طراحی سایت
طراحی سایت و کاربرپسندی را چگونه تقویت کنیم؟
23/07/2018
طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟
طراحی سایت را چگونه آنالیز نمایید
23/07/2018
نمایش همه

چگونه طراحی سایت خود را معتمد نشان دهید

طراحی سایت

طراحی سایت

چگونه طراحی سایت خود را معتمد نشان دهید

 

 

طراحی سایت بد می تواند برای کسب و کار شما مضر باشد، بنابراین شما می خواهید از اشتباهات بسیاری از طراحی سایت ها جلوگیری کنید. ۷۵٪ از مصرف کنندگان اعتراف می کنند که اعتبار کسب و کار را براساس طراحی سایت خود در نظر می گیرند. برای اکثر موارد، فقط ۱۵ ثانیه طول می کشد تا توجه بازدیدکنندگان را قبل از اینکه ترک کنید، به دست آورید، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که بهترین نتیجه را برای اولین بار در نظر بگیرید. طراحی سایت تهران

 

 

 درج قدمت کسب وکار خود در طراحی سایت

 

اگر اشتباه نکنید که اطلاعات کسب و کارتان را در طراحی سایت خود به روز نگه دارید، می توانید بسیاری از بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه را از دست بدهید. عدم داشتن اطلاعات تماس در همه می تواند رتبه بندی خود را در موتورهای جستجو آسیب برساند، اما داشتن اطلاعات تماس با اطلاعات whois شما با اطلاعات شما واقعا می تواند رتبه بندی جستجو خود را افزایش دهد.

 

هنگامی که مشتریان به شما در مورد اطلاعات تماس / کسب و کار نگاه می کنند، انتظار دارند که آن درست باشد و اگر با یک آدرس ایمیل که دیگر در حال استفاده نیست تماس بگیرد یا با شماره دیگری تماس بگیرد که دیگر متعلق به کسب و کار شما نیست، یا حتی به آدرس دیگری بروید که کسب و کار شما هیچ طولانی تر اشغال می شود، آنها می خواهند نا امید شوند و به احتمال زیاد از خدمات شما استفاده نمی کنند و یا دوباره از طراحی سایت شما بازدید می کنند. از اشتباه استفاده از اطلاعات کسب و کار خارج از زمان اجتناب کنید و بازدیدکنندگان شما از آن برای شما تشکر می کنند.

 

 عدم درج محتوای بسیار طولانی در طراحی سایت

 

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

دیوار غول پیکر متن می تواند خوانندگان را به ترساند. اکثر مردم در اینترنت سریعا پاسخ های خود را می خواهند و نمی خواهند که از طریق پاراگراف های طولانی به جستجو بپردازند. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید مقالات عمیق داشته باشید، اما شما باید متن را با پاراگراف های کوچکتر، سرفصل ها و تصاویر که در آن مورد استفاده قرار می گیرید، بشکنید.

 

شما می توانید از برنامه های مختلف یا طراحی سایت ها برای کمک به نگه داشتن کپی خود را پاک و به نقطه استفاده کنید ، به شما این امکان را می دهد که اگر جمله ای بیش از حد طولانی یا پیچیده باشد، اگر چیزی ساده تر باشد و راهنمایی های دیگر برای بهبود محتوای خود برای خواندن آسان.

 

 

 

درج تصویر با کیفیت در محل مانسب در طراحی سایت

 

با استفاده از یک ایستگاه عکس برای گرفتن عکس های محصول شما واقعا می تواند به طراحی سایت شما یک تجدید نظر حرفه ای کمک کند.داشتن تصاویر بد یا عکاسی محصولات ضعیف در طراحی سایت شما ممکن است یک اشتباه بزرگ باشد و به بازدیدکنندگان، مشتریان و رتبه بندی کلی شما هزینه کند. تصاویر می تواند برای طراحی سایت شما بسیار سودمند باشد، اما آنها همچنین می توانند بسیاری از مشکلات را ایجاد کنند.

 

طراحی سایت اسباب بازی

بهینه سازی تصویر در طراحی سایت

 

اگر تصاویر خود را بهینه سازی نکنید و آنها را تغییر اندازه دهید، می توانید وبسایت خود را کم کنید و رتبه بندی جستجوی خود را پایین بیاورید. اگر از تصاویر با کیفیت کم استفاده می کنید، می توانید بازدیدکنندگان را در یک لحظه ترسید. تصاویر بد شبیه چه هستند؟ عکس های تار، روشنایی بد، یا اکثریت عکس هایی که مردم برای محصولات در eBay یا Kijiji استفاده می کنند.

 

اگر این به نظر می رسد هر چیزی مانند تصاویر در طراحی سایت شما، نگران نباشید، ما راهنمای گسترده ای را برای ساخت عکس های محصول مناسب برای طراحی سایت شما ساخته شده است. چیز دیگری که می خواهید در نظر بگیرید، بهینه سازی تصاویر شما است. اطمینان حاصل کنید که عکس ها در طراحی سایت شما غول پیکر نیستند.

 

شما می توانید تصاویر بزرگ را با استفاده از ویرایشگر عکس مانند فتوشاپ و یا یک منبع آنلاین مانند picresize.com تغییر دهید. همچنین، به جای “image132.png”، تصاویر خود را به عنوان “dog-tea-party.png” نام ببرید، زیرا موتورهای جستجو در حقیقت نام تصاویر را هنگام رتبه بندی طراحی سایت شما در نظر می گیرند.

 

اگر شما قادر به گرفتن عکس های خود را برای طراحی سایت خود ندارید، بسیاری از مکان هایی وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید که دارای عکس های حرفه ای برای استفاده شما هستند. نگاهی به بازار خلاق، Envato، iStock یا جستجوی خودتان برای پیدا کردن عکس های مناسب برای طراحی سایت خود بیاندازید. شما می خواهید برای جلوگیری از تصاویر بد در طراحی سایت خود در هر هزینه اگر شما می خواهید برای مشاهده بیننده سازگار در طراحی سایت خود.

 

 

 

مشاهده محصولات و خدمات برحسب خواسته مشتری در طراحی سایت شما

 

فروشندگان تهاجمی اغلب می توانند تجربه خرید را خراب کنند و مشتریان احتمالی را دور کنند. خوب، همان اثر را می توانید در طراحی سایت خود انجام دهید اگر شما به طور مداوم محصولات خود را در بازدید کنندگان فشار می دهید. این به این معنا نیست که در طراحی سایت خود تبلیغ نکنید، اما باید محتوایی داشته باشید که اطلاعاتی یا جالب باشد و فقط یک محصول برای محصولات شما نیست.

 

محتویات پست مانند آموزش، مقالات کمک و یا قطعات دیگر که شما می دانید خوانندگان در صنعت شما جالب / مفید پیدا کنید. محتوای ارزشمند تر که بازدید کنندگان می خواهند خواندن آن را داشته باشند، بیشتر پذیرفته خواهد شد که از فروش شما می شود.