طراحی سایت
امنیت طراحی سایت چگونه برقرار میشود
26/12/2017
طراحی سایت
آموزش طراحی سایت با جوملا
27/12/2017
نمایش همه

۵ راه برای تاثیرگذاری در رسانه های اجتماعی

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

طراحی سایت با زبان کد نویسی XML

۵ راه برای تاثیرگذاری در رسانه های اجتماعی

 

 

 

 

طراحی سایت: رسانه های اجتماعی مثل فیس بوک همانند یک سیستم عامل عمل میکنند، زیرا از طریق آنها هم میتوان با خانوانده و دوستان در ارتباط بود و هم با مخاطبان طراحی سایت، مشتریان و در نهایت با رقیبان خود در ارتباط بود.

 

 

 

به شما این اطمینان را میدهم که اگر در شبکه های اجتماعی حضور فعالی نداشته باشید به هیچ عنوان تجارت موفقی را نخواهید داشت. در هر صورت شما برای آن که به حضور آنلاین خو را وسعت ببخشید باید به صورت کاملا خاصی محتوای طراحی سایت خودتان را بررسی کرده و به آنها سامان ببخشید.

 

 

  • حیاتی ترین موضوع در محتوا  طراحی سایت عنوان است

 

زمانی که صحبت از تولید کردن محتوا به میان می آید قطعا نمی توان از اهمیت عنوان ها چشم پوشی کرد. شما می توانید از عنوان های مختلف و معروف در طراحی سایت خود استفاده کرده و آن ها را در رسانه های اجتماعی و در معرض دید عموم مخاطبان قرار دهید.

 

طراحی وب

طراحی وب

 

  • به جلوه های بصری طراحی سایت خود توجه ویژه داشته باشید:

 

خیلی اهمیت دارد تا به صورت بصری با بازدیدکنندگان وب سایت تان ارتباط برقرار کنید. برای این کار می توانید با اولین تصویر چشمگیر و تاثیرگذاری که در صفحه اول وب سایت تان قرار دارد، شروع کنید. شاید خیلی هم مهم به نظر نرسد، اما نسبت به فعالیت هایی که در طراحی سایت انجام میشود تاثیر بیشتری بر مخاطبین و بازدیدکنندگان وب سایت تان دارد، تصویر اولیه در طراحی سایت شما مانند پنجره ای است که برند و تجارت تان را به نمایش میگذارد. این تصویر را دائم بروزرسانی کنید و تغییر دهید تا بتوانید کلیک های بیشتر در طراحی سایت خود دریافت کنید.

اصطلاحات طراحی سایت

طراحی سایت

  • استفاده از رسانه های مختلف برای اشتراک گذاری و ترویج محتوای طراحی سایت:

تصاویر و ویدئو ها جزء مواردی هستند که در رسانه های اجتماعی بسیار به اشتراک گذاشته میشوند. محتواهایی که حاوی اطلاعات مفید و کاربردی برای بازدیدکنندگان وب سایت هستند، بسیار ارزشمند تر از پاراگراف های طولانی هستند.

 

 

  • محتوا و پست های طراحی سایت خود را بهینه سازی و منحصر به فرد بسازید

 

برای اطمینان یافتن از این که پست های شما در رسانه های اجتماعی مورد بازدید قرار میگیرند و مخاطبین به آن جذب می شوند، شما نیازمند هستید تا هر قسمت از محتوای طراحی سایت خود را متناسب با رسانه های به اشتراک گذاشته شده، بهینه سازی کنید.

 

 

 

  • شمار بازدید پست های طراحی سایت خود را به اشتراک بگذارید

 

مخاطبان شما دوست دارند تا پیشرفت های شما را به وضوح ببینند و این احساس را دارند که در این پیشرفت و ترقی شما سهیم هستند. برای مثال، زمانی که ۲۰۰۰ نفر صفحه شما را لایک میکنند و محتواهایی را که از طراحی سایت خود به اشتراک گذاشته اید را دوست دارند و درباره آن نظر می دهند را بهتر است مورد بازدید همگان قرار دهید.