۴ ترفند کاربردی در نحوه ی چیدمان طراحی سایت
03/01/2017
پروسه طراحی سایت
۳ قانون مهم در پروسه طراحی سایت
04/01/2017
نمایش همه

کاراکتر های آزار دهنده در فرآیند طراحی سایت

فرآیند طراحی سایت

 

کاراکتر های آزار دهنده در فرآیند طراحی سایت : هنگامی که فرآیند طراحی سایت یک سایت به پایان می رسد هنوز کار شما به تمام نرسیده است ! همان گونه که می دانید مدیریت وب سایت فرآیندی همیشگی می باشد و برای جلب هر چه بیشتر رضایت کاربران می بایست علاوه بر به روز رسانی مداوم وب سایت ، در انواع شبکه های اجتماعی نیز حضور پر رنگی داشته باشید . در این مقاله از سری مقالات طراحی سایت لیموترش قصد داریم به بررسی راهکارهایی بپردازیم که با رعایت این موارد در فرآیند طراحی سایت تان شاهد حفظ و افزایش تعداد مخاطبین وب سایت تان خواهید بود .

فرآیند طراحی سایت

عدم پخش اتوماتیک موسیقی و ویدئو در وب سایت :

هرگز از پخش اتوماتیک موسیقی یا ویدئو در هنگام ورود کاربران به سایت تان استفاده نکنید . شما به هیچ عنوان نمی توانید از میزان صدای سیستم کاربر یا مکانی که در آن قرار دارد مطلع شوید از این رو پخش ناگهانی موسیقی یا ویدئو می تواند موجب پریشانی کاربران و ترک وب سایت تان شود . به خصوص اگر از این ویدئو ها در صفحه اول سایت تان استفاده کنید ، حجم زیادی از پهنای باند کاربر و خود تان را هدر خواهید کرد . بهترین راهکار برای استفاده از ویدئو یا موسیقی در سایت تان ، دادن حق انتخاب به بازدیدکنندگان می باشد .

استفاده از بخش جستجو در تمامی صفحات :

حتما در قسمت مناسبی از صفحه اول طراحی سایت و دیگر صفحات سایت سایت تان ماژول جستجو را قرار دهید . معمولا کاربران توقع دارند بخش جستجو در گوشه ی سمت راست یا چپ بالای صفحه قرار داشته باشد لذا سعی کنید در فرآیند طراحی سایت ماژول جستجو را در این بخش ها قرار دهید .

فرآیند طراحی سایت

اهمیت صفحه اول وب سایت :

صفحه نخست هر وب سایت نشان دهنده ی تجارت شما می باشد . در واقع این صفحه نشان دهنده ی نوع فعالیت کسب و کار شما می باشد . با توجه به اهمیت محتوای موجود در ین صفحه از وب سایت ، به کارآمد بودن و سادگی صفحه توجه بسیاری داشته باشید . هدف اصلی برای هر وب سایتی این است که کاربران پس از یک بار بازدید از وب سایت مجدداً به سایت بازگردند از این رو در پروسه طراحی سایت تمرکز اصلی خود را بر روی صفحه اول وب سایت قرار دهید .