هاست مناسب برای طراحی سایت
ترفندهای مهم برای حفظ مشتری در طراحی سایت
03/02/2019
نمایش سایت در صفحه اول گوگل
03/02/2019
نمایش همه

کار کردن با الکسا

کاهش حجم طراحی سایت

طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

الکسا یک وب سایت خدماتی است که به منظور گرد آوری اطلاعات آماری طراحی سایت ها و ارائه این اطلاعات به مخاطبان شروع به کار کرده است. اگر شما دارای طراحی سایت اختصاصی خود باشید بی شک به دنبال کسب بازدید کننده بیشتر و آمار مطلوب تری در رنکینگ های گوگل و الکسا هستید تا طراحی سایت شما به عنوان برترین ها به ماربران ارائه شود. برای مشاهده تلاش های خود در زمینه ی گردآوری طراحی سایت قوی و زیبا همچنین سئو سایت خود می بایست با الکسا و کاربرد آن آشنا باشید. آموزش پله به پله کار با الکسا :

  • اولین گام وارد شدن به سایت الکسا
  • پس از آن وارد کردن اطلاعات طراحی سایت مورد نظر

 

طراحی سایت

اصول کار کردن با الکسا

در این مرحله شما یک نمای کلی از آمار و ارقام بازدید کنندگان طراحی سایت مشاهده خواهید کرد که طبق رنکینگ الکسا می باشند. در قسمت نمودار بازدیدکنندگان شما امکان مشاهده آمار محبوبیت و بازدید طراحی سایت مورد نظرتان را در طول ۳ماه گذشته مشاهده می کنید. نکته قابل توجه این است که اگر آمار بازدید کنندگان طراحی سایت به صورت یک شبه بالا رفته باشد فیک می باشد و این ترافیک مصنوعی است اما اگر به صورت تدریجی رشد کرده باش کاملا واقعی و مطمئن است الکسا چگونه کار می کند از مقالات مرتبط می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر به کاربران عزیز پیشنهاد می شود.

 

طراحی وب سایت

افزونه ها و بخش های سایت الکسا

  • Traffic rank که ترافیک طراحی سایت و بازدید کنندگان را نمایش می دهد.
  • Site looking in که هر چه تعداد پیوندهایی که مشاهده می شود بیشتر باشد به این معنا است که طراحی سایت آمار بهتری در میان کاربران کسب کرده است.
  • Wayback machine تاریچخه طراحی سایت را نمایش می دهد.
  • Search analytics در این بخش می توان کلمات کلیدی را که کاربران را جذب سایت کرده است را مشاهده کرد.
  • Average load time در این بخش می توان به آسانی سرعت طراحی سایت را تنظیم کرد.
  • Related links این قسمت برچسب ها و پیوند های مرتبط به طراحی سایت را نمایش می دهد البته گاهی اوقات ممکن است پیوندها مرتیط به طراحی سایت نباشد.