طراحی سایت
چگونگه پروژه و تیم طراحی وب‌ سایت را مدیریت کنیم؟
17/12/2017
طراحی سایت
طراحی سایت پزشکی و رزرو آنلاین
18/12/2017
نمایش همه

۵ ویژگی طراحی سایت های حرفه ای

طراحی سایت

طراحی سایت

۵ ویژگی طراحی سایت های حرفه ای

 

 

 

طراحی سایت های حرفه ای چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

چگونه طراحی کنیم تا در پایان کار یک وب سایت حرفه ای داشته باشیم؟

ویژگی های یک طراحی وب سایت خوب چیست؟

سوال های دیگری نیز در این زمینه وجود دارند که با رعایت اصول و مبانی طراحی سایت میتوانیک سایت حرفه ای را طراحی کرد.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

در این مقاله به ۵ تا از مهمترین ویژگی ها برای طراحی سایت های حرفه ای میپردازیم و آنها را بررسی میکنیم. باید توجه داشته باشیم که طراحی سایت به چه منظوری قرار است انجام شود، که عدم توجه به آنها باعث میشود نتواینیم طراحی حرفه ای داشته باشیم.

 
۱- طرح و نقشه منطقی برای طراحی و پیاده سازی وب سایت:  به طوری که پس از ورود کاربر به سایت به راحتی متوجه عملکرد و قسمت های مخلف وب سایت شود. داشتن  طرح ونقشه استاندارد باعث جذب بهتر کاربر به وب سایت خواهد شد. که همین موضوع امتیاز بهتری در سئو وب سایت شما خواهد داشت.

 

۲-نمایش دادن اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار در بخش های مهم وب سایت: اغلب کاربران در سایت شما به دنبال محصولات اصلی و خدمات شما هستند. به همین خاطر در قسمت های اصلی سایت این اطلاعات مهم باید در اختیار کاربر قرار بگیرد تا دسترسی راحتی به قسمت های مختلف سایت داشته باشد. که این اطلاعات در وب سایت های مختلف متفاوت است.

 

طراحی سایت

طراحی سایت

۳-در طراحی سایت گزینه تماس با ما را در دسترس و جلوی چشم قرار دهید: هیچ چیز بدتر از این نیست که کاربر در سایت به دنبال اطلاعات و را های ارتباطی بگردد، در این قسمت شماره تماسی را قرار دهید که همیشه در دسترس باشد اگر همیشه پاسخگو نیست بهتر از به جای آن از ایمیل استفاده شود، این را نیز در نظر داشته باشید که هیچ گاه از ایمیل های شخصی استفاده نکنید.

۴-در طراحی وب سایت از نام های واضح و لینک دهی های مشخص برای منو ها و لینک ها استفاده نمایید: استفاده از نام های مشخص و استاندارد در سایت های حرفه ای به کاربر شما حس خوبی خواهد دادو او را دچار سردرگمی نخواهد کرد.

 

 

۵-یکی از مهمترین ویژگی های وب سایت حرفه ای امنیت است:  برای طراحی وب سایت های کسب و کار  توجه زیادی به امنیت سایت داشته باشید. با گذاشتن گواهی امنیت SSL بر روی وب سایت خود باعث افزایش اعتبار آن وب سایت میشوید. در نتیجه اعتماد کاربران به وب سایت مورد نظر افزایش میابد.