طراحی نرم افزار
نحوه ی ساخت بک لینک در طراحی سایت
02/03/2019
نموه کد طراحی سایت
روش های کسب درآمد از تولید محتوا در طراحی سایت
02/03/2019
نمایش همه

پنج عادت رایج در طراحی سایت

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

پنج عادت رایج در طراحی سایت طراحی تعامل در طراحی سایت هرگز آسان نبوده است. این شامل تجزیه و تحلیل عمیق رفتار کاربر و برنامه ریزی دقیق است. با استفاده از تکنولوژی های جدید و الگوهای طراحی تعامل، همه چیز ساده تر نمی شود. کاربران با استفاده از تصاویر براق، اثرات شیب صاف و انیمیشن های غیر منتظره تحت تاثیر قرار دادن سخت تر قرار می گیرند، اما معضل در طراحی سایت باقی می ماند. چگونه می توان یک تجربه کاربر پسند ایجاد کرد که باعث ایجاد تبدیل با لبخند کاربران می شود؟ اگر از آثار طراحی مشترک آگاه هستید، احتمالا آن ها را کمتر در طراحی سایت می بینید. برای این که آن را برای شما راحت تر و شاید به شما بگویم که شما تنها نیستید، اینجا یک نکته رایج تصورات غلط طراحی تعامل در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

 

نوآوری و خلاقیت در طراحی سایت

طراحان وب یک مجموعه خلاق هستند. ما می خواهیم خودمان را از طریق کارمان بیان کنیم ما همیشه به دنبال راه های نوآورانه برای ایجاد طرح های برجسته در طراحی سایت هستیم. با این حال، هنگامی که به می آید، نوآوری همیشه به خوبی کار نمی کند. این ممکن است حتی برای طراحی سایت شما بد باشد. کاربران می خواهند آشنایی و اغلب آن ها را به راه های خاصی از عمل تنظیم شده است. رندی جی هانت، مدیر خلاقیتی و نویسنده طراحی محصولات برای وب، به وضوح به آن اشاره کرد: “هی، طراحان: متوقف کردن تلاش برای اینکه خیلی لعنتی هوشمندانه در این مقاله، او جزئیات بیشتری را توضیح می دهد چرا شما نباید بیش از حد کشتی با نوآوری در طراحی سایت. به عنوان مثال، به طراحی سایت مراجعه کنید. این به نظر می رسد زیبا، موسیقی روح است، اما با با همه کسانی که در حال حرکت هستند، کاربر تعجب است که چه باید بکنید.

من اشتباه نکنم، پروژه فوق العاده و فوق العاده خلاق است من ایده تولید را دوست داشتم، اما از نظر بصری خیلی دور بود. سر و صدا با نوآوری مثال دیگری است بچه هایی که در پشت پروژه ایمنی در دامنه ها قرار داشتند، یک وبنگاری تعاملی شسته و رفته داشتند که به کاربران در مورد خطرات ورزش های زمستانی اطلاع می داد. این نوآورانه و در عین حال بصری، همه جانبه و سرگرم کننده در طراحی سایت است. آنلاین با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریع تر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید.

 

طراحی سایت تهران

ناوبری مبهم و نقش آن در طراحی سایت

قانون آیا بیش از حد هوشمندانه قوانین را به ناوبری نیز پرتاب می شود. بعضی از طراحان طراحی سایت تلاش می کنند با استفاده از نام های اکولتیک برای صفحات، اصلی باشند. به عنوان مثال، طراحی سایت کاربران را تعجب می کند که دقیقا چگونه آن ها را تحویل می دهند و چگونه آن ها را استخدام می کنند. مرورگر کمی طول می کشد تا شکل بگیرد که صفحه ایجاد همکاری معادل خدمات است و حتی پس از خواندن از طریق کل صفحه، کاربر همچنان تعجب می کند که چه کاری باید انجام دهد پایان از صفحه دارای یک فرم کوچک برای ثبت نام برای آخرین اخبار و راهنمایی صنعت هیچ فرم در صفحه تماس وجود ندارد، فقط آدرس پستی و ایمیل آن ها فقط افراد را برای برقراری ارتباط با آن ها در طراحی سایت آسان نمی کند و یا آن ها را استخدام می کنند. آیا می توانید حدس بزنید که جهان برای طراحی سایت چیست در واقع به صفحه فیس بوک خود لینک می دهد. چه کسی فکر کرد در مقابل، از طراحی سایت بازدید کنید. این کاملا خلاق و غیر معمول است. ناوبری واضح است. هیچ فرصتی برای از دست دادن کاربر در طراحی سایت وجود ندارد.

 

طراحی وب سایت

استفاده از فونت ها و نقش آن در طراحی سایت

زمانی که طراحی سایت ها سعی می کردند همه چیز را که احتمالا در بالای آن قرار داشتند، وجود داشته باشد. آن روزها رفته اند، اما هنوز بسیاری از طراحی سایت ها این اشتباه را انجام می دهند. نگاهی به این فروشگاه آنلاین: فلیپ کارت طراح سعی داشت با یک طرح رنگی ساده کنار بیاید اما تعدادی از جعبه ها، آرم ها و فونت ها در رنگ های مختلف در این صفحه کافی است تا کاربر را از بین ببرد. نوار جستجو دارای متن قابل توجهی است بنابراین، چه می خواهید برای امروز متن، اما نگاه کلی و احساس از طرح نسبتا قدیمی است. یکی از بزرگترین خرده فروشان آنلاین است که این حق را به دست می آورد. به جای تعویض طراحی سایت خود با تصاویر محصول، تبلیغات و تماس های متعدد برای اقدام، آن را پاک و ساده نگه داشته است، برجسته دقیقا همان چیزی است که آن ها می خواهند کاربر برای دیدن اول، با روشی روشن در مورد آن چه که بعدا انجام دهید.

 

طراحی سایت

کنتراست و نقش آن در طراحی سایت

کنتراست یکی از مهم ترین ابزار ایجاد سلسله مراتب بصری و توجه کاربر به عناصر خاص در طراحی سایت است. در طراحی سایت، کنتراست فقط استفاده رنگی، بلکه اندازه، شکل و موقعیت مکانی را نشان نمی دهد. ساده ترین و واضح ترین مثال این طراحی سایت است. آن ها بچه ها در هماهنگی موفق بوده اند، اما به نظر کلی از پس زمینه و دکمه ها در هنگام قرار دادن سفارش دعوت نمی شوند. تم های مدرن با این مقایسه کن انتخاب رنگ نزدیک است، اما نتیجه کاملا در طراحی سایت متفاوت است. علاوه بر این، اثر پیمایش خلاق به راحتی ویژگی جدید شگفت انگیز محصول و مواد بازتابنده را معرفی می کند. پول دار شدن از طریق طراحی سایت تهران که از درآمدزا ترین و حرفه ای ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

نادیده گرفتن فرم و تاثیری که در طراحی سایت دارد

طراحی فرم یکی از بخش های اساسی تجربه کاربر است. هر طراحی سایت یک هدف دارد و این که آیا برای تولید منجر شود، به طور مستقیم محصولات یا ارائه اطلاعات را به فروش برساند. متاسفانه، طراحی سایت های زیادی با صفحات صفحه ای براق وجود دارد که ترجیح می دهند کاربران را با فرم های طولانی و پیچیده تلف کنند. به استثنای کاربران، انگیزه پیشین قوی، آ نها فقط ترک خواهند کرد. با استفاده از راه حل های متقابل مرورگر مانند ، زمان برای فراموش کردن عناصر شکل پیش فرض زشت و حرکت به سمت یک تجربه کاربری همه جانبه بیشتر در طراحی سایت است. یکی دیگر از عوامل تحریک کننده این است که این فرم بیش از حد خواستار است یا به خوبی آزمایش نشده است. به عنوان مثال فرم تمام زمینه های خالی را برجسته می کند، حتی اگر مورد نیاز نباشد. اغلب جدی اگر به فرم نگاه کنید، قطعا حالت کشویی و دکمه فعال را دوست خواهید داشت. علاوه بر این، توجه داشته باشید نگران نباشید یک لمس شیرین و طنز آمیز را اضافه می کند.

تست کنید خیلی تنبل نیست آن چه که برای شما اهمیت دارد، ممکن است متفاوت از آنچه مشتریان اهمیت در طراحی سایت دارد. آن ها با مشکلات روبرو هستند و گیر می کنند؟ آیا ناوبری، اثر اختلاف منظر فانتزی یا ویدیو طولانی بارگذاری است یکی از بزرگترین مزایای تست کاربر این است که شما می توانید به کفش کاربران متمرکز شوید، تمرکز خود را بر نیازهای خود و بهبود. سعی نکنید خلاقیت خود را در طراحی سایت محدود کنید. فقط به خاطر داشته باشید که بازدیدکنندگان طراحی سایت ممکن است گیج و ناامید شوند. بدترین اشتباهات که دیده اید چیست افکار و داستان خود را در نظرات به اشتراک بگذارید.

 

طراحی سایت تهران

اشتباهات رایج در پنج عادت رایج در طراحی سایت

ایجاد طرایح سایت خود می تواند به عنوان یک ایده خوب برای کارآفرینان پولی مبهم به نظر برسد. بعدا می توانید یک طراح را بر روی هیئت مدیره بیاورید، هنگامی که شروع به کار خود را به زمین می رساند، پس شما نگرانی هایی در مورد چیزهای نامناسب مانند آن خواهید داشت. در واقع، طراحی سایت می تواند برای کسب و کار نوپای خود بسیار مهم تر از آن چه تصور می کنید باشد. هنگامی که شما یک کسب و کار آنلاین را اجرا می کنید، قضاوت بازدیدکنندگان از آن همیشه به جزئیات کوچک در طراحی سایت شما بستگی دارد. مشتریان پریشان هستند آن ها چندین مارک اصلی را در پیش گرفته اند. چرا آن ها ناگهان به شما اعتماد می کنند مگر اینکه در چند ثانیه اول آن ها را بگیرد، آن ها خارج می شوند. در نهایت، این کوچکترین جزئیات است که بیشترین تفاوت را در طراحی سایت ایجاد می کند.

اما اگر بخواهید یک نام تجاری قابل اعتماد ایجاد کنید و درآمد کسب کنید، این جزئیات باید با دقت مورد بررسی قرار گیرند و ثابت شوند. در این پست، من درباره خطاهای طراحی سایت معمولی که طراحان آماتور می سازند صحبت خواهم کرد. حتی اگر توانایی های طراحی محدودی داشته باشید، می توانید برخی از اشتباهات رایج را که ممکن است در طراحی سایت خود نیز دیده اید شناسایی کنید. توجه: نمونه هایی که در این پست استفاده می شود، شروع به کار می شوند که به طور خاص برای بازخورد در طراحی سایت های مربوطه خواسته اند.