طراحی سایت
طراحی سایت ارزان در تهران
16/12/2017
طراحی سایت
۵ ویژگی طراحی سایت های حرفه ای
17/12/2017
نمایش همه

چگونگه پروژه و تیم طراحی وب‌ سایت را مدیریت کنیم؟

طراحی سایت

طراحی سایت

چگونگه پروژه و تیم طراحی وب‌ سایت را مدیریت کنیم؟

 

 

اگر به عنوان صاحب شرکت خدماتی کوچک قرار است پروژه های طراحی سایت برای مشتریان انجام دهید، یکس از سخت ترین کارهایتان مدیریت زمان و بهره وری صحیح پروژه است. فرق نمیکند که شما طراح گرافیک یا طراحی وب سایت باشید حتما تا کنون در مسیر حرفه ای کاریتان به پروژه ای برخورده اید که فکر میکردید زیاد زمان بر نباشد اما ماه ها برای آن زمان گذاشته باشید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

پیش آمدن همپین مشکلاتی همیشه باعث ایاد نگرانی و سردرگمی میشود اما میشود تا حدی این موضوع را به دید مثبت ببینید یعنی همین پروژه های زمان بر و سخت باعث رشد ما میشود و تجربه ی کاریتان را افزایش میدهد.

 

 

هدف و بودجه طراحی سایت را مشخص نمایید

 

یکی از دلایلی که باعث به نتیجه نرسیدن پروژه های طراحی وب سایت میشود این است که طراح یا گروه طراحان اهداف موردنظر و بودجه ی مشخص شده را برای این پروژه مشخص نکرده اند.

در ابتدای شروع پروژه از مشتری خود درمورد هدف او برای ایجاد وب سایت بپرسید از او بپرسید که آیا فروشگاه اینترنتی نیاز دارد یا خیر؟  و همچنین درمورد بودجه یموردنظر مشتری نیز از او بپرسید.

اگر نتوانید در ابتدای کار، بر سر این موضوع‌ها با مشتری‌تان توافق کنید، ممکن است در طول انجام پروژه به مشکل برخورد کنید و پروژه را به طور کامل از دست بدهید.

 

 

طراحی وب

طراحی وب

طراحی سایت

برنامه‌ریزی برای طراحی سایت داشته باشید و طبق آن عمل کنید

 

 

بعد از مشخص شدن هدف و بودجه ی نهایی، برای اینکه پروژه در جهت مسیر صحیح خود قرار بگیرد و پیشرفت کند هر کدام از افراد تیم باید وظایف خود را به درستی انجام دهند. که بهتر است برای این منظور کارها و وظایف هر شخص را مشخص کرد تا هرکس طبق درخواستی که از او شده است فعالیت خود را آغاز کند.

برای اینکه پروژه درست و یکپارچه پیش رود آن را به بخش ها و قسمت های مختلف تقسیم کرده و برای هر کدام مهلت پایان مشخص کنید.

 

 

 

جدول زمانی برای طراحی سایت تهیه کنید

 

طراحی سایت

بعد از اینکه فهرستی برای کارها و تقسیم وظایف تهیه کردید، بهتر است زمانی را برای اجرا و اتمام هر مرحله درنظر بگیرید.

هنگامی که کارها و تمام مراحل مختلف در روند انجام پروزه را مشخص و تهیه و وظایف همه ی اعضای تیم را مشخص کردید. آنها را به بخش خا و قسمت های مختلف تقسیم کرده و برای هر کدام زمانی را مشخص کنید. تا تمامی کارهایتان طبق برنامه و هدف موردنظر پیش رود.