طراحی سایت
طراحی سایت خیاطی
28/08/2018
طراحی سایت
روش های مقابله با اسپم در طراحی سایت
28/08/2018
نمایش همه

کاربران طراحی سایت خود را به مشتری تبدیل نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

کاربران طراحی سایت خود را به مشتری تبدیل نمایید

 

 

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران یکی از سخت ترین و شاید مهمترین وظیفهی یک مترجم آزاد، گرفتن مشتریان طراحی سایت است. شما ممکن است با یک استعداد نوشتن عالی یا مهارت های طراحی سایت خوشحال باشید که منافع و ذهن را از بین می برد اما اگر شما نمی توانید یک مشتری را مدیریت کنید، نمی توانید تخصص خود را به دست آورید  و بدیهی است که وجود دارد هیچ نقطه ای از نشانه گذاری به عنوان یک مترجم آزاد نیست

 

طراحی سایت

طراحی سایت

احتمالا در جستجوی شما برای پیدا کردن نکات در مورد چگونگی دریافت مشتریان طراحی سایت آزاد، خواهید دید که کارشناسان انتظار دارند که شما یک وبلاگ طراحی سایت را به عنوان نمونه کار خود بسازید. من مطمئن هستم که شما انجام دادید با این وجود، گرفتن مشتریان طراحی سایت هنوز “کمبودهای” است که تا کنون نمیتوانید از آن لذت ببرید. تا کنون فکر کرده اید که با وبلاگ طراحی سایت خود اشتباه است که مشتریان طراحی سایت را مجذوب خود می کند؟

 

 

طراحی سایت مرتب و ساختار یافته داشته باشید

 

در اینجا یک سؤال مطرح می شود: آیا شما می توانید یک پروانه با یک باغ وحش و یک باغ جذاب جذب کنید؟ جایی که آنها راحت نبودند و از مزایای طبیعت بهره مند می شدند؟ من مطمئن هستم که کمی سخت و به احتمال زیاد غیر ممکن است.برای یک مشتری، روند تقریبا یکسان است. برای دریافت مشتریان طراحی سایت و کسب اعتماد مشتری برای تماس با شما به دنبال خدمات رایگان خود را، شما نیاز به یک طراحی تمیز و مرتب. یک وبلاگ طراحی سایت با کلاهبرداری، ستون های فرعی وحشتناکی ساختار یافته  ظاهر می شود و می تواند مشتریان طراحی سایت را مجذوب کند و آنها را حتی قبل از اینکه با شما تماس بگیرد شک و تردید می کند. اطمینان حاصل کنید که وبلاگ طراحی سایت شما پاک و بدون سر و صدا است.

طراحی سایت

طراحی سایت

 

طراحی سایت نباید بگونه ای باشد که کاربران برای اطلاعات تماس جستجو زیاد نماید

 

هدف شما به عنوان یک مترجم آزاد پس از ایجاد یک احساس خوب این است که یک مشتری در تماس با شما از شما درخواست خدمات خود را. اگر مشتری نمیتواند یک فرم را برای پر کردن و پیدا کردن با شما پیدا کند چه؟ آیا او می خواهد وقت ارزشمند خود را برای یکی در وبلاگ طراحی سایت خود خرج کند، زمانی که او می تواند در جستجوی یکی دیگر از مترجم آزاد در میان میلیون ها نفر در خارج از کشور کار کند؟ اگر او بدون تماس با شما طراحی سایت را ترک کند، شما فقط در یک پروژه بالقوه درآمد کسب کرده اید. اطمینان حاصل کنید که فرم تماس شما به راحتی قابل مشاهده است تا مشتریان طراحی سایت بالقوه را جذب کند (که قبلا علاقه مند هستند). مخفی کردن فرم تماس در صفحات، و صفحات تماس مهر و موم در منوهای فاز قطعا مشتریان طراحی سایت را دفع می کند.

طراحی وب

طراحی سایت

طراحی سایت شما نباید بگونه ای باشد که کاربران در نگاه اول فرار کند

 

طراحی سایت شما یک مکان برای نشان دادن استعدادهای شما و خدماتی است که به مشتریان طراحی سایت ارائه می دهید. این یک نقش عمده و در عین حال مهم در اولین تصور مشتری از خدمات شما نقش دارد. اگر شما یک طراحی سایت مستقل هستید، طراحی سایت شما نباید از استاندارد متوسط ​​باشد. شما باید طراحی وب خود را برای نشان دادن توانایی طراحی خود قبل از اینکه مشتریان طراحی سایتتان با شما تماس بگیرند، طراحی کنید. از سوی دیگر، اگر شما یک نویسنده آزاد هستید، شاهکار کپی و محتوای شما باید توانایی های شما را به عنوان یک نویسنده بنویسد. عدم انجام این کار، اشتباهات گرامری و استفاده از کلمات نامناسب می تواند منجر به بدرفتاری شود و به طور غیرمستقیم فشارهای زیادی را به همراه داشته باشد.

 

 

هزینه بالا برای خدمات در طراحی سایت که موجب فرار مشتری شود بگذارید

 

سبک سازی در طراحی سایت

طراحی سایت

این یکی از رایج ترین اشتباهات یک فرد آزاد است. ارائه نرخ خدمات شما می تواند مفهوم مشتری را در صورتی که به اشتباه اعمال می شود، تغییر دهد. هنگامی که یک مشتری بر روی طراحی سایت شما غلبه می کند، قبل از تصمیم گیری برای دستیابی به خدمات خود، نرخ های شما اقدام دیگری را تعیین می کند. اگر نرخ های شما غلط و حتی نزدیک به بودجه مشتری است، به دلیل بودجه کافی، او احساس تضعیف می کند. شما از فرصت مذاکره با شرایط و قیمت ها فرار خواهید کرد چون قبلا رفته است. به همین دلیل است که اکثر کارشناسان مستقل توصیه می کنند قیمت ها را به عنوان راهی برای تماس با مذاکرات بیشتر پنهان کنند.

 

 

 

در طراحی سایت خود با کاربران صادق باشید

طراحی سایت را از کجا شروع کنیم ؟

طراحی سایت

برای افزایش قابلیت اطمینان و اعتبار کاری شما در مورد چشم انداز، باید در طراحی سایت خود از مشتریان طراحی سایتی که قبلا شما را استخدام کرده اید، توصیفات واقعی را پیوست کنید. این امر بسیار عالی خواهد بود اگر بتوانند خدمات با ارزش خود را تأیید کنند و به کارآفرینانی که مایل به استفاده از طراحی سایت کسب و کار خود هستند، توصیه کنند. نکته ی غم انگیز این است که بسیاری از مترجمان آزاد، توپ را به عنوان توصیفات جعلی در قالب متن انداختند. برای حذف همه شک و تردید، می توانید یک پیوند به طراحی سایت های خود و تصاویر مشتریان طراحی سایتی که کار خود را تایید می کنند، پیوست کنید. تصاویر ادعاهای و اظهارات را باورپذیر تر از یک متن ساده می دانند. با این توضیح می توانید این اصل را برای افزایش اعتبار نظرات خود به کار ببرید.

 

 

در طراحی سایت خود صفحه درباره ما بگذارید

 

طراحی سایت کاشی

طراحی سایت

شما نیاز به یک صفحه درباره من برای مشتریان طراحی سایت دارید تا یک پیوند قوی ایجاد کنید و اعتماد را با شما ایجاد کنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که در طراحی سایت خود، تصویر شخصی و اطلاعات مربوط به خودتان، خدمات خود، و همچنین پس زمینه خود را وارد کنید. ممکن است فکر کنید که دقیقا همان کاری را می خواهید انجام دهید تا مشتریان طراحی سایت خود را مستحکم بکنید اما اگر وبلاگ طراحی سایت / نمونه کارهای شما در نگاه اول جذابیت نداشته باشد، در نهایت شما را از دست می دهیم و مشتریان طراحی سایت بالقوه تر و آینده نگر را باز پس می گیریم . نگاهی به نقاط قوت و ضعف وبلاگ طراحی سایت خود بکشید تا بهترین توانایی های خود را با منابع الهام بخش پیدا کنید که می توانید در این طراحی سایت برای افزایش احتمال آن پیدا کنید