و در یک رنگ روشن در طراحی سایت رنگ می زند. طراحی سایت با ورودی سی اس اس و جی کوئری این یک آموزش کوچک است که حتی برای طراحان تازه کار طراحی سایت نیز وابسته است. اگر چه طراحی کاملا ساده است و زمینه های ورودی در ابتدا به نظر می رسد یک دکمه شبیه به دکمه است؛ با این حال، این یک مثال نمایشی از فرم طراحی سایت براق و ساختار یافته است که در های متعددی مفید است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت با ورودی پاریش

برخی از ورود به سیستم یک جزء طراحی سایت کوچک است که دارای یک طرح رنگی پر جنب و جوش و توجه دقیق به جزئیات است. شکل ظاهری ابزارک، تصویر کوچک دیجیتال، درمان درج، شفاف و نیمه شفاف، این طراحی سایت را به راحتی از جمعیت جدا می کند. طراحی سایت با ورود به سیستم مینوس با دقت هر عنصر فرم را در بالای دیگر قرار می دهد، طراحی شده را به هم متصل می کند و زمینه را که فقط از یک صفحه تصفیه شده در طراحی سایت منحرف می شود، می کشد. رنگ، لبه ها، شکل ها، گوشه های گرد، تایپوگرافی، مقدار فضای سفید و لمس های برجسته، طراحی سایت را منحصر به فرد و واضح می کند.

طراحی سایت با ورودی تاریکی در طراحی سایت به نظر می رسد پیچیده و بالاترین. انتخاب عالی فونت در کنار رنگ های متضاد، کاربران را به راحتی قابل خواندن است. دکمه ورود به سیستم، سبکی خاکستری و سوئیچ کمی کمیاب هستند، با این حال آنها به طور ایده آل در محدوده محیط در طراحی سایت قرار می گیرند. طراحی سایت با ورود کاربر ورود کاربر یک رنگ خنک کرم دارد که احساسات مثبت را در طراحی سایت تحریک می کند. نارنجی و آبی به عنوان لمس دکوراتیو استفاده می شود که سبد را اضافه می کند و فرم را برای طرح های مختلف مناسب می سازد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت با ورودی اسنپی

این ورود جالب توجه است در فرم طراحی سایت است که ظاهر ساده اما در اصل به طور عمده به لطف ورودی شفاف مسطح. اگر چه متن در داخل زمینه برخی از نامفهوم بودن را تجربه می کند، وقتی که پس زمینه خیلی شسته است، اما در کل، قطعا دارای جذابیت است. دکمه تزئینی و دکمه های منسوخ به طرز محسوسی در طراحی سایت توجه می کند و باید توجه داشته باشد. CTA مبتنی بر گرادیان با ظاهر محدب به سادگی در طراحی سایت شما پرش می کند.

دعوت به عمل طراحی سایت با ورودی سازی این ورود ویژگی پیچ و تاب خوب تولید شده توسط دکمه های CTA. رنگ اولیه به طور مرتب انتخاب شده است، و لحن لهجه به طور کامل زیبایی شناسی کلی را در طراحی سایت تکمیل می کند. این فرم به نظر می رسد بر روی یک بوم یکنواخت و یا پر سر و صدا، به خصوص زمینه های ورودی که به نظر می رسد به طور طبیعی در داخل طراحی سایت ساخته شده است.