پیدا کردن لغات کلیدی سایت
06/02/2019
تکنیک های سئو
شرکت سئو در تهران
07/02/2019
نمایش همه

چگونه سایت را سئو کنیم

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

سئو علاوه بر گوگل در موتورهای جستجوی دیگر مانند بینگ، یاهو و… نیز کاربرد دارد. از این رو جهت سئو و بهینه سازی طراحی سایت در موتورهای جستجو رعایت برخی اصول و استانداردها لازم و ضروری می باشد. به طور کلی گوگل با دریافت سرچ های کاربران و با ثبت آن ها به جستجوهای انجام شده پاسخ می دهد. از نظر گوگل طراحی سایت هایی که از محتوای بهتر و علمی تر و همچنین برنامه نویسی حرفه ای برخوردار باشد مسلما رتبه بیشتری را در موتورهای جستجو خواهد داشت. بنابراین هر چه طراحی سایت رتبه ی بالاتری داشته باشد در معرض دید کاربران بیشتری قرار می گیرد.

 

نحوه ی لینک سازی برای سئو

به طور کلی لینک سازی برای سئو در موتورهای جستجو به دو صورت لینک سازی خارجی و لینک سازی داخلی انجام می شود. لینک سازی خارجی هرگز از تاثیر لینک های خارجی بر طراحی سایت خود غافل نشوید. برای داشتن سئو مناسب در طراحی سایت خود از سئوکاران حرفه ای استفاده کنید. همچنین در طراحی سایت خود از لینک هایی با کیفیت عالی بهره مند شوید. هر چه طراحی سایت از کیفیت بالایی در موتورهای جستجو برخوردار باشد مسلما طراحی سایت شما اعتبار بیشتری را به خود اختصاص خواهد داد.

 

طراحی سایت

لینک های داخلی

منظور از لینک سازی داخلی در طراحی سایت، لینک هایی است که در زیر و در میان مطالب یک طراحی سایت به مطالب دیگری از همان طراحی سایت ارجاع داده می شود. لینک سازی داخلی در افزایش موفقیت و رشد طراحی سایت تاثیر بسزایی دارد پیدا کردن لغات کلیدی سایت به بهبود روند بهینه سازی و سئو طراحی سایت کمک می کند.

 

نحوه ی نوشتن محتوا برای سئو در طراحی سایت

محتوا نویسی در طراحی سایت دارای اصول و استانداردهایی می باشد. به منظور نوشتن محتوا از کپی برداری از طراحی سایت های دیگر به طور جدی بپرهیزید. محتوایی که در طراحی سایت درج می گردد ابتدا توسط گوگل بررسی شده و در صورت کپی بودن مطلب، گوگل با آن برخورد می نماید. رعایت اصول نگارشی و املایی در محتوا نویسی لازم و ضروری است. محتوای شما در طراحی سایت باید کاربرپسند و جذاب باشد تا بتواند کاربران بیشتری را جهت بازدید به خود جذب کند.