طراحی سایت

طراحی سایت لیموترش جزو ۱۰ طراحی سایت برتر ایران و آسیا می باشد ، لیموترش از مجموعه شرکت های هلدینگ نونگار پردازش می باشد که با شعار هر نفر یک وب سایت شروع به کار کرد و تا به حال بیش از ۴۰۰۰ هزار سایت طراحی و توسعه داده است .

 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی وب سایت

لیموترش بعد از تاسیس در سال ۱۳۸۹ برای بهبود طراحی سایت و نوآوری در سایت های ریسپانسیو و سایت های گرافیکی پا به ارسه طراحی وب سایت نهاد و توانست به سایت های فروشگاهی و گرافیکی ، سایت های حرفه ای زیادی را به وجود آورد.

 

بهینه سازی سایت

شرکت لیموترش فقط در ضمینه طراحی وب سایت و طراحی سایت حرکت نکرد و بعد از مدتی با بهینه سازی سایت های بزرگی مانند سانگ یانگ ایران ، ۲۰۲ و شرکت های بیشمار دیگری را در صفحه اول گوگل اورد و به همگان معرفی کرد .

 

سئو سایت

سئو سایت

سئو سایت

در زمان بهینه سازی سایت پیشنهادات دیگری از سمت کارفرمایان بزرگی مانند نیلپر ، آب و خاک و …. به شرکت لیموترش اعلام شد تا سایت های آن هارا طراحی و بهینه سازی کنند از همین رو لیموترش با ایجاد بخش سئو سایت به صورت حرفه ای در سئو شروع به حرکت کرد و بازدن سایت های سئو محور توانست خود را در صدر شرکت های سئو سایت معرفی کند و جزو بهترین و ایمن ترین شرکت ها شود.

 

سئو

ضرورت استفاده از سئو در ایران به خاطر فصلی بودن کارها میباشد. در این تمامی کارها به صورت فصلی از سال است که این موضوع به خاطر اجاره ها ، هزینه پرسنل کاری ، مالیات و … میباشد که شخص کار خود راجمع میکند ولی با طراحی سایت حرفه ای لیموترش و بهینه سازی سایت خود میتوانند در تمام ۱۲ ماه سال به صورت ۲۴ ساعته و بدان توقف محصولات خود را به فروش برساند و یا کارخود را بدون دادن اجاره ماهانه و هزینه پرسنل کاری گسترش دهد برای همین تمامی سایت ها نیاز به سئو حرفه ای دارند.

 

شرکت طراحی سایت نونگار پردازش

وب سایت لیموترش عضو مجموعه وب سایت های هلدینگ نونگار پردازش می باشد. این شرکت که فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۷۹ در وب سایتی تحت عنوان  www.npco.net آغاز کرده بود سپس پس از ارتقاء شغلی در سال ۱۳۸۹ وب سایت لیموترش تاسیس شد ، این وب سایت فعالیت حرفه ای خود را در حوزه ی طراحی سایت و سئو سایت و تبلیغات اینترنتی آغاز کرد ، از آن زمان تا کنون این وب سایت نمونه کارهای بسیار موفقی را در کارنامه درخشان خود به ثبت رسانده است.

پیشنهاد لیموترش به شما کاربران و کارفرمایان عزیز این است که سایت حرفه ای و بهینه داشته باشد تا کار خود را رونق دهید.