طراحی وب
طراحی سایت صنایع دستی و چوبی
31/07/2018
طراحی سایت
ترفندهایی برای افزایش ترافیک طراحی سایت شما
01/08/2018
نمایش همه

چگونه کلمات کلیدی طراحی سایت خود را پیدا کنید

طراحی وب

طراحی وب

چگونه کلمات کلیدی طراحی سایت خود را پیدا کنید

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران – وقتی که به بهینه سازی موتور جستجو می آید، ادراک واقعیت نیست. به عنوان مثال، بسیاری از صاحبان طراحی سایت ها فکر می کنند که شانس بیشتری برای درک پیچیدگی های فیزیک کوانتومی از SEO دارند. در واقع، ابزارهای مختلفی برای درک و ارجاع وجود دارد که SEO را سریع و بدون دردسر می سازد. اگر شما می توانید چند دقیقه صرفه جویی کنید، به شما نشان خواهم داد که چگونه از تحقیقات کلیدی، یکی از مهم ترین فرایندهای جستجوگرها، بی خبر باشید.

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

اول از همه، مهم است که درک چگونگی استفاده از Google Adwords Keyword Planner را داشته باشید، اما نباید اجازه دهید این تنها منبع الهام کلمات کلیدی شما باشد. در واقع، به عنوان الگوریتم های موتور جستجو تبدیل شدن به پیچیده تر و پیچیده تر، شما مطلقا باید از تمام ابزار و مفاهیم موجود برای شما استفاده کنید. اگر می خواهید در وب موفق باشید، اغلب شما نباید خلاق باشید. بگذار شروع کنیم

 

طراحی وب

طراحی وب

پشنهادات سرچ گوگل برای طراحی سایت شما با ارائه کلمات کلیدی

 

تکمیل خودکار Google یک ابزار قدرتمند برای بازاریابان اینترنتی در تمام سطوح است. در اصل، ابزار گوگل شما تغییرات زیادی را در درخواست های جستجو نشان می دهد. بفرماييد به فرصتهاي كليدي بيشتري براي شما بپردازيد

 

پیش بینیهای کلمات کلیدی را با Google Autocomplete مشاهده کنید

 

بهترین بخش در مورد این ویژگی این است که تغییرات یا “پیش بینی ها” همانطور که گوگل آنها را فراخوانی می کنند، براساس نمادهای کاربر واقعی است که بسته به زبان و مکان متفاوت است. گوگل حتی پیشنهادات شما را برای هر حرف الفبا پیشنهاد خواهد کرد. چقدر باحاله؟

 

اما اگر احساس نمی کنید که از طریق ABC ها در حال اجرا هستید، سپس از ابزار جمع آوری رایگان Ubersuggest استفاده کنید. پس از وارد شدن به یک کلمه کلیدی یا عبارت، Ubersuggest به شما از محبوب ترین اصطلاحات جستجوی شما و پیش بینی های الفبایی می دهد. علاوه بر صرفه جویی در ساعت های بی شماری و هزاران نفر از کلید های کلیدی، این یکی از بهترین راه های پیدا کردن ایده های کلیدی جدید است. حتی یک گزینه کلمه ابری وجود دارد که به شما کمک می کند تا عبارات مشترک مربوط به درخواست خود را تجسم دهید.

 

 

 

جستجوهای مربوط به گوگل برای کلمات کلیدی طراحی سایت شما

 

آیا شما متوجه مجموعه ای از کلمات و عبارات در پایین صفحه جستجوی گوگل شده اید؟ خوب، شما احتمالا حدس زدید! این همان چیزی است که گوگل به آن “جستجوی مرتبط” اشاره می کند. این ویژگی مشابه ویژگی Autosuggest که در بالا ذکر شد مشابه است، در حالی که “جستجوی مرتبط” ترکیبی گسترده تر از گزینه های کلیدی را ارائه می دهد.

 

همانطور که می توانید در زیر ببینید، شما می توانید اصلاحاتی را که به ابتدای، وسط یا پایان عبارت جستجوی اصلی اضافه شده اند، پیدا کنید. شما حتی ممکن است جستجوی جستجوی خود را در صورت وجود داشته باشید. در هر صورت، شما ملزم به کشف حداقل یک یا دو عبارات جستجوی معمولی هستید که احتمالا قبل از آن فکر نکردید. این نتایج همچنین بر اساس جستجوهای محبوب و پرطرفدار مربوط به درخواست شما است. بنابراین به خاطر داشته باشید، نترسید که کوهی از داده های جستجو Google به شما در تحقیق کلید واژه کمک کند.

 

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

 

استفاده از گوگل Trends برای مشاهده رقابت کلمات کلیدی طراحی سایت شما

 

خوب خوب. در این مرحله، شما باید فکر کنید که من وسوسه کننده ی گوگل هستم. و اگر شما این سوال را به طور مستقیم از من بپرسید، من مایلم بگویم “بله”. این واقعیت است که اغلب جستجوگرها و تقریبا هر مالک طراحی سایت، در حال حاضر در رحمت خداوند هستند. برای من، این هم خوب و بد است هرگز ایده آل برای تکیه بر یک محصول نیست، اما در عین حال، ما خوش شانس هستیم که ابزارهای بسیاری برای کمک به صاحبان طراحی سایت ها به دست می آورند.

 

این پیشنهاد بعدی گوگل یکی از آن ضروری است اما اغلب نادیده گرفته می شود. Google Trends به شما امکان می دهد روند پیشرفت جستجو، اطلاعات و تجسم های گذشته را مشاهده کنید. در حالی که تحقیقات کلیدی ممکن است یک بعدی به نظر برسد، Google Trends به شما امکان می دهد تجزیه و تحلیل های جستجو را با یک نمایه چند بعدی تجزیه و تحلیل کنید. در اینجا چند چیز وجود دارد که Google Trends میتواند از نظر تحقیقات کلیدی کمک کند:

 

کشف جستجوهایی که محبوب هستند، روند یا کاهش دارند

مقایسه سطح علاقه چند مجموعه کلمات کلیدی

مرتب سازی بر اساس تاریخ، محل، و زبان

لیست های بزرگتر مربوط به جستجوهای مرتبط را دانلود کنید

 

فقط به یاد داشته باشید که روی وظیفه خود در دست تمرکز کنید. با وجودی که برای سالهای سال با استفاده از Google Trends برای کمک به تحقیقات کلید واژه، از طریق جستجوهای نامناسب مانند یکی از موارد بالا استفاده کردم. اما دانستن اینکه “پیتزا” همچنان به سمت روند رو به بالا حرکت می کند در حالیکه “جاستین بیبر” روند رو به پایین را موجب می شود من احساس خوبی نسبت به جهان امروز داشته باشم. درست است؟

 

 

 

 

 

برای آخرین نکته کلیدی تحقیق شما، من می خواهم از Google به سمت جلو برویم و از شما بخواهم که در طراحی سایت خود نزدیکتر نگاه کنید. برای هر محصول یا خدماتی که ارائه می دهید مشتریان شما سوالاتی خواهند داشت. اما آیا شما می دانید که چه سوالات متداول آنها چیست؟ اگر شما یک تیم فروش یا پشتیبانی مشتری دارید، آنها جای خوبی برای شروع درخواست هستند.

 

مشتریان شما اغلب پرسش هایی را مطرح می کنند؟

رایج ترین درد درد چیست؟

چه موانعی را قبل از بسته شدن فروش مواجه می کنید؟

هنگامی که تعداد کمی از سوالات یا مسائل روزمره را جمع آوری می کنید، می توانید درک بهتر برخی از موضوعات مهم را که می خواهید در طراحی سایت خود قرار دهید، درک کنید. اجازه بدهید به شما یک نمونه از این که چگونه برای Jimdo کار کرد:

 

چند سال پیش، کاربران اغلب از ویجت های طراحی سایت درخواست اطلاعات کردند. برخی از راهنمایی های بهترین عکس ها، ویدئو ها و ویدجت های صوتی را می خواستند. دیگران نیاز به راهنمایی در مورد پلاگین های رسانه های اجتماعی و نظرسنجی های جاسازی شده داشتند. صرف نظر از نیاز دقیق، جیمیود، مفید بودن افزودن این اطلاعات به طراحی سایت خود را دید. آنها برای اولین بار یک لیست قابل توجه از ابزار، ویدجت و سایر منابع را به مرکز پشتیبانی خود اضافه کردند و پس از آن پست خود را با عنوان “۲۰ ابزارک برای بهبود طراحی سایت شما” برای وبلاگ خود بنویسند. از آن زمان، این ها دو مورد از صفحات بازدید شده در مرکز پشتیبانی و وبلاگ خود بوده است. پست وبلاگ حتی در گوگل برای ده ها تن از عبارات کلیدی مربوطه، اولین بار در رتبه اول قرار دارد.