طراحی سایت
طراحی سایت مطهری تهران
04/08/2018
طراحی سایت
بالا بردن رتبه سایت در گوگل
05/08/2018
نمایش همه

یادگیری طراحی سایت چقدر زمان میبرد

طراحی سایت

طراحی سایت

یادگیری طراحی سایت چقدر زمان میبرد

 

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران – ما اغلب شنیده ایم که طراحی سایت برای شروع آسان است ، ایا درست است؟ در سال های اخیر، چارچوب جلویی طراحی سایت در یک جریان بی پایان ظاهر می شود، و بسیاری از شرکت های بزرگ توجه بیشتری به طراحی سایت جلویی دارند که باعث می شود طراحی سایت یکی از داغترین مشاغل در جهان است.

 

 

 

 

بسیاری از افراد، به ویژه جوانان مشتاق هستند که در این صنعت شرکت کنند، اما چه مدت طول می کشد تا طراحی سایت را یاد بگیرند؟ چه مدت طول می کشد تا یک توسعه دهنده ی جلویی تبدیل شود و از آن پول بگیرد؟ در اینجا من می خواهم در مورد تجربه خودم صحبت کنم تا بچه های شما کمی اشاره کنند.

 

 

یادگیری مفاهیم پایه ای طراحی سایت ۱۰ روز زمان میخواهد

طراحی سایت

طراحی سایت

قبل از شروع به کار، باید مفاهیم اساسی و دانش نظری طراحی سایت را مدنظر داشته باشید. شما باید بدانید: یک صفحه استاتیک چیست؟ یک صفحه طراحی سایت پویا چیست؟ طرح کلی صفحه طراحی سایت چیست؟ اصل طراحی طراحی سایت چیست؟ عناصر اساسی صفحه طراحی سایت چیست؟ چه چیزی نمی تواند انجام دهد یا نه از طراحی سایت؟ مفهوم ساده تر طراحی سایت شما می دانید، آسان تر می توانید یک صفحه طراحی سایت بدون اشتباه ایجاد کنید.

 

همانطور که می دانیم، روند طراحی سایت همیشه تغییر می کند، برای استادان اصول اولیه طراحی سایت می تواند تمام اساسی یک طراحی سایت را قرار دهد. در عین حال، ممکن است نیاز به دانستن برخی از دانش اساسی SEO برای ایجاد یک طراحی سایت دوستانه داشته باشید. من واقعا توصیه می کنم بچه ها بخوانند بعضی از کتاب های طراحی سایت به جای تماشای آموزش های ویدئویی آنلاین، یک کتاب خوب برای شما مفید است. در اینجا برخی از کتاب های طراحی سایت است که توسط طراح برجسته در این صنعت توصیه می شود.

 

یادگیری HTMl –CSS در طراحی سایت ۱ ماه زمان میبرد

 

مقایسه با جاوا اسکریپت، HTML چیزی سخت نیست، اما مشخصه برچسب زبان و قالب؛ CSS نسبتا پیچیده است، این شامل برخی از مسائل سازگاری مرورگر است. اما برای ترکیب این دو می تواند به بسیاری از اثرات صفحه طراحی سایت دست یابد. اگر شما فقط برخی از زبان کد اصلی را درک کنید، اما عملا اقدام عملی را درک نکنید، آن را دشوار است. وقتی شروع به یادگیری بوت استرپ کردم، فقط صفحه طراحی سایت پاسخگو را که توسط بوت استرپ ایجاد شده بود به پروژه تجاری برق موجود اضافه کردم. بوت استرپ ابزار بسیار خوبی برای شروع است. پس از خواندن اسناد طراحی سایت رسمی، می توانم مشکلات اساسی خودم را حل کنم، می توانید آن را امتحان کنید.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

جاوا اسکریپت سخت تر از HTML و CSS است. اما شما می دانید که برندان ایچ زبان جاوااسکریپت را فقط ۱۰ روزه ایجاد کرد، بنابراین نحو آن بسیار پیچیده نیست. به اعتقاد من شما به زودی تا زمانی که به سختی تحصیل می کنید، بتوانید نحو پایه را به کار گیرید.

 

من فکر می کنم بهترین مواد یادگیری در حال طراحی سایت سایت توسعه دهنده موزیلا (https://developer.mozilla.org) است. این همه دانش در مورد HTML، CSS، جاوا اسکریپت را پوشش می دهد، اینکه آیا شما یک مبتدی یا سرپرست هستید، برای همه توسعه دهنده وب بسیار مفید است.

 

یادگیری جاوا در طراحی سایت ۱۵ روز زمان میبرد

 

ابزارها می توانند کار شما را با کارآیی بیشتری انجام دهند و بهترین ابزار را انتخاب کنند، ممکن است لازم باشد که سریع و سریع آن را مد نظر داشته باشید. بسیاری از آموزش های ویدئویی وجود دارد که می توانید در طراحی سایت رسمی و یوتیوب خود بیاموزید. در اینجا برخی از ابزارهای طراحی سایت سایت اصلی شما باید بدانید:

طراحی سایت

طراحی سایت

فتوشاپ را برای گرافیک طراحی سایت یاد بگیرید

 

Adobe Photoshop یک نرم افزار پردازش تصویر است که توسط Adobe توسعه داده شده و توزیع شده است. فتوشاپ به طور عمده برای مقابله با پیکسل های تصویر دیجیتال، با استفاده از آن می توانید ویرایش و رسم تصویر به طور موثر. PS دارای بسیاری از توابع است، شامل تصویر، گرافیک، متن، ویدئو، انتشار و غیره. فتوشاپ بسیار حرفه ای است، اما کمی پیچیده است. اگر شما یک طراح گرافیک حرفه ای هستید، باید این ابزار را مدیریت کنید. به عنوان یک توسعه دهنده جلویی، شما نیاز دارید که با طراح کار کنید، یادگیری استفاده از PS، هنگامی که شما صفحه طراحی سایت را توسعه می دهید، ایده های طراحی بیشتری را کسب خواهید کرد و می توانید با طراح وب راحت تر ارتباط برقرار کنید.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت ساده در مدت یک ماه زمان یادگیری نیاز دارد

 

هنگامی که شما اصول اولیه طراحی سایت را مدیریت می کنید و همچنین برخی از تمرین های اولیه را انجام می دهید، می توانید شروع به پیوستن به پروژه واقعی برای بهبود مهارت های توسعه خود را در اسرع وقت. شروع خوبی برای استفاده از صفحات Jekyll + GitHub برای ساخت یک وبلاگ استاتیک برای خودتان است، آنها نیازی به توسعه پایدار ندارند.

 

اگر الگو بتواند نیازهای شما را برای ساخت یک طراحی سایت برآورده کند، ممکن است لازم باشد چند ساعت آن را ایجاد کنید. درست مانند وردپرس با توجه به رضایت شما از سایت، چقدر زمان لازم برای ساخت یک طراحی سایت دارید. اگر می خواهید یک سایت جدید ایجاد کنید و همچنین با طراحی زیبا وب UI، محتوای خوب، آن حداقل یک ماه یا حتی طولانی تر طول می کشد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

سعی نمایید دانش طراحی سایت خود را به طور مداوم افزایش دهید

 

توسعه ی فوروارد از توسعه ی عقب پایان متفاوت است، موقعیت یابی مستقیم به کاربر است. نتایج شما به طور مستقیم توسط کاربر نمایش داده می شود. من فکر می کنم که به برخی از دانش طراحی بپردازم و درک روند فعلی طراحی سایت نیز برای یک توسعه دهنده ضروری است. با ایده های طراحی سایت بیشتر، یک صفحه طراحی سایت بهتر که کاربر می خواهد، را ایجاد کند. یادگیری نمیتواند متوقف شود.