طراحی سایت
سئو طراحی سایت چه نکاتی دارد
15/08/2018
طراحی سایت
طراحی سایت خود را به روز نمایی نمایید
15/08/2018
نمایش همه

چگونه عکس برای محتوای طراحی سایت خود فراهم نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

چگونه عکس برای محتوای طراحی سایت خود فراهم نمایید

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران قوانین مالکیت فکری دشوار و گیج کننده است. متاسفانه پاسخ اگر شما تعجب می کنید، “آیا می توانم از این تصویر / آهنگ / ویدئو / فایل های صوتی / هر چیز دیگری استفاده کنم؟” معمولا صدای بلند است. خوشبختانه وبسایتهایی وجود دارند که به منظور صدور مجوز برای تصاویر رایگان استفاده می شوند. این مقاله لیستی از سایت هایی با محتوای تصویری رایگان است که شما می توانید از آن استفاده کنید.

 

 

 

 

طراحی سایت Dreamstime برای دانلود عکس

 

Dreamstime دارای مجموعه ای عظیم از تصاویر در انواع مختلف از حیوانات و تصاویر سفر است. متاسفانه، Dreamstime نیاز کاربران را برای ثبت نام و فقط بخشی از تصاویر خود را برای دانلود رایگان در دسترس است، اما هنوز هم یک مخزن بسیار بزرگ است.

طراحی وب

طراحی سایت Pexels برای دانلود عکس

 

Pexels گالری عظیمی از عکس های سهام است. اگر چه آنها دارای محدوده ای محدودتر از سایر سایت ها هستند، اما معمولا بر روی افراد، منظره ها و طبیعت تمرکز می کنند. با این حال، بهترین چیز در مورد Pexels این است که تمام عکس های آنها کاملا رایگان است و هیچ کدام از آنها نیازی به صدور مجوز یا تخصیص ندارند. حتی بدون ترس از اقدام قانونی می توانید حتی آنها را کپی، ویرایش و یا تغییر دهید.

طراحی سایت

طراحی سایت

ویکیپدیا برای دانلود عکس برای  محتوای طراحی سایت خود

 

ویکیپدیا یک سایت میزبانی شده توسط ویکی پدیا است. مانند ویکی پدیا، به روزرسانی، نظارت و اجرا توسط داوطلبان. به عنوان نام، رسانه های مختلف از جمله عکاسی، آثار هنری، ویدئو و غیره، انتخاب فراوان می کنند. محتوای مجوز از ویکیپدیا برای هر قطعه متفاوت است، اما به طور کلی آزاد است و نیازی به ارجاع ندارد. با این حال، بهتر است هنگام استفاده از یک تصویر، بررسی شود.

 

Getty برای دانلود عکس برای محتوای طراحی سایت

 

گتی ایماژ یک مخزن بزرگ دیگر از بیش از ۵۰ میلیون تصویر است و همه آنها برای استفاده رایگان است. آنها پروسه صدور مجوز را فقط با اجازه دادن به تصاویرشان در طراحیسایت جاسازی می کنند. این بدان معنی است که شما نمیتوانید آنها را دانلود کنید، اما میتوانید آنها را در وبسایت خود مشاهده کنید.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

 

Open Photo یک پلتفرم به اشتراک گذاری عکس است که در سال ۱۹۹۸ ایجاد شده است. این تصاویر تصاویری را که اشتراک کننده ها آپلود می کنند، میزبانی می کنند و اجازه می دهد تا آنها را به صورت رایگان با هیچ نام کاربری دانلود کنند. مانند Pexels، تمامی تصاویر بدون مجوز Creative Commons آزاد می شوند.متاسفانه، بازار خلاق سرویس رایگان نیست. با این حال، حتی اگر شما برای آن پرداخت نکنید، آن را یک بار بارگیری هفتگی از تصاویر، قالب ها، تم ها و گرافیک رایگان شما می توانید استفاده کنید.

 

طراحی سایت

وبلاگ ها مزایای زیادی را برای کسب و کار به همراه دارند، از جمله افزایش تعامل با مخاطبان و افزایش ترافیک وب سایت. اگر چه بسیاری از کسب و کارها بر روی سیستم عامل های اجتماعی خود تمرکز می کنند، آنها فراموش می کنند که چگونه یک وبلاگ مفید است در ارائه مطالب مداوم برای رسانه های اجتماعی، همراه با رانندگی مردم به طراحی سایت شرکت به طور مداوم.وبلاگ ها واقعا برای این مفید هستند. بله آنها نیاز به به روز رسانی مداوم دارند، اما با محتوای با کیفیت، ROI ارزشش را دارد. این مقاله به برخی از جنبه های مثبت داشتن وبلاگ در طراحی سایت شما نگاه می کند.

سئو محتوای طراحی سایت خود را بهبود بخشید

 

SEO شما بسیار مهم است اگر شما یک وبلاگ تجاری دارید. به طور کلی، یک وبلاگ با موضوع قوی به شدت SEO شما را تقویت می کند به همین علت به دلیل این واقعیت ساده است که به دلیل واقعیت ساده ای که شما در مورد آن موضوعات به طور مداوم نوشتید، موارد زیادی از کلمات کلیدی مربوط به موضوعات مورد نظر را خواهید داشت. در یک وبلاگ، شما می توانید با هر موضوعی که دوست دارید صحبت کنید. بدیهی است، اگر شما نمی دانید که در مورد چه چیزی صحبت می کنید، شما در نور ضعیف قرار می گیرید – و نمونه هایی از وبلاگ هایی مانند آن وجود دارد. با این حال، اگر شما در موضوع خود به خوبی شناخته شده و شما مجاز به صحبت در مورد آن با تن است که یک وبلاگ می تواند ارائه دهد، شما می توانید خود را به عنوان یک مقام در مورد موضوع ایجاد کنید.

طراحی سایت

محتوای خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذارید

 

وبلاگ ها به شما این امکان را می دهند که رسانه های اجتماعی خود را پس از آن افزایش دهید زیرا آنها در مواقع مختلف به اشتراک گذاشته می شوند. هربار که یک وبلاگ ارسال می شود، باید در هر یک از پلت فرم های رسانه های اجتماعی کسب و کار به اشتراک گذاشته شود. این پیروان را آگاه و درگیر با یک کسب و کار می کند. علاوه بر این، با افزودن دکمه های «اشتراک گذاری» به سیستم های چندگانه اجتماعی، کسب و کار می تواند به خوانندگان اجازه دهد برخی از به اشتراک گذاری آنها را انجام دهد. در نتیجه، حضور رسانه های اجتماعی افزایش می یابد.

 

تعامل کاربران را با طراحی سایت خود بیشتر نمایید

 

یک وبلاگ باعث تعامل دو جانبه بین شما و مشتریان شما می شود. شما قادر به استفاده از صدای منحصر به فرد خود هستید تا به طور مستقیم به مشتریان یا پیروان خود صحبت کنید. این یک موقعیت با قدرت زیادی در آن است. پس از همه، شما احتمالا به اشتراک گذاشتن نظرات، افکار و ارزش ها علاوه بر اطلاعات در مورد هرچه که وبلاگ شما در آن بحث می شود، به اشتراک بگذارید. این نوع ارتباط بسیار شخصی است که بسیاری از مردم به آن پاسخ می دهند. اگر شما یک شرکت کوچک هستید و بر روی وبلاگ خود متمرکز نشده اید، این تنها ۵ دلیل برای سرمایه گذاری در یکی از این موارد است. محتوای مفیدی، جالب و آموزنده ای که ارائه می دهید، بازگشت بهتر شما را می بیند.

 

طراحی وب

طراحی وب

تقریبا همه احساس کردند که احساس وحشتناکی وجود دارد که زمان کافی برای انجام کاری ندارد. با این حال، گاهی اوقات این به خاطر تسلیم شدن به فعالیتهایی است که آستانه بهره وری شما را متوقف می کنند. این مقاله لیستی از حواس پرتی های معمولی است که می توانید در زمانی که سعی در تمرکز داشته باشید نگاهی بیندازید. بعضی از آنها بزرگ هستند، برخی از آنها کوچک هستند، اما همه آنها باعث کاهش بهره وری خواهد شد. اعتقاد دشوار است، اما گشت و گذار طراحی سایت در محل کار، ۲۰۰ میلیارد دلار در سال است. تلاش برای درک اینکه چند ساعت کار در میان بسیاری از کارکنان از دست رفته به دلیل آن کاملا متزلزل است. آنچه در مورد گشت و گذار در اینترنت بسیار دشوار است.