طراحی نرم افزار
بهترین مکان برای قرار دادن لینک طراحی سایت
14/03/2019
نموه کد طراحی سایت
طراحی سایت زیبا و عدم افزایش فروش
16/03/2019
نمایش همه

پیاده سازی عناصر ضروری در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

پیاده سازی عناصر ضروری در طراحی سایت وبلاگ ها به تازگی افزایش یافته اند و امروزه تعداد زیادی از افرادی هستند که تصمیم می گیرند افکار خود را به صورت آنلاین بگذارند، بنابراین وبلاگ نویسی تقریبا ساده ترین راه برای انجام آن است. حتی اگر وبلاگها به راحتی در دست گرفتن در نظر گرفته شوند، به این معنی است که شما واقعا نباید یک توسعه دهنده یا طراح طراحی سایت باشید تا یک وبلاگ بسازید؛ شما هنوز هم باید برخی از استانداردها را دنبال کنید که به شما پیام درست در طراحی سایت ارسال می کند. چند نکته وجود دارد که من با شما در انتخاب عناصر طراحی سایت مناسب برای وبلاگ خود به اشتراک می گذارم، زیرا وبلاگ نویسی یکی از سرگرمی های من است. این ها تنها ۱۰ مورد از آنها هستند که من مهم تر از آن هستند، اما اگر چیزی را از دست بدهم، می توانید به راحتی دیگر نکات مفید در نظرات را در طراحی سایت اضافه کنید.

 

سرصفحه سفارشی و پاورقی در طراحی سایت

اینها واقعا برای طراحی وبلاگ شما مهم هستند اگر می خواهید آن را با سایر وبلاگ های دیگر متفاوت کنید. یک موضوع را که فکر می کنید برای موضوع طراحی سایت خود مناسب است را انتخاب کنید. تنهای موضوعات مختلف در اینترنت وجود دارد، برخی از آنها به صورت رایگان هستند، در حالی که شما باید برای دیگران در طراحی سایت هزینه کنید (این یک گزینه خوب است زیرا ممکن است کمتر از آن چیزی باشد که شما در بسیاری از وبلاگ های دیگر پیدا کنید). با این حال اگر شما واقعا بخواهید ایستادگی کنید، باید هدر خود را طراحی کنید و این احتمالا بهترین گزینه تا کنون با توجه به این واقعیت است که شما برای یک نسخه ارزان قیمت در طراحی سایت انتخاب می کنید. شما می توانید گرافیک، فونت های شسته و رفته مختلف، لوگو یا برچسب خود را در هدر خود انتخاب کنید تا آن را در طراحی سایت سفارشی تر کنید.

 

نموه کد طراحی سایت

ناوبری کاربر پسند در طراحی سایت

داشتن وبلاگ خود را کاربر پسند واقعا مهم است، به این معنی است که شما باید انتظارات بازدید کنندگان آینده خود را در طراحی سایت برآورده و آنها را در هنگام مرور وبلاگ خود احساس راحتی کنید. به عنوان مثال سعی کنید مقادیر دسته های وبلاگ خود را تا حداکثر ۱۰ محدود کنید. تعداد گروه ها بیشتر است، احتمال این که بازدید کننده شما به راحتی در طراحی سایت اشتباه گرفته شود، فراتر از آنچه که در جستجوی آن هستید را فراموش کند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! بهترین مکان برای قرار دادن لینک طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

نوار جستجو در طراحی سایت

و از آنجایی که من به این واقعیت اشاره کردم که بازدیدکنندگان در وبلاگ شما جستجو می کنند تا چیزی را که ممکن است مورد علاقه شما باشند در طراحی سایت جستجو کنید، باید قطعا یک نوار جستجو را وارد کنید. این روش بسیار راحت است برای جستجوی محتوا با استفاده از کلمات کلیدی مختلف … اما شما احتمالا قبلا آن را می دانید، درست است؟ این فقط یک عنصر مهم دیگر است که شما باید در طراحی سایت خود داشته باشید و نباید آن را نادیده بگیرید. شما می توانید نوار جستجو را در هدر در نوار کناری طراحی سایت خود اضافه کنید.

اشتراک RSS و ایمیل در طراحی سایت اجازه دهید کاربران در مورد فعالیت خود را از طریق خوراک RSS و امکان اشتراکدر طراحی سایت ایمیل بنویسند. به این ترتیب شما یک وبلاگنویس برای وبلاگ خود ایجاد میکنید و بازدیدکنندگان ممکن است مشتاق شما باشند. سعی کنید آن را با استفاده از دکمه ناز در نوار کناری، هدر، پاورقی یا در هر پست خاص، در طراحی سایت قابل مشاهده و آسان پیدا کنید.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی در طراحی سایت

شبکه های اجتماعی امروزه بزرگ هستند و این دقیقا همین است که شما باید آنها را در وبلاگ خود در طراحی سایت اضافه کنید. این راه برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود با افراد در سراسر جهان است و سپس آنها را به اشتراک بگذارید و محتوای دیگران را به اشتراک بگذارید و دیگران را در مورد آن اطلاع دهید و زنجیره ای ادامه در طراحی سایت پیدا کند. برای مثال می توانید از برخی عکس ها یا محتواهایی که در صفحه فیس بوک شما دوست داشتید بسیار راحت تر احساس کنید. به همین دلیل است که من به شدت توصیه می کنم از جمله آیکون های به اشتراک گذاری اجتماعی در طراحی سایت خود، به عنوان آنها در نهایت بسیار مفید است.

 

اتاق را برای نظرات در طراحی سایت ایجاد کنید

فراموش نکنید که بازدیدکنندگان شما ممکن است چیزی در مورد مطالب شما یا طراحی سایت شما داشته باشند، بنابراین شما باید آنها را به حق صحبت کنید. از این رو از جمله گزینه ای برای نظر دادن به وبلاگ شما واقعا مهم است. شما همچنین باید با ورود به سیستم حساب اجتماعی خود، یا با وارد شدن به حساب کاربری خود، یا اینکه می خواهد نظر خود را به عنوان یک مهمان، در طراحی سایت انتخاب کند.

درباره من صفحه در طراحی سایت داشتن یک صفحه “درباره نویسنده” یک راه عالی برای ایجاد روابط قوی با خوانندگان در طراحی سایت است. اجازه دهید مردم اطلاعات بیشتری در مورد نویسنده بدست آورند، زیرا آنها علاقه مند هستند. اجازه دهید آنها ایمیل خود را بشناسند تا بتوانند از شما سوالاتی بپرسند یا پیشنهادات همکاری شما را به طراحی سایت ارسال کنند.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

فضای سفید برای بهبود خوانایی در طراحی سایت

فضای سفید فضای خالی (بدون توجه به رنگ) خالی است که برای بهبود خوانایی و تمرکز بر روی محتوای یا چیزهایی که فکر می کنید در طراحی سایت مهم تر است، کنار گذاشته می شود. شما می توانید در مورد آن مقاله ای که در آن نوشته شده است بیشتر بخوانید، اما تا کنون این اصل برای وبلاگ ها نیز در دسترس است. محتوای و گرافیک خود را به گونه ای در طراحی سایت سازماندهی کنید تا محتوای آن را درک کنید و اطلاعاتی را پیدا کنید که ساده تر است.

بایگانی در طراحی سایت محتوا احتمالا مهمترین چیز در یک طراحی سایت است، از این رو شما باید در ارائه مطالب با کیفیت بالا در وهله اول، گزینه جستجو در جایگاه دوم و آرشیو تمرکز کنید. به این ترتیب، بازدیدکنندگان شما امکان رفتن به پستهای قدیمی شما را دارند و شما فقط نمیتوانید از آنها در طراحی سایت دور شوید. با قرار دادن آرشیو در وبلاگ خود، مطالب خود را با کمک خود در اختیار شما قرار می دهد و خواهید دید که خوانندگان چه قدر خوشحال خواهند شد.

 

موسیقی را در طراحی سایت خاموش کنید

اکنون می دانم که این احتمالا هیچ ارتباطی با طراحی یک طراحی سایت ندارد، اما زمانی که به صفحات با موسیقی روی آن ها که به طور پیش فرض بازی می کنند، به دیوانگی می روم که چگونه سریعتر آن را خاموش کنم. این یک گزینه ناز است و برای طرفداران موسیقی سخت است که به آن اجازه دهید، اما ممکن است واقعا در طراحی سایت خسته کننده باشد. اگر می خواهید موسیقی مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید، پلاگین های مختلف برای وبلاگ ها وجود دارد که می توانید آن را برای پخش موسیقی تنظیم کنید. به این ترتیب شما مجبور نیستید یک ویژگی مزاحم در بازدید کنندگان خود، اما منافع خود را با کسانی که در همان زمان علاقه مند هستند. وجود دارد، مشکل حل شده است!

 

طراحی سایت

از تصاویر بزرگ و پررنگ در طراحی سایت استفاده کنید

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان قانون شماره ۱ استفاده از عکاسی، به ویژه عکس های بزرگ، برای لنگر یک طرح طراحی سایت، کیفیت است. برای یک تصویر مستطیلی حل نشود فقط از بهترین عکس های جالب و مناسب برای یک پروژه طراحی سایت استفاده کنید. عکس ها همیشه باید با کیفیت بالا، با وضوح بالا بدون پیکسل کردن باشد. با این حال، باید زمان بارگیری و بهینه سازی را در نظر داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که تصاویر شما به درستی اندازه و بهینه سازی شده است، به طوری که طراحی سایت شما هنگامی که کسی بازدید می کند از بین نمی برد. عکس ها باید پیامی را که طراحی سایت شما سعی در انتقال دارد، تجسم کند.

 

نقش تصاویر در طراحی سایت

فقط با استفاده از یک تصویر زیبا کافی نیست باید با محتوای طراحی سایت مرتبط باشد. فکر کنید که چطوری تصویر را قاب دهید. آیا این چیزی است که مردم می توانند به آن ارتباط داشته باشند؟ برخی از بهترین وب سایت های مبتنی بر عکس دارای تصاویر چهره، زمینه های زیبا، محصول شرکت و عکس هایی از صحنه های قابل توجه است. آخرین چیزی که شما می خواهید در نظر بگیرید در مورد یک پس زمینه عکس متن و یا قرار دادن آرم است. چه موارد دیگری می خواهید نمایش داده شود؟ چگونه با تصویر کار می کنند؟ آیا به اندازه کافی در تصویر یا کنار آن وجود دارد تا این اطلاعات را در طراحی سایت جایگزین کند؟ هنگام ساختن تصویر، این سوالات را در ذهن داشته باشید. فضای تاریک (یا نور) را برای متن که از مخلوط واریانس های گسترده است را ترک کنید. در بیشتر موارد، از نوشتن متن یا لوگو بر روی چهره یا عمل در عکس استفاده نکنید.