طراحی وب
تعامل کاربران با طراحی سایت خود را افزایش دهید
05/08/2018
طراحی سایت
چگونه برای طراحی سایت خود ترافیک و وفاداری ایجاد نمایید
06/08/2018
نمایش همه

گرایش طراحی سایت در آینده

طراحی سایت

طراحی سایت

گرایش طراحی سایت در آینده

 

طراحی سایتطراحی وب سایت طراحی سایت تهران به یاد داشته باشید که اولین طراحی سایتهای مورد استفاده به نظر میرسید؟ برخی از آنها موسیقی را پخش کردند. امروز به جلو بروید طراحی سایت ها نه تنها به نظر می رسد، بلکه آنها نیز آسان برای استفاده. آنها همچنین می توانند هر نیاز ما را حل کنند. نیاز به خرید دارید؟ طراحی سایت ها خیلی بهتر شده اند. هر سال، آنها به بهبود خود ادامه می دهند. تحقیق، و همچنین تجربه، ما را در درک اینکه چه چیزی مردم را به صورت آنلاین متقاعد می کند، کمک کرده است. دانش درباره اینکه چه چیزی باعث ایجاد یک طراحی سایت عالی می شود، از جهش و جهش رشد کرده است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

در سال ۲۰۱۶، توسعه دهندگان طراحی سایت های پاسخگو را ایجاد می کنند، با استفاده از الگوهای رابط کاربر که نتایج را به دست می آورند، و دنبال روند دیگر برای ایجاد طراحی سایت های زیبا که به خوبی عمل می کنند. این طراحی سایت های جدید مانند سایت های ما در سال ۲۰۰۶ شبیه نیستند. به همین دلیل ما ۶ روند را کشف می کنیم که طراحی طراحی سایت را برای همیشه تغییر می دهند. به گفته یک گزارش کلاچ، قبل از اینکه شما در مورد پیروی از این روند نگران باشید، به یاد داشته باشید که تقریبا نیمی از کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده طراحی سایت ندارند. این روند به معنای آن است که شما در مورد سایت خود فکر کنید – آیا شما فکر می کنید طراحی مجدد، در میان یکی، و یا فقط می خواهم برخی از ایده ها در مورد چگونگی بهبود.

 

طراحی سایت سازگار با دستگاه های مختلف طراحی نمایید

 

استفاده شده بود که ما همه از اینترنت از کامپیوترهای رومیزی استفاده می کردیم – بسیاری از ما iMacs رنگارنگ را به یاد می آوریم. امروز، بازدید کنندگان وب به طور فزاینده ای از دستگاه های تلفن همراه خود برای جستجو، مرور، خواندن و خرید استفاده می کنند. بیش از ۷۵ درصد از بزرگسالان آمریکایی از محتوای دیتابیس اینترنتی از هر دو دستگاه دسکتاپ و موبایل استفاده می کنند. در سال ۲۰۱۵، استفاده از گوشی های هوشمند ۳۹۴ درصد افزایش یافته و مصرف قرص ۱،۱۷۱ درصد افزایش یافته است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت پاسخگوو سازگار بسیار مهم می باشد

 

برای مقابله با این تغییر، طراحی سایت با استفاده از طراحی پاسخگو برای ساخت طراحی سایت ها شروع به کار کرده اند، که از دیدگاه کاربران می توانند از طراحی سایت خود در تلفن همراه استفاده کنند. طراحی سایت پاسخگو به طور مستقیم به کاربر پاسخ می دهد، بر اساس دستگاه مورد استفاده خود. آنچه که آنها مشاهده می کنند بسته به دستگاهی که استفاده می کنند تغییر می کند. به عنوان مثال، در یک گوشی هوشمند، آنها ممکن است یک نمایش واحد را ببینند که می توانند از طریق آن حرکت کنند. روی دسکتاپ خود آنها ممکن است چندین ستون را ببینند.

 

 

UI را در طراحی سایت خود پیاده سازی نمایید

 

طراحی سایت ها در همه جا هستند – آنها عملا رویاهای ما را پر می کنند. شما فکر می کنید که با بسیاری از افراد، تفاوت زیادی بین سایت ها مشاهده می کنیم. به طور شگفت انگیز، این مورد نیست. شما متوجه خواهید شد که الگوهای UI همگی در همه جا در حال ظهور هستند.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

برای مثال، سایتهای تجارت الکترونیک اغلب بسیاری از راهکارهای مشابه را برای تشویق بازدیدکنندگان برای خرید استفاده می کنند. آنها نه تنها اغلب قیمت های لیست را همراه با قیمت فروش نشان می دهند، بلکه از بازدید کنندگان نیز برای ایجاد یک حساب کاربری درخواست می کنند. به این ترتیب، آنها می توانند طرف های علاقه مند را با نام تجاری درگیر کنند. در ابتدا، به نظر می رسد یک تراژدی است، اما دلیل این است که همان الگوهای UI دوباره و دوباره ظهور می کنند، زیرا آنها کار می کنند. آنها برای خواندن آسان هستند و برای اهداف کسب و کار خوب عمل می کنند. این یک تصادف نیست که غرب الم و هری از همان رنگ برای دکمه “اضافه به سبد خرید” استفاده می کنند.

 

انیمیشن را در طراحی سایت خود به طور مناسب فراهم نمایید

 

هنگامی که افراد برای اولین بار طراحی سایت های خود را شروع کردند، اغلب از آموزش های مفید استفاده می کردند. گاهی اوقات، این انیمیشن ها تنها برای نشان دادن یک روح سرگرم کننده استفاده می شود. انیمیشن ها در حال ساخت هستند و آنها از یک کلیپ کاغذی صحبت می کنند. به عنوان مثال، Slack با استفاده از یک انیمیشن بارگذاری سرگرم کننده برای نگه داشتن کاربران اشغال می شود، و همچنین به آنها بازخورد زمانی که منتظر بارگذاری سایت هستند:

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

 

طراحی سایت فلت و تخت بیشتر مورد توجه قرار میگیرد

 

طراحی تخت برای مدت زمان طولانی بوده است، اما به هیچ وجه نمی رود. اگر شما در حال طراحی یک سایت جدید هستید، باید با زمان و با استفاده از طراحی صاف، مطمئن شوید. طراحی تخت اطمینان حاصل می کند که سایت شما مدرن و واضح است. طراحی تخت اولویت بندی یک زیبایی شناسی دیجیتال کلاسیک را به عنوان طراحان وب درک می کند که یک رویکرد ساده باعث می شود همه چیز به کاربر آسان شود. از رنگهای پررنگ بدون سایه بسیار استفاده می کند و از تصاویر دیجیتال مانند نمادها استفاده می کند و نه تصاویر واقعی. طراحی تخت حداقل است.

 

استفاده از ماژول ها در طراحی سایت می تواند قابلیت های متعددی را فراهم نمایید

 

این مورد زمانی بود که شما طراحی سایت را ایجاد کردید، صفحات را ساخته اید. این صفحات دارای تمام اطلاعاتی بود که کاربر نیاز داشت. صفحات هنوز هم کار می کنند، اما طراحی سایت شروع به درک بیشتر طراحی سایت های کلیدی – نه فقط تمرکز بر روی صفحه. طراحی سایت امروزه به طور فزاینده ای از ماژول ها و اجزاء استفاده می کنند. یک سیستم وب مدولار از قطعات قابل تعویض استفاده می کند که می تواند در چندین صفحه نامیده شود.وقتی که عناصر خاصی را استاندارد سازی می کنید، مدولاسیون کار می کند. شما می توانید از اجزای سازنده به عنوان بلوک های ساختمان فکر کنید، که می تواند در زمانی که به آنها نیاز دارید آورده شود. به عنوان مثال، با طراحی مدولار، شما می توانید برخی از اطلاعات مشابه در چند صفحه را پر کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

روند طراحی سایت را مناسب با استراتژی طراحی نمایید

 

برخی از روند طراحی وب فقط این هستند – آنها روند هستند. در چند سال گذشته، برخی از ایده های طراحی دیگر ممکن است در بر داشته باشند و برتری هایی را که طراحان طراحی سایت امروز به آن اعتقاد دارند، بردارند. با این حال، ۵ روند که ما در اینجا به آن اشاره کردیم احتمالا در مدت زمان طولانی روی می دهد. به عنوان کسی که طراحی سایت کسب و کار را اجرا می کند، باید از روند روند و همچنین علت استفاده از آنها مطلع شوید. اگر می خواهید سایت خود را به خوبی انجام دهید، می خواهید در بالای آن باشید.

 

 

از انیمیشن در طراحی سایت بهینه استفاده نمایید

طراحی سایت

طراحی سایت

برخی از روندها، مانند انیمیشن، “بسیار خوب” هستند. آنها می توانند به بازدیدکنندگان کمک کنند و به نگاه و احساس یک سایت مدرن کمک کنند. گرایش های دیگر، با این حال، مستحق بیشترین توجه شما هستند. با اینکه بسیاری از افراد از طریق دستگاه های تلفن همراه به طراحی سایت دسترسی دارند، شما باید مطمئن شوید که سایت شما پاسخگو است. شما می توانید طراحی سایت خود را به عنوان یک سیگنال فکر کنید. هنگام ارسال پیام چه پیامی به کاربران می دهد؟ آیا طراحی مدرن به نظر می رسد؟ آیا در تلفن همراه خوب عمل می کند؟ همه این عوامل به چگونگی برند شما نگاه می کنند.