تحلیل راهکار های کاربردی در پروسه طراحی سایت
07/12/2016
زبان PHP
تحلیل و بررسی زبان PHP در طراحی سایت لیموترش
07/12/2016
نمایش همه

۲ اشتباه سرنوشت ساز در بازاریابی محتوا

 

در طی سالیان گذشته برای رسیدن بازاریابی محتوا به یک جایگاه مناسب تلاش های بسیاری انجام شده است . از این رو در حال حاضر طبق آمار های موجود از موسسات فعال در حوزه بازایابی محتوا ، ۸۳% از شرکت های B2B و ۷۷%  از شرکت های B2C دارای برنامه ریزی سفت و سختی در راستای تولید محتوا می باشند اما به زودی این نوع شرکت ها متوجه بازگشت میزان بیشتری از سرمایه به کمک استفاده از استراتژی محتوای سازگار تر خواهند شد . در این مقاله از سری مقالات طراحی سایت لیموترش به معرفی ۲ مورد از اشتباهات سرنوشت ساز در این زمینه می پردازیم .

اشتباهات بازاریابی محتوا

۱٫ استفاده از مطالب تکراری :

برای دست یابی به موفقیت در حوزه طراحی سایت نیازمند مطالبی جذاب ، منحصر به فرد ، تخیلی و غیر معمول می باشید . به بیان ساده تر برای تولید محتوا می بایست روشی منحصر به فرد در دست داشته باشید تا بتوانید توجه کاربران را به آن مطلب جذب کنید . با انجام این امر می توانید  بازدیدکننده را متقاعد سازید که مطلب شما در هیچ وب سایت دیگری موجود نمی باشد . برای به تحقق پیوستن این موضوع می بایست محدوده خلاقیت تان را به شکل مداوم گسترش دهید .

۲٫ انجام فرآیند بازاریابی محتوا تنها برای تولید لینک :

برخی از افراد بر این باورند که مهم ترین المان در تولید یک لینک باکیفیت ، تولید محتوا و توزیع آن می باشد در صورتی که کاملا در اشتباه اند . این باور غلط باعث به روز رسانی بیش از حد موتور های جستجو و در نهایت متقبل شدن جریمه های سنگین خواهد شد . در واقع می بایست فرآیند بازاریابی محتوا را به عنوان راهکاری برای برقراری روابطی پایدار و منطبق بر اقتدار و اعتماد با کاربران طراحی سایت دانست . استفاده از این ترفند در به وجود آمدن ارتباط با کاربران اینترنت و به وجود آوردن انگیزه گفت و گو درباره نام تجاری شما بسیار مهم و تاثیرگذار می باشد . در اهمیت لینک ها برای بقای یک وب سایت شکی نیست اما نکته قابل توجه این است که موتورهای جستجوگر همانند گوگل علاقه بیشتری نسبت به مطالب آموزشی مهم که موجب افزایش محبوبیت یک کسب و کار می شوند ، دارند .