طراحی سایت با زبان کد نویسی XML
طراحی سایت در ۲۰۱۸
30/07/2018
اصطلاحات طراحی سایت
اصول پایه برای سئو طراحی سایت چیست؟
31/07/2018
نمایش همه

چگونه برای طراحی سایت خود دامنه انتخاب نمایید

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

چگونه برای طراحی سایت خود دامنه انتخاب نمایید

 

طراحی سایتدر بیشتر موارد، اگر شما مایل به بازدید از طراحی سایت یک نام تجاری شناخته شده هستید، شما فقط نام خود را در نوار آدرس خود وارد کنید و “.com.” را اضافه کنید و سپس با یک کلیک، شما آنجا هستید. طراحی وب سایت

 

 

ما فقط فرض می کنیم که ما به مقصد خود رسیدن به این راه. و این دقیقا همان چیزی است که شما می توانید از آن به عنوان مالک طراحی سایت استفاده کنید! با حوزه هوشمندانه انتخاب شده، می توانید اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان بیشتری را می گیرید. ما به شما نشان می دهیم که چگونه کار می کند.

 

در نظر بگیرید که آیا می خواهید بازدید کنندگان را در کشور خود هدف قرار دهید یا به مخاطبان بین المللی علاقمند هستید؟ همیشه پایان دامنه ای را انتخاب کنید که برای مخاطبان شما کار می کند. اگر شما در ایالات متحده آمریکا را هدف قرار می دهید، بدان معناست که انتخاب یک دامنه با یک پسوند .us. در انگلستان “.co.uk” استاندارد است و برای هند “.in.”  طراحی سایت تهران

طراحی سایت

 

اگر میخواهید در بین المللی تجدید نظر کنید، پایان دادن به “.com” هنوز هم انتخاب مناسب است! این نیز به طراحی سایت های چند زبانه ای اعمال می شود.

 

انتخاب دامین مناسب برای طراحی سایت

 

تعیین هدف طراحی سایت شما. آیا شما یک طراحی سایت کسب و کار، وبلاگ ایجاد می کنید یا یک سایت برای سرگرمی شما است؟ کلید یافتن یک آدرس وب مناسب برای سایت شما، داشتن یک ایده واضح از نوع طراحی سایت که می خواهید و چه بازدیدکنندگان شرایط جستجو برای پیدا کردن آن استفاده کنید.

 

نام شرکت را در دامین طراحی سایت خود درج نمایید

 

البته، نام شرکت شما باید در دامنه شرکت شما ظاهر شود. این به این معنی است که بازدیدکنندگان میتوانند “نام تجاری” خود را به طور مستقیم تشخیص دهند. این فقط برای بازدیدکنندگان مهم نیست بلکه معیار مهم برای گوگل است.

 

اگر نام شرکت طولانی داشته باشید، لازم است که یک اختصار را استفاده کنید که می توانید استفاده کنید. این معمولا به خوبی کار می کند. به خصوص به عنوان آنها به نظر می رسد بهتر از نام های شرکت endlesslylongdraggedout.com. در هر صورت مهم است که دامنه آسان است به یاد داشته باشید و طلسم.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

موقعیت مکانی را در دامین طراحی سایت خود درج نمایید

 

آیا شما یک عکاس در یک منطقه خاص هستید؟ یا نوشتن یک وبلاگ سفر در مورد آمریکای جنوبی؟ شاید شما آب سیب آلی را از منطقه خود به بازار عرضه کنید؟ در این موارد، منطقی است که منطقه یا شهر را در نام دامنه خود وارد کنید. به عنوان یک قاعده کلی، اگر مرجع منطقه ای بخشی از مدل کسب و کار شما باشد، می تواند به موفقیت دامنه شما کمک کند.

 

اگر شما یک عکاس عروسی از تگزاس هستید، یک دامنه ی عمومی مانند thebestweddingphotos.com به بازدید کننده زیاد نمی گوید. با این حال، آدرس اینترنتی www.weddingphotos-texas.us ارزش تشخیص را افزایش می دهد، به طور خودکار به گروه هدف منطقه ای می پردازد و به خوبی توسط گوگل رتبه بندی می شود.

 

با وبلاگ های حرفه ای یا شخصی، به طراحی سایت شما به عنوان یک نام تجاری کمک می کند. چه ویژگی هایی را برای نشان دادن «نام تجاری» خود برجسته می کنید؟ این ویژگی می تواند موضوع (مسافرت، DIY، ورزش، و غیره)، خودتان یا، به طور کلی، نام وبلاگ شما باشد.

 

به عنوان مثال، دامنه یک وبلاگ در مورد راهنمایی های DIY باید شامل اصطلاحات مانند “DIY”، “خودتان انجام دهید” و یا موضوع خاص، مانند “دوخت”. برای مثال، کاربر Jimdo DIY Eule ساخته شده است “DIY “بخشی از نام تجاری است و از طراحی سایت www.diyeule.de استفاده می کند.

 

به همین ترتیب، صفحات برای یک سرگرمی: کاربران باید از طریق دامنه خود از آنچه در طراحی سایت شما انتظار دارند مطلع شوند. اگر آن را مطابقت، نام فعالیت خود را در آدرس وب ادغام کنید – که همچنین گوگل راضی است.

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

 

آزاد بودن دامنه طراحی سایت خود را چک نمایید

 

شما از نام دامنه کامل فکر کرده اید و سپس در دسترس بودن را بررسی می کنید … و در حال حاضر گرفته شده است. اما این پایان جهان نیست! شما هنوز چند گزینه دارید.

 

شما ممکن است وسوسه شوید دامنه ای را که از .us به پایین ترین شناخته شده .net یا .info پایان می یابد تغییر دهید اما این به شما هیچ مزیتی نمی دهد. بازدید کنندگان علاقه مند به دنبال طراحی سایت شما برای جستجوی .us از عادت جستجو خواهند کرد. این بدان معنی است که آنها می توانند اشتباه بر روی یک طراحی سایت کاملا متفاوت قرار بگیرند که برای شما یا بازدید کنندگان شما مفید نیست.

 

دامنه طراحی سایت خود را منحصر به فرد نمایید

استفاده از کلمات با خطوط (نوک: سعی کنید به حداکثر دو)

یک اختصار را امتحان کنید

ادغام مکان یا منطقه خود را

برچسب هایی مانند “وبلاگ” یا “فروشگاه” اضافه کنید

آخرین، اما نه کم، می تواند کمک کند که از دوستان بپرسد که چه گزینه هایی را پیشنهاد می دهند. بعلاوه یک چشم انداز بیرونی می تواند الهاماتی برای نام های دامنه ای که هرگز در نظر نگرفتند، به شما القا کند.

 

دامنه های کلیدی را در انتخاب دامنه طراحی سایت خود لحاظ نمایید

 

چند سال پیش، روند انتخاب دامنه های کلید واژه به اصطلاح رتبه بندی در Google وجود داشت. ایده: مطابقت دقیق کلمات کلیدی بازدیدکنندگان برای جستجو برای یک سرویس خاص در گوگل به نام دامنه شما. به عنوان مثال، در مورد یک عکاس عروسی از لندن، این «www.wedding-photography-London-price.co.uk» خواهد بود. با این حال، گوگل این نام دامنه را به عنوان یک اسپم تفسیر کرده است و ما در برابر این تلاش توصیه نمی کنیم.

 

همچنین “دامنه های دقیق مطابقت” نیز محبوب هستند. این ها همچنین شامل یک یا چند کلمه کلیدی می باشند، اما سعی نکنید یک جستجو کامل را در مثال بالا انجام دهید. یک نمونه از “دامنه دقیق مسابقه” می تواند “www.weddingphotographer-london.co.uk” باشد.

 

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آیا دامنه دقیقا شما یا سرویس شما را نشان می دهد. “دامنه دقیق مسابقه” می تواند به خوبی کار کند و می تواند انتخاب مناسب برای یک عکاس عروسی باشد. اما اگر نام خود، نام تجاری یا باشگاه و غیره داشته باشید، مهم است که این را به دامنه خود اضافه کنید.

 

گوگل توسعه یافته است و در حال حاضر طراحی سایت ها را با توجه به یک الگوریتم پیچیده ارزیابی می کند. نام دامنه به تنهایی باعث نمی شود که موتور جستجوی یک صفحه کاملا رتبه بندی کند.

 

انتخاب دامنه طراحی سایت

 

اطمینان حاصل کنید که آن را از زمان آزمایش زنده بمانید و در آینده به طور دقیق در مورد شرکت، سرگرمی یا وبلاگ خود شرکت کنید. در هنگام انتخاب دامنه فقط به بهینه سازی موتورهای جستجو فکر نمی کنم. این باید منحصر به فرد باشد و شما، طراحی سایت شما و البته مشتریان و بازدیدکنندگان خود را نمایندگی کند.