فرآیند طراحی سایت
کاراکتر های آزار دهنده در فرآیند طراحی سایت
03/01/2017
محتوای مفید
تاثیر محتوای مفید در موفقیت طراحی سایت
04/01/2017
نمایش همه

۳ قانون مهم در پروسه طراحی سایت

پروسه طراحی سایت

 

۳ قانون مهم در پروسه طراحی سایت ، موضوع مورد بحث ما در این مقاله از سری مقالات خدمات طراحی سایت لیموترش می باشد . اگر در انجام مراحل طراحی سایت تان مجموعه ای از اصول و قوانین را رعایت کنید ، علاوه بر افزایش زیبایی ظاهری وب سایت ، برای کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت تجربه ای متفاوت و جذاب به وجود خواهید آورد . در ادامه ی مقاله قصد داریم شما کاربران عزیز را با ۳ مورد از این قوانین که در موفقیت یک طراحی سایت بسیار تاثیر گذار می باشند ، آشنا نماییم . در واقع یک پروسه طراحی سایت زمانی ایده آل به حساب می آید که با کمترین هزینه زمانی برای نویسنده و مخاطب ، بهترین و بیشترین امکان بهره وری را ارائه نماید .

در ادامه شما را با قوانینی آشنا خواهیم کرد که با رعایت آن ها در پروسه طراحی سایت تان می توانید به وب سایتی زیبا و کاربر پسند دست یابید .

پروسه طراحی سایت

قانون اول : ارتباط سلیقه ی کارفرما و اهداف وب سایت

منظور از این قانون این است که مهم ترین مسئله در هر طراحی سایت ، هدف وب سایت می باشد . در بسیاری از مواقع رسیدن به اهداف پروسه طراحی سایت با سلیقه کارفرما متناقض می باشد و نمی توان تصمیم گرفت که از کدام یک می بایست چشم پوشی کرد . اگر می خواهید به بهترین جایگاه دست یابید می بایست اهداف سایت را در اولویت قرار دهید و تمامی عناصر وب سایت را متناسب با خدماتی که می خواهید ارائه دهید ، سازماندهی کنید .

قانون دوم : صادق باشید

اولین و مهم ترین اصل در آغاز هر نوع فعالیتی حفظ احترام و صداقت می باشد . از این رو می بایست این حس را به بازدیدکنندگان وب سایت و کارفرمای خود القا کنید .

پروسه طراحی سایت

قانون سوم : حداقل استفاده از کلمات بی اهمیت

منظور از کلمات بی اهمیت ، کلماتی می باشند که در مکالمات محاوره ای بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند . استفاده از این قبیل کلمات عامیانه در محتوای وب سایت تان ، نوعی بی اعتباری را برای وب سایت تان به همراه خواهد داشت لذا به هیچ عنوان از این کلمات در سایت تان استفاده نکنید .