طراحی سایت
تولید محتوای ارزشمند برای طراحی سایت
13/04/2019
طراحی سایت
انتخاب بهترین ابزار ها برای طراحی سایت ریسپانسیو
14/04/2019
نمایش همه

چگونه رتبه طراحی سایت را در گوگل افزایش دهیم

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران 

چگونه رتبه طراحی سایت را در گوگل افزایش دهیم برای اینکه کدام صفحات درطراحی سایت در نتایج جستجو گوگل در صفحه اول قرار بگیرند گوگل روش های مختلفی را انتخاب کرده است البته فرمولی که گوگل انتخاب کرده یک راز است ولی شما نیز می توانید با استفاده از یک سری کارها در بهینه سازی موتور جستجودر طراحی سایت موفق عمل کنید ما در این مقاله به برخی از این عملکردها اشاره می کنیم. طراحی سایت فروشگاهی در تهران از بهترین و کاربردی ترین خدمات وب سایت لیموترش می باشد که با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان برای مشتری های عزیز قابل اجرا می باشد.

 

طراحی سایت

عبارت های کلیدی برای عنوان صفحه تان انتخاب کنید

منظور از عبارت کلیدی در طراحی سایت یعنی اگر کسی به دنبال مطلبی ازطراحی  سایت شما است چه کلمه ای را سرچ می کند و به عبارتی چه عنوانی را برای جستجو از گوگل انتخاب می کنید تا بازدید کنندگان با همان عنوان در طراحی سایت شما را سرچ کنند .بی شک شما می توانید با انتخاب کلمات کلیدی رتبه طراحی سایت خود را بالا ببرید و مواظب باشید که در به کاربردن کلمات کلیدی زیاده روی نکنید .که به دید موتور جستجوگر غیر طبیعی می آید و اسپم خواهید شد.

شما فقط با صرف انرژ ی می توانید از کلمات کلیدی برای طراحی سایت خود استفاده کنید از کلماتی استفاده کنید که اگر می خواستید خودتان  سایتان را سرچ کنید از آن کلمه استفاده می کردید . محتوایی که گوگل در طراحی سایت به شما می دهید همان چیزی است که شما انتظارش را دارید .برای هر صفحه یک عبارت انتخاب کنید و مجبور نیستید از عبارتهای عجیب و غریب استفاده کنید.

 

طراحی سایت

تراکم کلید واژه در طراحی سایت

از دیگر مواردی که گوگل در طراحی سایت برای فهرست بندی صفحات به آن نگاه می کند تراکم کلید واژه است یعنی در هر متن کلمه کلیدی یکبار تکرار شده باشد و البته این موضوع باید به صورت عامیانه و نگارش آن کاملا به صورت زبان عامیانه در طراحی سایت باشد سعی نکنید با استفاده از یک لغت وبا نامرئی کردن بخشی از نوشته در طراحی سایت موتور جستجو را بخواهید فریب دهید. حتی این کارممکن است  منجر به مسدود شدن طراحی سایت شما شود. در جستجو گوگل پاراگراف اول خیلی مهم است و برای این کار تو پاراگراف اول توضیح بدهید که قرار است راجع به چه موضوعی صحبت کنید و خواننده ها بهتر به خواندن متن ترغیب می شوند.

 

طراحی سایت

نام گذاری صفحات طراحی سایت

برای صفحه خود در طراحی سایت  یک نام توصیفی انتخاب کنید چرا که معمولا گوگل نتایج جستجو را با لینگ  نشان می دهد پس بنابراین عنوان را به گونه ای بنویسید که بازدید کننده با دیدن آن ترغیب به خواندن شود .هیچ کس بروی لینک بی نام کلیک نمی کند. به لینک های طراحی سایت توجه کنید از مواردی که گوگل به آن در طراحی سایت توجه می کند هایپر لینک ها است از کلماتی که در لینک ها استفاده می کنید بسیار مهم است و گوگل با استفاده از این کلمات محتوا صفحه را می فهمد پس با توجه به این موضوع از کلید واژه هاتون لینک درست کنید.