طراحی سایت نکات
امانت داری در طراحی سایت
04/04/2018
طراحی سایت شرکت خدماتی
دامنه طراحی سایت به نام شما باشد
22/07/2018
نمایش همه

۵راه برای بهبود ظاهر طراحی سایت

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت

۵راه برای بهبود ظاهر طراحی سایت

 

 

طراحی سایت : شاید شما نیز از طراحی سایت خود راضی نباشید و یا اینطور احساس کنید که ظاهر وب سایت شما به گونه ای است که جذابیت لازم را ندارد. شاید دلیل امر عدم وجود کنتراست در طراحی سایت شما باشد. کنتراست در واقع باعث ایجاد تضاد و تمایز در بخش های مختلف سایت خواهد شد و به گونه ای باعث نمایش بهتر انها خواهد شد. از روش های مختلفی می توان کنتراست را به طراحی سایت اضافه کرد از جمله تایپو گرافی و رنگ ها و یا اضافه نمودن فاصه و بسیاری از موارد دیگر. در ادامه به ۵ روش برای اضافه کردن کنتراست و جذاب تر شدن سایت تان اشاره خواهیم داشت.

 

 

طراحی سایت و بزرگتر یا کوچک تر کردن عناصر

 

در صورتی که سایت شما دارای تعداد عناصر یکسان و مشخص داشته باشد و سایت به طور کلی دارای تقارن باشد سایت شما برای کاربر کسالت اور و یکنواخت به نظر می رسد. برای این کار ساده ترین راه حل بزرگ یا کوچک تر کردن عناصر و برخی از پارامتر های متنی است. اینکار باعث جلب توجه بیشتر کاربر خواهد شد و عناصری که متفاوت تر از بقیه باشند کاربر در ابتدا به سراغ انها خواهد رفت.

 

 

طراحی سایت و اضافه کردن مقداری طرح یا الگو

 

در سبک های امروزی مانند مینیمال از عناصر و طرح های خاص کمتر استفاده می شوند و طرح های امروزی بیشتر مسطح هستند به همین جهت با اضافه کردن مقداری الگو به یک عنصر و با جابه جایی کاربر از یک طرح مسطح به یک طرح با یک الگوی خاص باعث ایجاد مقداری جلب توجه و نیز جذابیت برای کاربر خواهد شد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت و تغییر دادن شکل

 

سعی کنید در قرار دادن شکل ها و تصاویر از ایده های جدید استفاده کنید. گوشه های تصویر را کمی گرد کنید و یا بخش کوچکی را در تصویر وارونه کنید و بسیاری از موارد دیگر که باعث جلب توجه بیشتر کاربر خواهد شد. ویا م یتوانید از ایده های شخصی خود کمک بگیرید هرچیزی که شکل هارا از یکنواختی خارج کند و باعث ایجاد حس سرگرم کننده در کاربر شود برای این کار کمک کننده خواهد بود.

 

 

طراحی سایت و اضافه کردن رنگ و یا حذف کردن ان

 

بهره گیری از رنگ ها یک عامل اساسی و اصلی در طراحی سایت است. می توانید از رنگ های جذاب و شاد و گیرا استفاده نماید و یا می توانید رنگ را به طور کامل حذف کرده و یک طراحی سیاه و سفید داشته باشید و یا ترکیبی از هردو این موارد . به گونه ای که در یک تصویر و یا در یک طراحی سیاه و سفید تنها گوشه ای و یا بخشی از سایت رنگی باشد. این موضوع بسیار برای کاربران جذب کننده و متفاوت خواهد بود.

 

طراحی سایت و کاری غیر منتظره انجام دهید

 

یک ایده ی جدید و متفاوت که شاید تا به حال مشابه انها در طراحی سایتی ندیده باشید. شما باید ایده پرداز طراحی سایت خود باشید. باید همیشه متفاوت باشید تا بتوانید در این رقابت گسترده مطرح و خاص شناخته شوید.