علت اهمیت تایپوگرافی در طراحی سایت چیست
27/12/2016
آشنایی با راهکارهایی مهم در راستای انتخاب نام دامنه
29/12/2016
نمایش همه

۳ ترفند جلب اعتماد مشتری در طراحی سایت کارآمد

طراحی سایت

طراحی سایت

 

۳ ترفند جلب اعتماد مشتری در طراحی سایت کارآمد ، مبحثی است که در این مقاله از سری مقالات طراحی سایت لیموترش می خواهیم به بررسی آن بپردازیم . طبق تحقیقات به عمل آمده کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که هنگامی که یک مخاطب وارد یک وب سایت می شود پیش از توجه به محتوای وب سایت تنها در ۱ ثانیه برای ماندن یا ترک نمودن وب سایت تصمیم می گیرد . در واقع طراحی سایت شما تنها چند ثانیه برای جلب توجه و اعتماد کاربران زمان دارد . در این مقاله قصد داریم ۳ ترفند ساده اما تاثیرگذار در جلب اعتماد مشتری را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم .

در طراحی سایت منحصر به فرد باشید :

یکی از مسائلی که در بی اعتمادی بازدیدکنندگان یک وب سایت بسیار تاثیرگذار می باشد ، تقلید کردن از دیگران می باشد . در واقعیت نیز این مسئله به وضوح قابل مشاهده می باشد و کسب و کار هایی که قصد دارند از لحاظ ظاهر ، عنوان و … مشابه رقبای خود عمل کنند ، هیچ گاه به قله ی موفقیت نخواهند رسید و در ذهن بازدیدکنندگان به عنوان یک وب سایت متقلب جای خواهید گرفت ، از این رو سعی کید طراحی سایت تان را به صورت منحصر به فرد انجام دهید .

جلب اعتماد مشتری

ایده های خود را عملی کنید :

یکی از آسان ترین و در عین حال تاثیر گذار ترین ترفند ها در راستای جلب اعتماد مشتری ، عملی کردن وعده هایتان می باشد . همیشه در تلاش باشید تا وعده های خود را عملی نمایید و این نکته را به خاطر بسپارید که اگر قرار است یک خبرنامه برای مخاطبین تان ارسال نمایید به هیچ عنوان از پیام های تبلیغاتی در آن استفاده نکنید و آن اطلاعاتی که کاربر برای آن در خبرنامه ی طراحی سایت شما عضو شده است را ارائه نمایید .

تاثیر نحوه ی اعمال تغییرات در جلب اعتماد مشتری :

کاربران وب سایت با مشاهده تغییرات ناگهانی در سایت دچار تردید خواهند شد و رفته رفته اعتماد خود را به سایت شما از دست خواهد داد .  به عبارت دیگر مخاطبین یک وب سایت می خواهند شاهد تغییرات قابل درک و منطقی شما باشند از این رو می بایست برای جلب اعتماد مشتری ، تغییرات سایت دارای روندی آهسته باشند .