طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
قوانین گوگل برای نمایش
31/01/2019
طراحی نرم افزار
نکات ضروری برای شروع طراحی سایت
02/02/2019
نمایش همه

چرا سایت وردپرس

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت وردپرس چون یک سیستم مدیریت محتوا متن باز است. با وجود تعداد بسیار از قالب ها و افزونه ها که همین امرباعث شده که در طراحی و پیاده سازی سایت شما حق انتخاب بیشتری داشته باشید و با توجه به نیاز و سلیقه خود قالب و افزونه را شخصی سازی کنید. در طراحی سایت وردپرس به دلیل وجود پوسته ها و قالب های آماده استفاده از بی نهایت موجب شده اغلب مدیران استقبال بیشتری از استفاده از وردپرس کنند. در ابتدا وردپرس یک سیستم وبلاگ نویسی بوده و اکثرا فکر می کردنند.

هنوز هم یک سیستم وبلاگ نویسی است در صورتی که اکنون طراحی سایت با وردپرس به یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوا باز تبدیل شده یعنی در طراحی سایت با وردپرس شما می توانید منابع را دیده و به دلخواه ویرایش کنید. طراحی سایت وردپرس با پوسته ها و قالب های رایگان یکی از دلایل توسعه طراحی سایت با وردپرس و جاذبه های آن پوسته وقالب رایگان است .که طراحان سایت  را  ترغیب به استفاده از آن کرده.

 

طراحی سایت

طراحی سایت وردپرس با افزونه های متنوع

شاید برای کاربران جالب باشد که بیش از ۵۰۰۰۰ افزونه رایگان در وردپرس ایجاد شده که شما به راحتی می توانید دانلود کنید . افزونه ها و پلاگین ها به شما کمک می کند که کار پیچیده وردپرس را به آسانی به سیستم مدیریت محتوا اضافه کنید. طراحی سایت وردپرس دارای محبوبیت بالایی است به دلیل استفاده راحت دارای محبوبیت بالایی است.

 

طراحی سایت وردپرس دارای کاربران بالایی است

امروزه استفاده از وردپرس برای طراحی سایت های تجاری ، فروشگاهی ، اخباری،و….هروز بیشتر می شود و آمار استفاده از وردپرس در جهان ۲برابر سایت های دیگر است . طراحی سایت وردپرس، تمام نیاز های یک چرا سایت وردپرس در قالب یک کنترل پنل طراحی سایت وردپرس  قادر به طراحی هر نوع سایت در هر قالبی است . انعطاف و انطباق شما در طراحی سایت از طریق وردپرس بسیار گسترده است قوانین گوگل برای نمایش سایت وردپرس را نیز برای کسب اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت تهران

طراحی سایت برندهای معروف با وردپرس

استفاده برند های معروف در طراحی سایت خود از وردپرس، یکی از دلایل بالا رفتن محبوبیت آن شده  طراحی سایت وردپرس  با قابلیت ترجمه زبا ن های مختلف دنیا آیا می دانستید که وردپرس به ۴۰زبان زنده دنیا تر جمه شده است حتی به زبان فارسی و امکان ترجمه و شخصی سازی را در همه قسمت ها دارد .