طراحی سایت
نکات طراحی سایت زنانه و مردانه
11/03/2018
محاسبه تعرفه طراحی سایت
طراحی وب سایت و خطاهای وب
13/03/2018
نمایش همه

پنالتی شدن طراحی سایت و بررسی عوامل مرتبط

طراحی سایت مدرسه

طراحی سایت

پنالتی شدن طراحی سایت و بررسی عوامل مرتبط

 

 

 

طراحی سایت اگر تا حدودی با حوزه ی وب اشنایی داشته باشید بدون شک با اصطلاح پنالتی شدن سایت توسط گوگل اشنایی دارید. پنالتی شدن توسط گوگل برای سئو کاران به یک کابوس وحشتناک تبدیل شده است به خصوص سئو کارانی که سعی دارن به روش های خاصی سایت گوگل را دور بزنند و به جایگاه نخست در جستجوهای گوگل دست یابند.

 

طراحی وب

طراحی وب

پنالتی گوگل چیست

 

طراحی وب سایت در مورد پنالتی اینطور باید بگوییم که پنالتی درواقع جریمه ای است که سایت گوگل برای برخی از سایت های متخلف درنظر میگیرد. در صورتی که گوگل شمارا به عنوان یک سایت قانون شکن مشاهده کند پس از تکرار این اقدام و فعالیت های خلاف قوانین اقدام به پنالتی کردن سایت شما خواهد کرد.

البته باید بگوییم که افت رتبه سایت شامل پنالتی نمی شود. ممکن است شما در مورد موضوعی مقاله ای را در سایت خود رج نموده باشید و در رتبه ی نخست گوگل قرار بگیرید اما پس از مدتی رتبه شما دچار افت شود و یا حتی از جایگاه نخست به صفحه ی بعد منتقل شوید در این مورد باید بگوییم که سایت شما دچار پنالتی نشده است و تنها دچار افت رتبه شده است که ممکن است عوامل بسیار زیادی در ان دخیل باشند به طور مثال ممکن است تغییرات الگوریتم های گوگل منجر به تغییرات رتبه سایت شما شده باشد و بسیاری از عوامل دیگر…

پنالتی بیشتر با نام بن معروف است و هیچ نوع بازگشتی در ان وجود ندارد. به هر نوع جریمه ای که از سوی گوگل بر روی سایت ها اعمال شود اصطلاحا پنالتی می گویند . به این صورت که حتی سایت شما که در جستجوهای نخست گوگل وجود داشت از حالا به بعد در صفحه ی بیستم  جستجو ها نیز یافت نمی شود.

 

 

عواملی که باعث پنالتی شدن سایت خواهد شد:

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

محتوای اسپم در طراحی سایت

 

برخی از سایت ها اینطور تصور میکنند اگر ۲۰۰۰ مطلب داشته باشند حتی اگر این مطالب کپی شده باشند بسیار موفق هستند در صورتی که اینطور بهتر است که افراد ۱۰۰ مطلب داشته باشند اما تمامی انها حاصل زحمات و تحقیقات خودشان باشد. زیرا این مطالب کپی شده توسط گوگل ایندکس نخواهد شد و نتایج این ایندکس نشدن به خود سایت بازمیگردد و ممکن است سایت به خاطر این موضوع جریمه نیز بشود.

این موضوع را نیز به یاد داشته باشید مطلبی که بتواند کاربر را در سایت شما نگه دارد موضوع بسیار با اهمیتی است اینکه کاربر پس از مطالعه موضوع ایا بازهم به سایت شما مراجعه خواهد کرد یا خیر و ایا موضوع دارای جذابیت کافی برای بازدید کنندگان باشد از موضوعاتی است که باید مورد توجه مدیران سایت قرار گیرد.

 

تغییرات در الگوریتم های گوگل در طراحی سایت

 

بسیاری از سایت ها این نگرانی را دارند که با تغییرات سایت گوگل ایا سایت انها نیز دچار افت رتبه خواهد شد یا خیر. بهترین روش برای اینکه در صورت تغییرات الگوریتم های گوگل سایت شما دچار تغییرات نشود داشتن تراست رنک است . تراست رنک به این معنی است که شما دارای رتبه اعتماد از سوی سایت گوگل باشید این نشان دهنده ی این است که سایت گوگل به شما اعتماد دارد و نه تنها صفحه ی اول بلکه صفحات داخلی سایت تان نیز از سوی گوگل ایندکس می شود.

در دسترس نبودن بیش از حد سرور طراحی سایت

 

 

یکی دیگر از این موارد پایین بودن سرعت سایت و در دسترس نبودن سرور سایت به مدت طولانی است که یک امتیاز منفی از سوی گوگل محسوب شده و حتی ممکن است در صورت تکرار های مجدد این فرایند باعث پنالتی شدن سایت تان از سمت گوگل شود.

 

 

تولید و استفاده از بک لینک ها در طراحی سایت

 

بک لینک ها همانطور که باعث امتیاز و رتبه دهی به سایت ها می شوند در صورت استفاده ی نادرست از انها حتی ممکن است باعث پنالتی شدن سایت ها نیز شوند.