طراحی سایت
گرایش طراحی سایت در آینده
06/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ
06/08/2018
نمایش همه

چگونه برای طراحی سایت خود ترافیک و وفاداری ایجاد نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

چگونه برای طراحی سایت خود ترافیک و وفاداری ایجاد نمایید

 

 

طراحی سایتطراحی وب سایت طراحی سایت تهران برای ساختن یک وبلاگ موفق که ROI واقعی را برای کسب و کار شما هدایت می کند، شما مجبور به انجام دادن کارهای بیش از هر روزه مقاله های جدید هستید. نوشتن تازه و محتوای اصلی هفته بعد از هفته تنها یک بخش از استراتژی کلی است که شما باید پیاده سازی کنید، اگر هرگز می خواهید ترافیک بیشتری را به طراحی سایت  خود بسپارید، مخاطبان وفادار را بسازید، و در نهایت مشتریان جدید را به دست آورید.

 

 

 

 

مشکل این است که در طراحی سایت ،ترافیک وبلاگ و ایجاد مخاطب وفادار آسان نیست. در بسیاری از موارد، قبل از اینکه بتوانید کد کامل را ترک کنید و نتایج واقعی را مشاهده کنید، انرژی زیادی، آزمایشهای زیادی، تحمل زیاد و خرابیهای زیادی به خود میگیرد. شما نیازی به تغییرات چشمگیر، تغییرات در وبلاگ خود ندارید یا تمام بودجه بازاریابی خود را به کمپین های گران قیمت و تجربی سرمایه گذاری کنید تا سوزن را حرکت دهید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

افزایش ترافیک و وفاداری کاربران به طراحی سایت خود را بهبود بخشید

 

اگر شما به دنبال چند تغییر ساده هستید می توانید برای رانندگی ترافیک بیشتر وبلاگ و ایجاد یک مخاطب جذاب و انعطاف پذیر وبلاگ، در نظر بگیرید با شروع این ۷ پیشنهاد:پاداش منحصر به فرد: ساخت یک وبلاگ که ارزش ترافیک را به خود جلب کرده است. راهنمای مبتدی خود را به ورق تقلب وبلاگ نویسی دانلود کنید و یاد بگیرید چگونه به نوشتن و ترویج محتوا مانند جوانب مثبت فکر کنید.

 

محتوای با کیفیت در طراحی سایت خود تولید نمایید

 

 

با ارائه پیشنهاد ارتقاء محتوای مناسب در محل، شما می توانید با گرفتن آنچه که می تواند بعضی از مشتریان سودآور و بزرگترین طرفداران برند شما را جذب و درگیر کند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پس پیشنهاد ارتقاء محتوا چیست؟ به طور واضح، یک پیشنهاد ارتقاء محتوا یک منبع اضافی است که شما ایجاد می کنید و در مقابل آدرس ایمیل خود به خوانندگان می دهید. بر خلاف فرم های ثبت نام استاندارد RSS شما معمولا در پایین یک پست وبلاگ یا در نوار کناری مشاهده می کنید، ارتقاء محتوا به طور زنده در گوشت پست وبلاگ انجام می شود. آنها به شکل قابل توجهی از فرم های جذب RSS متفاوت هستند، زیرا اگر به خوبی انجام شوند، آنها به موضوع پست وبلاگ بستگی دارند.

 

 

 

هدف از ارائه پیشنهاد ارتقاء محتوا این است که افراد را فریب دهد تا آدرس ایمیل شما را به شما بدهند. هدف این است که آنها را با ارزش افزوده ارزشمندی که می توانند از آنها یاد بگیرند، در کارهایشان یا در زندگی روزمره خود اعمال می کنند، و ارزش آن ها را می توان به فرد دیگری که می داند، پیش می برد. هنگامی که یک آدرس ایمیل شخصی دارید، هدف شما این است که آنها را پرورش دهید و سعی کنید آنها را به قیف فروش خود منتقل کنید.

 

 

 

کلمه کلیدی را در طراحی سایت خود توجه نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

انجام تحقیقات کلیدی یک گام اساسی در فرایند فکر کردن وبلاگ است. هنگامی که درست انجام شد، تجزیه و تحلیل موثر تحقیق کلمات کلیدی می تواند به اطمینان حاصل شود که افراد بیشتری در هنگام جستجو برای پاسخ به سوالات خود در موتورهای جستجو مانند گوگل یا بینگ، وبلاگ خود را پیدا می کنند.

 

فرایند انجام تحقیقات کلیدی نسبتا ساده است:

 

 

شبکه های اجتماعی را برای ترافیک طراحی سایت فراموش نکنید

 

 

یکی دیگر از راه های عالی برای راندن ترافیک بیشتر به طراحی سایت  شما و ایجاد یک مخاطب، راه اندازی یک مسابقه رسانه های اجتماعی است که می تواند در وبلاگ شما گنجانده شود و تبلیغ شود. ساده ترین و محبوب ترین نوع مسابقات رسانه های اجتماعی که می توانید در وبلاگ خود اجرا کنید، یک معافیت است. با استفاده از این رسانه های اجتماعی که در وبلاگ شما زندگی می کنند، هدف شما صرفا یک جایزه آزاد برای برنده خوش شانس نیست.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

محتوای طراحی سایت خود را در سایت های مختلف انتشار دهید

 

ممکن است شما این را تعجب نکنید که به منظور رانندگی ترافیک بیشتر در طراحی سایت  خود، افزایش قرار گرفتن در معرض، و ایجاد یک زیر، شما باید به طور عمدی و استراتژیک در مورد ارتقاء محتوا، تعجب کنید. این بدان معنی است که بیش از صرفا به اشتراک گذاشتن پست های جدید وبلاگ خود در فیس بوک و توییتر. بسیار زیاد است که در ارتقاء محتوا قرار می گیرد و مکان ها و کانال های بیشتری از فیس بوک، توییتر و LinkedIn وجود دارد که شما می توانید زمان بیشتری را برای به اشتراک گذاشتن جدیدترین محتوای وبلاگ خود به کار گیرید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

بازاریابی محتوا را در طراحی سایت خود با تولید محتوا در موضوعات مختلف امتحان نمایید

 

علاوه بر آزمایش تاکتیک های تبلیغاتی مختلف، شما نیز باید انواع مختلف محتوا را به عنوان راهی برای اتصال با خوانندگان جدید و ایجاد وفاداری مخاطبین تست کنید. روزهای پست های پست الكترونیكی فقط پایان می یابند برای جلب توجه خوانندگان وبلاگ، شما باید آنها را با اطلاعات مختلف در اختیار داشته باشید. مخاطبان شما به انواع محتوایی پاسخ متفاوت از سایر مخاطبان وبلاگ پاسخ خواهند داد. تنها راه بدست آوردن اینکه چه نوع محتوایی در طراحی سایت  شما بهترین کار را انجام می دهد این است که آنها را در طول زمان آزمایش کنید و ببینید چگونه خوانندگان شما پاسخ می دهند .

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

وبلاگ طراحی سایت خود را از لحاظ گرافیکی زیبا نمایید

 

 

اگر وبلاگ شما آهسته، زشت و یا سخت برای خواندن است، شما می خواهید به سختی مردم را به بازگشت بیش از یک بار. به همین ترتیب، مهم است که وقت خود را برای ساختن وبلاگ خود به سادگی و دوستانه انتخاب کنید. پس چه چیزی باعث می شود یک وبلاگ زیبا باشد؟ چند ویژگی رایج وبلاگ شما باید وجود داشته باشد.

 

 

طراحی سایت تعاملی

استفاده از فضای سفید در طراحی سایت

فونت بزرگ (حداقل ۲۰ پیکسل) در طراحی سایت

گرافیک و عکس کریستال روشن در طراحی سایت

پالت رنگ عمدی در طراحی سایت

ساختار وبلاگ سازمانی در طراحی سایت

ابزار و تاکتیک هایی که سرعت بارگذاری و سرعت کلی را افزایش می دهد

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

وبلاگ ها بسیار متفاوت از آنچه پنج سال و حتی ده سال پیش بود. مردم به بلاگ شما نمی روند تا در مورد شرکت و محصولات شما (حداقل در ابتدا) یاد بگیرند. در عوض، آنها در وبلاگ خود قرار می گیرند تا پاسخ ها و راه حل های مربوط به مشکلات خود را پیدا کنند. آنها سوالاتی دارند و شما می توانید کسی باشید که بتواند به آنها پاسخ دهد.اگر هر چند وقت یکبار همه چیز را فراموش کنید و فقط به یک منبع برای دیگران تمرکز کنید، بقیه (ترافیک، قرار گرفتن در معرض، وفاداری، مشتریان) مطمئنا در زمان است.