طراحی سایت کارخانجات
طراحی سایت کارخانجات
03/06/2017
طراحی سایت شرکت ترخیص کالا
طراحی سایت شرکت ترخیص کالا
06/06/2017
نمایش همه

ویژگی های یک طراحی سایت ایده آل

طراحی سایت

طراحی سایت

ویژگی های یک طراحی سایت ایده آل

 

ویژگی های یک طراحی سایت ایده آل : آیا تا کنون به ویژگی هایی که یک وب سایت را منحصر به فرد یا ایده آل می سازد فکر کرده اید ؟ در مقاله ی امروز از سری مقالات آموزشی وب سایت ” سایت کد ” قصد داریم شما کاربران عزیز را با برخی از ویژگی های یک طراحی وب سایت ایده آل آشنا نماییم . لذا اگر شما نیز صاحب یک وب سایت می باشید مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم .

 

 

 

میزان بازدید از طراحی سایت :

 

نخستین عنصر برای مشخص شدن ایده آل بودن یا نبودن یک وب سایت ، میزان بازید از وب سایت از طریق موتور های جستجو گر پر طرفدار گوگل و بینگ می باشد . به طور کلی در هر حوزه ی کسب و کار فعالیت های شما نیازمند زمان می باشد . مهم ترین و موثر ترین کاراکتر در قرار گرفتن در صفحه ی اول نتایج موتور های جستجو کلمات کلیدی طراحی سایت می باشد . در کلمات کلیدی وب سایت تان دقت بسیاری به خرج دهید ، در واقع هر چه دامنه ی این عبارات کلیدی گسترده تر شود کسب و کار شما نیز به موفقیت های بیشتری دست خواهد یافت . یکی از ترفند های مفید در این زمینه استفاده از کلمات کلیدی دو پهلو می باشد .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

فضای نامحدود طراحی وب سایت :

 

هیچ گاه یک وب سایت را با روزنامه اشتباه نگیرید ! در روزنامه ها فضای محدودی در اختیار نویسنده می باشد اما در یک طراحی وب سایت این فضا به صورت نا محدود می باشد . هم چنین روزنامه ها تنها می توانند در یک مکان قرار بگیرند اما یک وب سایت در فضای بی نهایت اینترنت قرار خواهد گرفت و اطلاعات شما به طور نا محدود در اختیار کاربران علاقه مند قرار خواهد گرفت .

 

مطابق تحقیقاتی که بر روی تعداد زیادی از افراد جامعه انجام شده است ، محققان به این نتیجه دست یافته اند که بیش از ۹۰% این افراد برای رسیدن به اطلاعات مد نظر خود از جستجو در موتور های جستجو گر استفاده می کنند . به همین دلیل کسب و کار شما نیز می بایست در این موتور های جستجو گر مطرح شود .