طراحی سایت
برندسازی در طراحی سایت
07/08/2018
محتوای کپی را از طراحی سایت خود پاک کنید
07/08/2018
نمایش همه

چگونه طراحی سایت آنلاین موفق طراحی نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

چگونه طراحی سایت آنلاین موفق طراحی نمایید

 

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران اگر می خواهید یک هفته در خبرگزاری بوفالو تبلیغ کنید، هزینه آن حدود ۶۵ دلار خواهد بود. اگر شما می خواهید نام شرکت خود را در تابلوهای تبلیغاتی قرار دهید، برای هر یک از آنها یک هزار دلار هزینه می کنید و حداقل چهار بیلبورد مورد نیاز است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

بیایید با آن مواجه شویم: تبلیغات ارزان نیست. اگر شما شروع به کار جدید، یک کسب و کار کوچک، و یا حقه، حتی یک کسب و کار بزرگ، شما همیشه به دنبال روش های شما می توانید کلمه در مورد طراحی سایت و خدمات خود را بدون نیاز به پرداخت سکه. در اینجا ۵ راه وجود دارد که می توانید کسب و کار خود را آنلاین به صورت رایگان ارتقا دهید.

 

 

 

طراحی سایت خود را موتور جستجو مختلف ثبت نمایید

 

طراحی سایت

طراحی سایت

به محض اینکه طراحی سایت خود را راه اندازی کنید، باید یک لحظه آن را با Google و Yahoo Bing ثبت کنید. فقط چند ثانیه طول می کشد این به موتور جستجو می دهد که یک طراحی سایت جدید برای افزودن به فهرست آن وجود دارد و گاهی اوقات می تواند با لیست های جستجو کمک کند. با این گفتن، موتورهای جستجو هنوز هم طراحی سایت خود را در صورت بارگیری وب، حتی اگر شما آن را به صورت دستی ثبت نکنید، پیدا کنید. یکی از مواردی که باید بدانید این است که شرکتهایی هستند که شما را برای ثبت نام می پردازند. ثبت نام رایگان است، و اگر شما موفق به راه اندازی یک طراحی سایت، پس شما بیش از توانایی ثبت نام URL خودتان هستید.

 

 

 

 

 بخش بلاگ در طراحی سایت خود برای انتشار محتوا درج نمایید

 

 

یکی از بزرگترین دلایل اینکه شرکت ها تلاش زیادی در زمینه بازاریابی محتوا انجام دهند، این است که نه تنها نتایج را تولید می کند، بلکه رایگان نیز می باشد. اگر شما قبلا یک طراحی سایت دارید، اضافه کردن یک بلاگ طراحی سایت ساده است به عنوان اضافه کردن یک صفحه جدید و penning چند مقاله در هر ماه. این هزینه جز زمان شما نیست.

 

 

بازاریابی محتوا را در طراحی سایت خود اجرا نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

فلسفه بازاریابی محتوا این است که مشتریان برای اطلاعات به صورت آنلاین جستجو می کنند و زمانی که آنها اطلاعاتی را ارائه می دهند، آنها نیز در کسب و کار شما و تمام طراحی سایت و خدماتی که شما باید ارائه دهند، در بر گیرند. اگر شما در پست های مربوط به صنایع خود کار خوبی انجام داده اید، سپس به بازار هدف خود به طور مستقیم به سایت خود هدایت می کنید.برای بلاگ طراحی سایت شما واقعا برای شما کار می کند، فکر می کنید کیفیت بیش از مقدار. نوشته های بلاگ طراحی سایت امروز، در سمت دیگر، به بالا از هزار کلمه هستند، و آنها به خوبی تحقیق شده و به خوبی نوشته شده است. از جمله تصاویر یا فیلم ها واقعا می تواند محبوبیت مقاله شما را افزایش دهد.شما مجبور نیستید بلاگ طراحی سایت خود را به طراحی سایت خود محدود کنید. بلاگ طراحی سایت شخصی دیگر می توانند مزایای خود را نیز داشته باشند، مانند نام شرکت شما در مقابل یک گروه کاملا جدید از خوانندگان.

 

 

 

 

 

شبکه های اجتماعی را در طراحی سایت برای چجذب ترافیک بیشتر فراهم نمایید

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

در حالی که سایت های مانند فیس بوک آن را کمی برای کسب و کار برای ترویج خود را به صورت رایگان سخت است، بسیاری از دیگر سیستم های رسانه ای اجتماعی برای شما برای تولید شاخ خود را وجود دارد. ارسال به طور منظم به طراحی سایت هایی مانند LinkedIn، توییتر، Pinterest و Instagram می تواند برای موفقیت شرکت شما بسیار مفید باشد. این نام شرکت شما را نشان می دهد این مارک شما را می سازد این می تواند به ترویج طراحی سایت و خدمات شما کمک کند. این مشتریان جدید را جذب می کند و وفاداری مشتری را افزایش می دهد. تعامل با مشتریان خود در رسانه های اجتماعی نیز یک راه عالی برای ایجاد تعامل با کاربر است، در حالی که یک بخش انسانی بیشتری از تجارت خود را به جهان نشان می دهد.

 

 

 

بلاگ طراحی سایت شما و رسانه های اجتماعی شما می توانند در کنار هم کار کنند. شامل دکمه های در مقالات خود را که به خوانندگان اجازه می دهد در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، و ارسال مقالات خود را در رسانه های اجتماعی خود را نیز.  شما لازم نیست که در هر سایت رسانه ای تنها برای ایجاد یک تصور باشید. رسانه های اجتماعی رایگان هستند … تا زمانی که تمام وقت خود را صرف تلاش برای مدیریت سیستم عامل های نیمی از ده مورد صرف کنید. پس از آن شما به اندازه کافی هزینه می کنید. در عوض، تحقیق خود را انجام دهید و تنها کسانی را انتخاب کنید که احتمالا جذب مخاطبان مورد نظر شما باشند. ابزارهایی مانند Hootsuite، Buffer و SocialOomph می توانند به شما در مدیریت سیستم عامل های مختلف کمک کنند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

محصولات و خدمات خود را در طراحی سایت به طور کامل تشریح نمایید

 

 

آیا شما یک سرویس جدید دارید که می خواهید ارتقا دهید؟ آیا محصول جدیدی را معرفی می کنید؟ آیا محل دفتر جدیدی را باز کرده اید یا یک سالگرد جشن می گیرید؟ دریافت یک جایزه برگزاری یک کارگاه آموزشی افزایش پول برای یک موسسه خیریه یا صحبت در یک رویداد؟ این ها همه دلایل خوبی برای نوشتن یک انتشار مطبوعاتی هستند و اگر بخواهید برخی از زمان ها را صرف یادگیری راه مناسب برای نوشتن کنید و به دنبال مکان های مناسب برای توزیع آن باشید، راه مطمئن برای تبلیغ به صورت رایگان است.

به منظور پذیرش انتشار مطبوعات، باید یک فرمت بسیار خاص را دنبال کرد. نه تنها باید فرم انتشار مطبوعات مناسب را مورد تحقیق قرار دهید، شما باید نمونه هایی را مطالعه کنید و وقت خود را صرف تمرین کردن در نوشتن خود کنید. به یاد داشته باشید که انتشار مطبوعات مانند یک شکل هنری است – روابط عمومی و متخصصین بازاریابی سال ها را یاد می گیرند که چگونه به طور صحیح و مؤثر آنها را بنویسند، بنابراین ممکن است کمی طول بکشد تا شیار خود را پیدا کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

ایمیل مارکتینگ را در طراحی سایت آنلاین خود اجرا نمایید

 

اگر شما ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۷۵ یا حتی ۱۰۰ نفر را هر روز در مورد کسب و کار خود یاد بگیرید چه؟ این که آیا شما یک محل دفتر فیزیکی دارید یا اینکه کسب و کار خود را تنها به صورت آنلاین انجام دهید، صرف نظر از اینکه چه صنعت هستید، ایمیل احتمالا قسمت بزرگی از کار شماست. شما هر روز ایمیل خود را به مشتریان، مشتریان، همکاران و فروشندگان می دهید. این امر باعث می شود که پست الکترونیک شما یک نقطه داغ برای تبلیغات باشد و این کاملا رایگان است.

 

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

علاوه بر نام و اطلاعات تماس شما، می توانید از امضای ایمیل خود برای نشان دادن لوگو و شعار شرکت خود استفاده کنید. شما می توانید دکمه های رسانه های اجتماعی را اضافه کنید. شما می توانید یک لینک به بلاگ طراحی سایت یا آخرین کتاب خود اضافه کنید. شما می توانید یک محصول یا خدمات جدید ذکر کنید. شما می توانید دریافت کنندگان خود را برای ثبت نام برای خبرنامه خود تشویق کنید. در حالی که راه های زیادی برای استفاده از این چند اینچ از فضای سفید وجود دارد، مهم این است که سعی نکنید همه آنها را یک بار در نظر بگیرید. گیرندگان خود را تنها به چند اقدام محدود کنید و بیشتر احتمال دارد آنها را انتخاب کنید.