طراحی سایت
معرفی سرور مجازی نونگار
10/07/2019
سرور مجازی
13/07/2019
نمایش همه

چگونگی جذب کاربران بیشتر به طراحی سایت

طراحی سایت

چگونگی جذب کاربران بیشتر به طراحی سایت اضافه کردن یک نقطه تعاملی به تصویر ایمیل شما یک ایده فوق العاده است. این می تواند به طور قابل توجهی بهبود تبدیل کلیک کنید اگر مشترکین شما می توانید بر روی مواردی که شما در کپی طراحی سایت خود اشاره به آنها کلیک کنید. علاوه بر این، این نقاط تعاملی می تواند راه نوآورانه و سرگرم کننده برای افزایش بازاریابی ایمیل خود را در راه خلاقانه در طراحی سایت است. اجازه دهید دو روش مختلف برای اضافه کردن نقاط تعاملی با استفاده از کارت پستال طراحی سایت استفاده کنیم.

نقاط تعاملی در طراحی سایت من می خواستم به این نگرانی توجه کنم. راه های مختلفی برای ایجاد نقاط تعاملی وجود دارد. یکی از طریق اچ تی ام ال و دیگری از طریق سی اس اس در طراحی سایت است. ما در این آموزش از هر دو آنها خواهیم رفت. هر دو آنها آسان است برای بازتولید و استفاده مجدد از طریق ایمیل کارت پستال در طراحی سایت شما. اول، ما به یک تصویر نیاز داریم من فقط استفاده می کنم به طور پیش فرض در قالب کارت پستال برای ایجاد چیز ساده تر در طراحی سایت می باشد.

 

طراحی سایت

ایمیل ها در طراحی سایت

قبل از اینکه ما با برنامه نویسی شروع کنیم، می خواستم طراحی کلی ایمیل را در نظر بگیرم. برای اینکه چیزهای بیشتری در مورد طراحی و بیشتر در مورد آموزش طراحی سایت یاد بگیرم، من فقط در حال ویرایش قسمت هدر هستم. در کارت پستال، شما می توانید کد سفارشی را به قسمت های متن اضافه کنید، بنابراین این هدر فقط برای ما در طراحی سایت خوب است. اچ تی ام ال در طراحی سایت میزبان آن و آن یو آر ال را به عنوان منبع خود کپی کنید.

بعد، فراموش نکنید که توضیحات الت برای اهداف قابل استفاده بودن اضافه کنید. تعریف عرض و ارتفاع اختیاری در طراحی سایت است. در حال حاضر بخش سرگرم کننده است. ما باید عنصر یوزمپ را به تصویر اضافه کنیم. این برای برچسب مهم است که بعدا استفاده خواهیم کرد. من ساعتهای خودم را به همراه این مثال نامگذاری کرده ام و بله، شما باید قبل از آن را وارد کنید تا بتوانید آن را با برچسب مپ در طراحی سایت کار کنید.

 

ویژگی های طراحی سایت

ویژگی شکل مشخص می کند که آیا منطقه مستطیل یا دایره ای است در حالی که سیم ها به اندازه منطقه می باشند. ویژگی های عنوان و الت در اینجا برای کاربران با استفاده از یک خواننده طراحی سایت مهم است که باید بدانند که چه کانون تعاملی پیوند دارد. دو خصوصیت باقیمانده است هرف و تارگت ویژگی های پیوند استاندارد هستند که در آن آدرس و نحوه پیوند در مرورگر جهت طراحی سایت باز می شود. ابتدا، منطقه را برای ساعت اپل سبز به سمت چپ اضافه کنید.

نقره ای در مرکز و سمت سفید من تمام ویژگی های آن را در زیر تعریف کردم: در زیر من می خواهم به شما یک نمای تصویری از مناطق و نقاط مختلف در طراحی سایت خود را به من بدهید. به این دلیل که تصویر به برچسب مپ به نام ساعت در طراحی سایت پیوسته است. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از ۱۰۰ جزء می باشد.

 

نموه کد طراحی سایت

مختصات در طراحی سایت

برای مناطق مستطیلی، مختصات موقعیت پیکسل نسبت به سمت چپ بالای تصویر است. این هر گوشه ای از یک مستطیل است و گوشه بالا سمت چپ و پایین سمت راست یا بالا سمت راست و پایین سمت چپ در طراحی سایت. اگر نمی خواهید وقت خود را به طور دستی شمارش پیکسل کنید. شما می توانید از یک طراحی وب سایت رایگان دستی مانند تصویر نقشه استفاده کنید که به شما اجازه می دهد تا قسمت های نامحدود را درست روی تصویر بنویسید و سپس کد را برای طراحی سایت شما ایجاد کنید.

برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! افزودن کد در طراحی سایت همانطور که قبلا ذکر شد، شما باید کل کد شامل تصویر و مناطق نقشه را به کد منبع پست کارت در طراحی سایت  اضافه کنید. در قسمت بالای متن، ابزارها و سپس کد منبع را انتخاب کنید. پنجره ای باز می شود که شما می توانید کد خود را وارد کنید.  کد منبع در طراحی سایت فراموش نکنید که منبع تصویر را از فایل محلی به یو آر ال مناسب بروزرسانی کنید. با معرفی سرور مجازی نونگار و مطالعه کاربران می توانند اطلاعات کامل را در رابطه با سرور های مجازی کسب کرده و سپس به خرید آن اقدام نمایند.

 

نقاط تعاملی با سی اس اس در طراحی سایت

برای استفاده از سی اس اس، که توانایی های خلاقانه بیشتری دارد، باید با یک جدید دایو در طراحی سایت شروع کنیم. در آن، ما قسمت لینک با اثر شناور را بر روی تصاویر اولیه که ما از سه ساعت اپل استفاده می کردیم در طراحی سایت شامل می کنیم. در سی اس اس، اجازه دهید برخی از سبک ها را به لینک اضافه کنیم. ایده در اینجا این است که پیوندهای مربوط به تصویر را در موقعیتی قرار دهیم که می خواهید پیوند آن را داشته باشید.

من قصد دارم تا تصویر را به سه ستون عرض در طراحی سایت تقسیم کنم. ویرایشهای طراحی سایت تهران خود را ذخیره کنید، و شما برای رفتن خوب هستید! عناصر تعاملی در طراحی سایت بعد، ما باید یک تصویر پیش فرض و یک تصویر شناور اضافه کنیم که ما از طریق سی اس اس در حال حرکت به سمت چپ در طراحی سایت حرکت می کنیم. در داخل هر لینک، من دو تصویر اضافه کردم، و یک دکمه خرید در حال حاضر. حالا ما باید یک ظاهر مناسب سی اس اس را به تصاویر بالا در طراحی سایت بدهیم.

 

طراحی نرم افزار

طراحی سایت

دکمه خرید در طراحی سایت

آخرین چیزی که ما باید انجام دهیم این است که این دو تصویر را روی شناور سبک کنیم. به معنی، علامت باید ناپدید شود در حالی که دکمه بای نو نیاز به برگشتن به تمام ابعاد طراحی سایت دارد. من دو تصویر خود را در رابطه با مناطق پیوند مناسب قرار دادم. من همچنین اطمینان دادم که دکمه خرید در حال حاضر به طور پیش فرض در طراحی سایت قابل مشاهده نیست. خلاقیت در طراحی سایت چنین فریب سی اس اس زیاد نیست، اما برای بسیاری از امکانات خلاقانه باز می شود.

شما می توانید تصاویر را در همه انواع روش ها در طراحی سایت دستکاری کنید. وقت خود را برای خلاقیت به دست آورده اید! کارت پستال در طراحی سایت قبل از اینکه ما بسته بندی کنیم، باید کد را به پست کارت در طراحی سایت اضافه کنیم. برای اولین بار، ابتدا باید اچ تی ام ال را بگیریم و آن را به کد منبع متن ما وارد کنیم. حالا کمی خجالت کشید اما خرس با من پس از اتمام ویرایش، پست الکترونیک قالب پستچی خود را ادامه دهید و آن را در طراحی سایت صادر کنید.

 

قالب پست الکترونیکی در طراحی سایت

یک فایل زیپ با تمام کد ایمیل برای شما دریافت خواهید کرد. کد اچ تی ام ال را در ویرایشگر خود انتخاب کنید. در حال حاضر، در داخل برچسب هد فایل، تمام مسیر را به انتهای سی اس اس اضافه شده حرکت داده و سی اس اس ما که با آن ایجاد کرده اید در طراحی سایت کپی کنید. بعد، لطفا ایمیل را در مرورگر باز کنید تا آن را امتحان کنید. به طور خاص، دوبار سمت چپ لینک های خود را فقط در مورد چک کنید و مطابق با آن در طراحی سایت تنظیم کنید.

دو راه برای اضافه کردن نقاط تعاملی به قالب های پست الکترونیک سفارشی سازی ایمیل در طراحی سایت در زیر جعبه آیکون، من دو مورد از آنها را حذف کردم، چون فقط به یک مورد نیاز دارم. من با تغییر پس زمینه شروع کردم. در اینجا، ارتفاع تصویر توسط محتوا درون آن تعیین می شود و از جمله آیکون، عنوان و متن توصیف در طراحی سایت می باشد. من عنوان متن را به فهرست بازبینی نام تجاری تغییر دادم نام پی دی اف و یک توضیح کوتاه اضافه کردم.

 

طراحی-سایت-تهران

طراحی سایت تهران

ایجاد نقل قول در طراحی سایت

من از بخش کانتنت استفاده کردم تا یک نقل قول را ارائه کنم من آن را در زیر متن بلوک متن اضافه کرده ام و به دنبال اضافه کردن اطلاعات مربوط به نویسنده در زیر بلوکوک جزئیات نویسنده در طراحی سایت است. به یاد داشته باشید که کارت پستال تصویر نویسنده آپلود شده را در اینجا دور نمی کند. اگر می خواهید از یک تصویر دایره ای استفاده کنید، باید مطمئن شوید که خودتان در طراحی سایت آپلود می کنید. اما یک مربع نیز خوب است شما می توانید.

رنگ هر عنصر متنی را که در این بخش مشاهده می کنید ویرایش کنید. از هر رنگی که دوست دارید در طراحی سایت استفاده کنید. در توضیحات، یک پیوند به پی دی اف در طراحی سایت اضافه کردم. من سفارشی رنگ لینک به سفید و وزن فونت لینک به جسور در کد منبع با سی اس اس درون خطی. من نیز پیش رفته و متن تراز توضیحات را به ترتیب سمت چپ در طراحی سایت تغییر دادم.

 

نتیجه گیری

ایجاد ایمیل های شگفت انگیز، تعاملی و سرگرم کننده با کمک اچ تی ام ال سفارشی خود بسیار آسان است در کارت پستال. پس از همه، کارت پستال یک ابزار شگفت انگیز و ارزان است که به شما کمک می کند ایمیل های فوق العاده ای در طراحی سایت ایجاد کنید. با این حال، فراموش نکنید که این ابزار همچنین یک ابزار همه کاره است که با شما کار خواهد کرد اگر میخواهید ایمیل های خود را با خلاقیت و خلاقیت خود در طراحی سایت ادویه کنید.