طراحی سایت
قوانین نانوشته ای در طراحی سایت
18/02/2018
طراحی سایت
طراحی سایت و درج نماد اعتماد الکترونیک
21/02/2018
نمایش همه

۱۵ویژگی بسیار مهم یک سایت حرفه ای

طراحی سایت

طراحی سایت

۱۵ویژگی بسیار مهم یک سایت حرفه ای

 

 

سازگار بودن با موبایل و تبلت ها

طراحی سایت : امروزه طبق امارها و بررسی های انجام شده ترافیک سایت ها تا حدودبیش از ۵۰ درصد مربوط به موبایل ها می شوند. در صورتی که تا چندسال گذشته این امار در حدود ۳۰ درصد و یا حتی کمتر بوده است . بنابراین نتیجه میگیریم هرساله بر این امار و حجم ترافیک موبایل ها در بازدید از سایت ها افزوده شده و بر طبق پیش بینی ها این امار تا سال های اینده نیز رو به رشد خواهد بود.

طراحی سایت

طراحی سایت

محتوای با کیفیت در طراحی سایت

محتوای حرفه ای و تخصصی و مرتبط با حوزه ی فعالیت شما که البته کپی برداری شده از سایر سایت ها نیز نیاشد از ویژگی های یک سایت حرفه ای می باشد. سایتی که هر روزه به خاطر مقالات تخصصی اش بازدید کننده های بسیاری دارد و پاسخگوی نیاز کاربران بازدید کننده اش است.

 

 

تجربه کاربری قوی در طراحی سایت

 

طراحی وب سایت : کاربر انتظار دارد پس از مراجعه به سایت با کمترین کلیک ممکن به محتوای مورد نظرش دست یابی داشته باشد . و یک تجربه اسان و جدید را در سایت شما تجربه کند و هرچه یک سایت در این زمینه قوی تر عمل کند می تواند رضایت کاربران بیشتری را جلب کرده و در این زمینه نزد کاربران به عنوان یک حرفه ای شناخته شود.

 

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

سرعت مناسب در طراحی سایت

 

به طور عموم مردم از انتظار کشیدن بیزار هستند بنابراین هرچه سایت شما بتواند با سرعت بالاتری باز شود در نزد کاربران دارای محبوبیت بیشتری نیز خواهید شد .

 

بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر در طراحی سایت

 

یک موضوع اساسی که بعد از طراحی سایت باید به طور جدی به ان بپردازید موضوع بهینه سازی سایت تان است . یک وب سایت حرفه ای به وسیله ی یک بهینه سازی درست خواهد توانست بازدید های بالایی را از طریق صفحات جستجوی کاربران به دست اورد.

به روز رسانی به طور منظم در طراحی سایت

در حقیقت این ه روز رسانی محتوای سایت است که می تواند بهینه سازی را برای سایت شما رقم بزند. در واقع شما باید برای سایت تان یک به روز رسانی منظم داشته باشید تا بتوانید دارای یک سایت کاربردی و حرفه ای در حوزه ی کاری خود باشید .

طراحی سایت حرفه ای

یک طراحی اصولی و اختصاصی که مرتبط با کار و تخصص شما باشد و بسیار منحصر به فرد نیز باشد می تواند شمارا به اهداف کاری تان بسیار نزدیک کند. اگر سایر موارد را به دقت رعایت کنید اما در مورد طراحی سایت ضعیف عمل کنید بدون شک نمی توانید دارای پیشرفت چشم گیری باشید . بنابراین یکی از مواردی که باید بسیار در انجام ان دقیق باشید طراحی سایت تان است .

یک طرح و نقشه ی راه برای طراحی و پیاده سازی سایت تان ایجاد کنید

این کار باعث سهولت در برنامه ریزی های شما خواهد شد و باعث می شود تمامی مراحل را بر طبق برنامه ای از پیش تعیین شده و استاندارد هایی که خودتان ایجاد کرده اید به پیش بروید.

از ویژگی های زیر در سایت تان استفاده نکنید

پخش موسیقی و استفاده از فلش و و پخش فیلم در سایت شما باعث کند شدن صفحه در لود شدن ان خواهد شد بنابراین تا حد امکان از موارد یاد شده استفاده نکنید بجز در موارد ضروری.

اطلاعات مربوط به تماس با ما

در این مورد حتما از تلفن هایی استفاده کنید که به انها پاسخگو هستید و از شماره تلفن هایی که به طور کلی زیاد در دسترس نیستند استفاده نکنید و حتما ادرس ایمیل خود را نیز در سایت درج نمایید .

از لینک دهی مشخص و نام های واضح برای اینکار استفاده کنید

تا حد امکان سعی کنید تا لینک های درج شده دارای ابهام و یا خرابی در این زمینه نباشند.

امنیت یکی از ویژگی های مهم یک وب سایت حرفه ای است

در حوزه ی امنیت سایت تان بسیار دقیق باشید . این امنیت باعث سهولت کار برای کاربرانتان خواهد شد . و رضایت خاطر انها را نیز جلب می کند.

استفاده و انتشار مطالب شما در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی فرصت خوبی برای انتشار محتوای سایت شما و کسب بازدید کننده های بیشتر است بنابراین از این فرصت به خوبی استفاده کنید.

ایجاد صفحه ی سوالات متداول

اینکار باعث ایجاد ارتباط با مخاطبان خواهد شد و در صورت پاسخگویی به موقع و مناسب مدیر سایت باعث ایجاد حس اعتماد در مخاطب نسبت به سایت شما خواهد شد .

برای وب سایت حرفه تان یک میزبان حرفه ای انتخواب کنید

به طور قطع اگر انتظار دارید یک وب سایت حرفه داشته باشید سعی کنید با جستجو تحقیق فراوان یک هاست حرفه ای نیز بیابید . یک هاست ضعیف بیش از هرچیزی به ارزش و اعتبار سایت تان لطمه میزند.