طراحی سایت
بازاریابی اینترنتی در طراحی سایت و تبلیغات
02/09/2018
طراحی سایت
طراحی سایت موفق
03/09/2018
نمایش همه

چهارچوب طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

چهارچوب طراحی سایت

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران هدف تمامی طراحان سایت این است که با در نظر گرفتن چهارچوب های کلی و مورد نظر خودشان یک سایت جذاب و با کارایی بالا طراحی و ایجاد کرده و در نهایت به مخاطبان ارائه نمایند . برای این منظور یک سری از چهارچوب ها در تمامی سایت های طراحی شده رعایت می شوند . در زیر به مواردی از چهارچوب کلی سایت ها اشاره خواهیم داشت.

 

 

مطالب طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

به طور کلی عموم مردم از اینترنت برای یافتن اطلاعات مورد نظر خود استفاده می کنند ، بنابراین محتوا و مطالب سایت تان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و باید به دور از هر گونه غلط املایی باشد . مطالب سایت تان باید در برگیرنده ی موضوعات مهم و کلیدی و ارزشمند برای کاربران باشد زیرا در غیر این صورت کاربران به سایت دیگری مراجعه خواهند کرد.

 

 

سازگار بودن طراحی سایت با مرورگر های مختلف

 

در حال حاضر باید بگوییم که بیش از صد مرورگر مختلف وجود دارند و در حال فعالیت هستند. سایت شما باید به نحوی طراحی شود که با اخرین نسخه ی بیشتر مرورگر های مطرح و معروف اجرا شود. سازگار نبودن سایت تان با مرورگر کاربران و مخاطبینی که به سایت شما مراجعه می کنند در نهایت باعث می شود که مخاطبان از سایت شما خارج شوند و به سایت های دیگر بروند و این عامل باعث خواهد شد که میزان بازدید های سایت تان به مرور کاهش یابد.

طراحی سایت

طراحی سایت

گرافیک طراحی سایت و تصاویر

 

عامل دیگری که می تواند باعث جذب هرچه بیشتر مخاطبین به سایت شما شود و طراح سایت باید به عنوان یک چهارچوب در طراحی سایت آن را رعایت کند گرافیک و تصاویر به کار رفته در سایت تان می باشد.

رنگ های پیش زمینه در طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت

در استفاده از رنگ ها در سایت تان باید بسیار دقت داشته باشید تا رنگ های مختلف در سایت تان تداخل ایجاد نکنند و مانع از خوانایی محتوا و مطالب سایت تان نشوند. در رنگ لینک ها و رنگ پیش زمینه و رنگ مطالب سایت تان باید تفاوت و توازن را رعایت نمایید.

 

لینک ها در طراحی سایت

 

استفاده از لینک ها در سایت تان در جای درست و به اندازه باشد. همچنین باید در بازه ها و فاصله ی زمانی مشخص لینک های سایت تان را چک کنید تا در صورت خرابی لینک ها و یا درست عمل نکردن آنها را اصلاح نمایید.