سئو در طراحی سایت
تکنیک های تاریخ گذشته سئو در طراحی سایت
21/12/2016
دنیای تجارت الکترونیک
هدف های راهبردی در دنیای تجارت الکترونیک
21/12/2016
نمایش همه

۴ ترفند طلایی در طراحی سایت جدید

طراحی سایت جدید

 

۴ ترفند طلایی در طراحی سایت جدید ، موضوع مورد بحث در مقاله امروز طراحی سایت لیموترش می باشد . امروزه با گسترش استفاده از طراحی سایت در اکثریت کسب و کار ها ، رسیدن به موفقیت در بازار رقابتی کاری دشوار به نظر می رسد . یکی از مهم ترین و کاربردی ترین روش ها برای رسیدن به این نتیجه ، انجام پروسه سئو سایت و بهینه سازی وب سایت می باشد . در این مقاله با ۷ ترفند مهم و کاربردی در این راستا با شما کاربران عزیزان همراه خواهیم بود ، لذا تا انتهای مقاله با ما همراه همراه باشید .

۱) دقت در انتخاب لینک ها:

اگر در بازار رقابتی امروز مشغول به کار می باشید به طور قطع با میزان ارزش اعتبار مربوط به خوشنامی ارائه خدمات و کالا مطلع هستید . سعی کنید وب سایت هایی که کالا های مرغوبی را ارائه می کنند به طراحی سایت تان پیوند دهید هم چنین توجه ویژه ای به تعداد لینک های انواع دامنه ها هم چون .com داشته باشید .

طراحی سایت جدید

۲) نحوه برقراری ارتباطات :

یکی از با اهمیت ترین مسائل در راستای طراحی سایت جدید ، اتصال به لینک هایی می باشد که دارای ارتباطی مستقیم با محتوای وب سایت تان می باشند . هم چنین سعی کنید لینک هایی که مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار نگرفته اند را از سایت تان حذف نمایید .

طراحی سایت جدید

۳) لینک های داخلی وب سایت  :

لینک های داخلی وب سایت بسیار مهم می باشد زیرا در افزایش کاربرد وب سایت و افزایش کاربران بسیار موثر می باشد لذا برای رسیدن به رتبه بندی بهتر ، از متخصصین سئو وب سایت در این راستا استفاده نمایید .

طراحی سایت جدید

۴) نقشه وب سایت :

در بسیاری از موارد کاراکتر نقشه سایت نادیده گرفته می شود اما بر خلاف این باور اشتباه ، نقشه سایت در رتبه بندی وب سایت بسیار تاثیرگذار است . نقشه سایت در اصل نقشه ای از وب سایت بر روی صفحه ای دیگر می باشد که در آن بخش های مختلف طراحی سایت ، ساختار سایت و … قابل مشاهده می باشد . از این رو در پروسه طراحی سایت جدید حتما از نقشه سایت استفاده کنید .

طراحی سایت جدید