مزایا و معایب استفاده از گواهی SSL در طراحی سایت
11/03/2019
طراحی سایت
تمرین های مناسب برای انتخاب نام دامنه برای طراحی سایت
12/03/2019
نمایش همه

پنج عامل موفقیت در طراحی سایت

نموه کد طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

پنج عامل موفقیت در طراحی سایت هدف از طراحی سایت موفقیت آن سایت است ومعمولا ما بعد از بازدید از سایت در مورد آن سایت نظر می دهیم برخی از سایت ها برای ما بسیار خوشایند هستند و باعث بازدید مجدد ما از آن سایت می شود. ولی برخی از سایت ها جذابیت لازم رابرای برگرداندن کاربر برای بار دوم به طراحی سایت خود ندارند اما نکته در این است که ملاک بد بودن یا خوب بودن یک سایت چیست؟ ما در این مقاله به مواردی اشاره خواهیم کرد.

 

طراحی سایت

مشخص بودن هدف از طراحی سایت

قبل از طراحی سایت باید هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید و برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی کنید تا بتوانید با اصول ، سایت را مدیریت کنید. از داشتن اهداف کلی خوداری کنید به عنوان مثال با طراحی سایت می خواهم بزرگترین کسب وکار کشور را داشته باشم این یک هدف کلی است .در صورتی که شما می توانید هدف خود را از طراحی سایت بیان خدمات و پشتیبانی خدمات خود به کاربران سایت اعلام کنید رعایت نوع رنگ بندی طراحی سایت و قرار دادن المان ها در جایگاه مناسب شرط اصلی در طراحی سایت است.

 

طراحی سایت

واضح بودن مطالب در طراحی سایت

با مشخص کردن هدف خود از طراحی سایت یک گام خود را به جلو انداخته اید ولی موضوع مهم دیگر که در موفقیت طراحی سایت شما بسیار تاثیر گزار است واضح بودن مطالب و اهداف شما از طراحی سایت است به طوری که بازدید کننده توان زیادی را در بازدید از سایت از دست ندهد .به عنوان مثال برای یک وب سایت فروشگاهی نحوه اطلاع رسانی در مورد قیمت محصولات و موجود بودن کالا بسیار مهم است.

 

طراحی سایت

دسترسی آسان به طراحی سایت

یکی از عوامل موفقیت دسترسی آسان به طراحی سایت است که آن را می توان به دو عامل مجزا تقسیم کرد یکی اینکه محتوا چگونه در اختیار کاربران قرار بگیرد و عامل بعدی مرورگرها وکاربران شما را با استفاده از چه کلماتی سرچ می کنند.

 

تمرکز بروی کاربر طراحی سایت

باز دید کننده یا کاربر ان از اهداف اصلی ما از طراحی سایت است پس در نظر گرفتن نیاز کاربر باعث پیشی گرفتن در طراحی سایت است پس نیازهای کاربر همیشه در اولویت باید قرار بگیرد.

طراحی سایت

جایگزینی محتوا در طراحی سایت

از مهمترین عامل رضایت مشتری در بازدید ازطراحی سایت ایجاد محتوا مناسب و بازدید کاربر علاوه بر یک صفحه از چند صفحه است و برای ایجاد این فضا باید از روشهایی مانند منوی اصلی که به ارائه لینک صفحات و مطالب پر کاربرد سایت ،امکان جستجو ، نقشه سایت و…می پردازد .

ظاهر طراحی سایت

یکی دیگر از عوامل موفقیت سایت ایجاد ظاهر مناسب وکاربر پسند است همانطور که می دانیم طراحی سایت باید بسیار ساده و مناسب با تکنولوژی جدید صورت بگیرد .که توان ایجاد رغبت برای بازدید از سایت را دو چندان کند. پولدار شدن از طریق طراحی سایت تهران را نیز مطالعه نمایید.