طراحی سایت
بالا بردن رتبه سایت در گوگل
05/08/2018
طراحی سایت
زبان های پرکاربرد طراحی سایت کدامند؟
05/08/2018
نمایش همه

lazy load در طراحی سایت چگونه است

طراحی سایت

طراحی سایت

lazy load در طراحی سایت چگونه است

 

طراحی سایتطراحی وب سایتطراحی سایت تهران تصاویر اغلب یکی از بزرگترین مجرمان در طراحی سایت های آهسته است. اندازه تصویر های سنگین پاسخ های لمسی و اغلب کاربران بسیار ناامید کننده را ایجاد می کند. این برای طراحی سایت هایی که از تصاویر مانند کسانی که یک نمونه کارها را نمایش می دهند – و یا در این مورد مجموعه ای از پست های وبلاگ ها – پیچیده تر می شود. با استفاده از سیستم شبکه بوت استرپ، می توانید عناصر تکرارپذير را ایجاد کنید که به راحتی پشته می شوند، به طور پاسخگویی بارگذاری می کنند و در نهایت انواع متنوعی از تصاویر را نمایش می دهند.

 

 

طراحی سایت

طراحی سایت

 

علاوه بر این، با استفاده از می توانید اطمینان حاصل کنید که تصاویر شما دقیقا زمانی که مورد نیاز است، بارگذاری شوند، بنابراین به طور قابل توجهی کاهش زمان لازم برای بارگذاری یک صفحه داده می شود. Echo.js بسیار سبک وزن است، می تواند از طریق NPM جمع آوری شده و بسیار آسان است برای استفاده در ظاهر. این آموزش به شما یک دستورالعمل گام به گام در مورد چگونگی استفاده از Bootstrap و echo.js را به عکس بارگذاری تنبل می دهد. این یک طراحی ساختار یافته و زمان بارگیری سریع تر است که همه در یک ویژگی رول شده اند.

 

 

HTML در طراحی سایت

با استفاده از کلاس های Bootstrap 4 استاندارد، می توانیم شبکه ما را بیابیم. توجه داشته باشید که چگونه تصاویر تنظیم می شوند. ویژگی “data-echo” جایی است که منبع تصویر در واقع مشخص شده است.CSS نیاز به تعداد کمی از کلاس ها، در درجه اول برای رسیدگی به چیزهایی مانند پوشش شناور.

 

طراحی سایت

 

با این کار، تصاویر شما به صورت پویا بارگذاری می شوند، به طوری که کاربران صفحات پایین صفحه را بارگذاری می کنند، بنابراین صرفه جویی در ثانیه های ضروری در سرعت صفحه. با استفاده از سیستم بوت استرپ شبکه، شما می توانید یک لیست در حال اجرا از آیتم های با فشرده تصویر بدون برخورد با محدودیت های فنی و یا بارگذاری ده ها تصاویر ایجاد کنید. میخواهید ببینید که چگونه این قابلیت میتواند قبل از اینکه زمان کدگذاری را سرمایهگذاری کند، در طراحی سایت شما نگاه کند؟ ابتدا در JSFiddle زیر را امتحان کنید فراموش نکنید که پنجره مرورگر را در اندازه های مختلف تنظیم کنید تا ببینید دقیقا چگونه طراحی سایت در فرمت تلفن همراه پاسخگو باشد!