طراحی وب
استفاده از محتواهای کاربردی در طراحی سایت
07/04/2019
طراحی نرم افزار
طراحی سایت تک صفحه ای چیست
07/04/2019
نمایش همه

چگونگی تغییر الگوریتم های طراحی سایت

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران 

چگونگی تغییر الگوریتم های طراحی سایت به یاد داشته باشید که روزی که گوشی های کوچکتر تلفن همراه فانتزی بودند آن زمان رفته است گوشی های هوشمند بزرگ روی صفحه نمایش به دور از انتظار بوده اند و روند طراحی سایت نشان می دهد که آنها هیچ جا نمی روند. وقت آن رسیده است که نحوه طراحی سایت ما برای تلفن همراه با توجه به تغییرات در تعامل کاربر با دستگاه های نسل جدید تلفن همراه و به خصوص بررسی شود. شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! تحقیقات نشان می دهد.

که مردم از محتوای تصویری بیشتری در دستگاه های تلفن همراه در طراحی سایت استفاده می کنند، در حالی که عملکرد اولیه تلفن، که باعث برقراری تماس صوتی می شود، پشت سر گذاشته می شود. بنابراین با توجه به این نکته تعجب آور نیست که انتظار می رود که بخش تا سال به طور متوسط ​​درصد رشد کند، در حالی که سایر بازار گوشی های هوشمند در سال تنها ۴ درصد در طراحی سایت افزایش خواهد یافت.

 

 

منظور از فبلت در طراحی سایت چیست؟

این کلمه برای خودتان صحبت می کند بنابراین این گوشی های تلفن همراه هستند که بیشتر از ما در طراحی سایت استفاده می شود، اما هنوز هم به اندازه کافی بزرگ نیست که بتوان آن را قرص نامید. به طور خاص، اندازه صفحه نمایش این دستگاه ها معمولا بین اینچ و تا میلی متر است. برای مقایسه، در نظر بگیرید که آیفون صفحه نمایش مورب تنها اینچ است. بنابراین چیزی که فبلت را از یک گوشی هوشمند در طراحی سایت تشخیص می دهد، اندازه صفحه نمایش است.

چاشنی تقریبا همان اسمارت فون یا تبلت است. فبلت ها جدید نیستند، گرچه بعضی از افراد در طراحی سایت ادعا می کنند که تا زمان اعلام اخیر وجود ندارد. اما حقیقت این است که سامسونگ با نام تجاری اینچی خود را در سال با نام تجاری فبلت تولید کرد که بلافاصله منافع مصرف کننده را منجر شد. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

 

طراحی سایت

تعامل کاربر در طراحی سایت

فبلت ها خنک هستند و انتظار می رود که در طراحی سایت اکثر مصرف کنندگان گوشی های هوشمند قدیمی خود را برای این دستگاه ها رد کنند. اما حتی این مصرف کنندگان در مورد راحتی استفاده از بیش از گوشی های معمولی مطمئن نیستند. چیزی است که صفحه نمایش بزرگتر می شود، در حالی که دست ها و انگشتان ما همدیگر را می کنند. بنابراین ما باید نحوه ارتباط با را در طراحی سایت تنظیم کنیم. شما احتمالا آشنا هستید.

با نقشه گرمای منطقه ی انگشت شست که نحوه ی نگه داشتن گوشی های هوشمند خود را در اختیار شما قرار می دهد و مناطق سخت افزاری روی صفحه نمایش را در طراحی سایت نمایش می دهد. براساس تحقیقات اخیر مردم از دست غالب غالب خود استفاده می کنند و اغلب دست ها را عوض می کنند و همچنین اینکه چگونه گوشی را می گیرند. این به اسمارتفون های مختلف، از جمله اشاره می کند. اما هنگامی که ما در مورد اینکه چگونه منطقه شست طبیعی در اندازه های مختلف صفحه نمایش در طراحی سایت تغییر می کند،

 

اثرات فبلت نقشه گرما در طراحی سایت

استیون هوبر اولین بار در سال کتاب طراحی رابط های موبایل از اصطلاح منطقه انگشت شست در طراحی سایت استفاده کرد و با اشاره به آن راحت ترین منطقه برای لمس با استفاده از یک دست است. این بیانیه بر اساس تجزیه و تحلیل مشاهدات گوشی های هوشمند در طراحی سایت استفاده می شود که نشان می دهد که درصد از کاربران گوشی های هوشمند خود را در یک دست نگه دارند و با انجام کار بر روی انگشت شست خود، کارهایی را انجام می دهند.

با توجه به تحقیق مشابه؛ درصد از کاربران گوشی های خود را با انگشت شست یا انگشت روی صفحه نمایش در طراحی سایت نگه می دارند. درصد از کاربران گوشی های هوشمند خود را با دو دست نگه دارند، از جمله درصد دستگاه را به صورت عمودی نگه می دارند و تنها درصد به صورت افقی اما چگونه تصویر با در طراحی سایت تغییر می کند آیا کاربران سعی می کنند کشش و رسیدن به روی صفحه را ببینند و یا اینکه آنها را در طراحی سایت تغییر می دهند.

 

طراحی سایت

تلاش کاربران در جهت حفظ طراحی سایت

مشخص می شود که کاربران در حال تلاش برای دست یابی به تمامی قسمت های صفحه نمایش نمی توانند خودشان را دستگیر کنند. فرض این است که آنها به راحتی دستگیره را تغییر می دهند و تنظیم می کنند. با در نظر داشتن این موضوع می توان انتظار داشت که کاربران در مورد اندازه بزرگ صفحه نمایش در طراحی سایت ناراحت نباشند و فقط تغییر خود را برای نگهداری و ارتباط با راحت نگه می دارند. این ممکن است به عنوان یک تساوی عظیم به نظر برسد.

اما با توجه به اینکه بسیاری از کاربران چندین کار را با استفاده از خود در طراحی سایت انجام می دهند، دستیابی به یک دست هنوز ضروری است. به طوری ایده آل هوشمند است که رابط کاربری تلفن همراه را طراحی کند تا نقطه های متقابل اصلی در ناحیه ی انگشت شست طبیعی قرار گیرد. به این ترتیب کاربران حتی نیاز به تغییر گرفتن از دست در طراحی سایت نخواهند داد.

 

طراحی سایت با استفاده از فبلت

بنابراین گلکسی نوت سامسونگ اولین و تنها فبلت در بازار بود، اما تنها چیزی که می توانست برای ایجاد تعامل آسان تر از آن در طراحی سایت باشد، یک قلم بود. این تا حدودی کمک می کند، اما یک قلم فقط یک ابزار مکمل در طراحی سایت است که همه ما دوست نداریم. به نظر می رسد اپل به راحتی از کاربران خود در این زمینه کمی بیشتر نگران است. با اعلام آیفون پلاس، آنها همچنین اعلام کردند که سطح سیستم عامل قابلیت دسترسی سیستم عامل با دو بار ضربه زدن به صفحه اصلی، بالا بر روی صفحه نمایش در داخل کاربران منطقه طبیعی انگشت شماری در طراحی سایت قرار می دهد.

این ویژگی قطعا طبیعی نیست، زمان وظیفه و تعداد مراحل مورد نیاز برای انجام یک کار را افزایش می دهد، اما هنوز گزینه ای است که کاربران دیگر آن را ندارند. یکی دیگر از راه حل ارائه شده در طراحی سایت توسط لوقا وروبلوکیس این است که موقعیت مهم ترین نقاط متقابل در پایین صفحه را تغییر دهیم و ترتیب تمام کنترل ها را از پایین به بالا با توجه به سطح اهمیت آنها در طراحی سایت تغییر دهیم. من فکر می کنم این ممکن است یک گزینه واقعا مناسب برای توسعه دهندگان باشد.

 

طراحی سایت

افزایش تعداد کاربران طراحی سایت

اما برای تعدادی از فبلت های آندروید مانند گوگل نکسوس که دارای کنترل نوار پایین در طراحی سایت است و ممکن است با کنترل های سطح نرم افزاری اختلاف داشته باشد، قابل استفاده نخواهد بود. فبلت ها قطعا شیوه مصرف محتوای دیجیتال را در طراحی سایت شکل میدهند، که بر نحوه طراحی ما برای تلفن همراه تأثیر میگذارد. ما نیاز به اطلاعات بیشتر و واقعی استفاده و تحقیق را به تصمیم گیری طراحی زمین و تعامل با صفحه نمایش بزرگتر به عنوان راحت با صفحه نمایش گوشی های هوشمند کوچک تر چالش واقعی برای متخصصان در طراحی سایت این است که تمام عظمت فبلت را با روش طبیعی و مؤثرترین روش در تعامل، افزایش دهیم. اما به یاد داشته باشید که قدم به قدم در طراحی سایت به پیش بروید و یک نمونه اولیه را بسازید که به نیازهای لحظه ای برسد و نه لزوما بیشتر از آن در طراحی سایت استفاده از محتوای کاربردی در طراحی سایت یکی از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت لیموترش می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز وب سایت پیشنهاد می کنیم.

 

اهمیت نمونه سازی در طراحی سایت

وقتی چند سال پیش در بارسلونا شروع به کار کردیم، ما مقدار زیادی وقت صرف در اتاق کردیم که در مورد راه های ممکن برای حل مشکلات با محصولات در طراحی سایت ما صحبت کردیم. ما بارها و بارها روی تخته سیاه قرعه کشی می کنیم و تلاش می کنیم راه حل را جهت طراحی سایت پیدا کنیم. در بعضی از نقاط، طراح، کمی از آن خسته شده، می گوید چیزی شبیه ما باید یک طراح را برای ساخت این کار استخدام کنیم و ببینیم که در طراحی سایت چگونه کار می کند.

جوک ها را کنار بگذارید و فراتر از آن که چه کسی هستید و چه مهارت هایی را دارید، همیشه بهتر است قبل از صرف وقت در جلسات، نمونه اولیه را در طراحی سایت بسازید. این تنها و یا حداقل بهترین روش تجسم یک رویکرد ملموس در طراحی سایت است که می تواند شما را به پاسخی که به دنبال آن هستید هدایت کند. همان طور که مشاهده کردید، ابزارهای بیش از اندازه کافی برای انجام این کار در طراحی سایت وجود دارد. فقط یک مورد را انتخاب کنید که باعث راحتی شما می شود و سطح پیچیدگی را که می خواهید پیدا کنید.